poster

Postel Remastered

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2005, 34 min

Režie:

Dušan Hudec

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • NinadeL
  **

  Óda na Postel, která se všem úžasně povedla, všichni ji dodnes milujou, byli s ní v Cannes, což se českýmu filmu prakticky nestává ... ale bylo nutný dát hlavy dohromady, počkat na DVD formát a celé to udělat takřka znova. Takže po 10 letech od natočení a 7 letech od uvedení si může konečně vzdychnout i ten český divák, kterému toto kongeniální bylo odepřeno. Fajn, tak proč nesmrsknout celý český film na cca 2 božské filmy a všechno ostatní rovnou nespálit, když na to, aby film a potažmo DVD k něčemu vypadlo, musíte být autor a mít kámoše profíky na správných místech a když tohle nemáte, musíte dodnes koukat na jeté VHS kopie? Hanba všem elitářům. Edit: Fifer a lister_dave: Ale pánové, nepřidává vám naivní si myslet, že jsou jen dva proudy českého filmu? Jste na omylu, protože jestli toto považuje za plivání, dejte hlavy dohromady stejně jako spolužáci z Čimelic a zjistíte, že ani Vejdělkem se nekochám ;) A nebo ještě lépe, piště vlastní komentáře a diskutujte tam, kde na to někdo čeká.(22.5.2010)

 • sator
  ****

  Jsou dvě verze... http://www.csfd.cz/film/375328-film-o-filmu-postel/ Pryč s kundí despocí..:-D(1.10.2014)

 • Fifer

  Ninadel: Nejste nějaká opuštěná milenka režiséra? Naprosto nechápu, proč tu plivat na film, který měl tak těžké komplikace při svém vzniku a málem se vůbec nenatočil. Nebyly finance,nebylo na reklamu a tak jej ani nikdo neviděl. Já jsem o něm v době, kdy šel do kin, také vůbec nevěděl a když jsem ho minulý rok viděl, byl jsem nadšen. Jeden z nejlepších filmů po r.89. Jistě, není to film pro každého, ale proč na něj plivat, proč kritizovat těch pár experimentálních filmů, které vůbec vzniknou? Nebaví vás umělecké filmy, tak na ně nechoďte, v kinech bežely filmy Román pro ženy, Román pro muže, Ženy v pokušení a brzy přichází do kin Muži v pokušení Enjoy!(10.3.2011)

 • lister_dave

  Fifer: Souhlas.(4.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace