poster

Událost (TV seriál)

 • USA

  The Event

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2010 - 2011, 15 h 29 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

Nick Wauters

Kamera:

Feliks Parnell

Hrají:

Jason Ritter, Sarah Roemer, Ian Anthony Dale, Željko Ivanek, Blair Underwood, Laura Innes, Clifton Collins Jr., Scott Patterson, Blue Deckert, Bill Smitrovich, Lisa Vidal, Taylor Cole, Heather McComb, Sean Carrigan, D.B. Sweeney, Necar Zadegan, Hal Holbrook, Rick Peters, Wynn Everett, Kathleen Quinlan, Josh Randall, Julia Campbell, Tony Todd, Rosalind Chao, William Russ, Ivet Corvea, Rigo Sanchez, Wes Ramsey, Maddy Curley, Mark Weiler, Lorena Segura York, Ellie Cornell, Kirk B.R. Woller, Amy Sloan, Paula Malcomson, Toši Toda, Isabella Acres, Salome Jens, Gary Weeks, Steve Rankin, Megan Paul, Deborah Van Valkenburgh, Holland Roden, Ellery Sprayberry, Rebecca Lowman, Jason Konopisos, Benton Jennings, Bonnie Root, Mark Elias, Lee Thompson Young, Samuel Child, Lindsay Seim, William Stanford Davis, Charles Halford, Barbara Tarbuck, José Zúñiga, Anna Clark, John Ruby, Bernard White, David Gautreaux, Vyto Ruginis, Gabrielle Carteris, Jed Bernard, Noel Arthur, Tohoru Masamune, Gregory Marcel, Clea DuVall, Cole Sand, Lauren Stamile, Michelle L. Gardner, Matt Riedy, Chase Kim, Joseph C. Phillips, Chris Mollica, John Prosky, Angel Desai, Nick Gracer, Haley Tju, Shyloh Oostwald, Frank Maharajh, Simon Templeman, Sam Hennings, JD Cullum, Amy Cale Peterson, Stefan Kapicic, Omid Abtahi, Sayeed Shahidi, Scott Michael Campbell, Aleksandra Kaniak, Madison Mason, Barry Livingston, Peter Murnik, Alexandra Bokyun Chun, Lynne Alana Delaney, Malcolm Foster Smith, Elena Campbell-Martinez, Greg Wrangler, Nicholas Givanio, Gonzalo Menendez, David L. King, David Andriole, Alan Pietruszewski, Geoffrey Blake, Bjorn Johnson, Graham Shiels, Rocky McMurray, Harley Graham, Dondre Whitfield, Valeri Ross, Rico E. Anderson, Erik Aude, Jack Stehlin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepy
  *****

  Náhodou to docela překvapilo, vcelku už od prvního dílu je příběh strašně hezky rozvinutý a dějové příběhy se tam jak rozchází, tak zase schází. Mám rád příběhy u kterých se musí myslet a pokud je špatně pochopíte, tak jste ztratili čas strávený na tomto seriálu. Slabé obsazení, ale to vůbec nevadí, je tu šance na vyniknutí postav. To samé se říkalo o Dexterovi a podívejte, kde je teď. Celkově moc povedený a konec... je to vůbec konec?!(29.10.2013)

 • Jolinar
  ***

  The Event (fakt se netěšim na českou "Událost"), je velmi dobrý seriál!!! Jeho nevýhoda spočívá v tom, že přichází až nyní, po masivní vlně velkých dramatických seriálů (24 - Lost - Heroes - Prison Break - FlashForward), takže seriálový nadšenec má možnost srovnání. Již viděl tolik velkých odhalení, nepředvídatelných zvratů, nenadálých zmrtvýchvstání či nervydrásajících cliffhangerů, že ho již dokáže překvapit máloco. Co ho ale dokáže upoutat (a co vedle děje tvoří druhou hlavní složku kvalitní seriálu, popř. filmu) je zajímavá charismatická postava, kterou si může oblíbit, jakou byl dřív např. Jack Bauer Nepřemožitelný, Michalel Scofield Geniální, Hiro Nakamura Bezelstný nebo Sawyer Šibalský :-) Zatím si nejsem jistá jestli na to Sean Walker Chytrý-zamilovaný stačí. _ __ Budu sledovat dál, ale rozhodně se nejedná o záležitost závislosti, jako u výše zmiňovaných seriálů :)(6.10.2010)

 • mysiak
  **

  Seriálová produkcia v posledných 2 rokoch naberá na veľkoleposti a túto jeseň nám prináša stanica NBC veľkú udalosť alebo aj „The Event“. Za seriálom stojí Jeffrey Reiner, ktorý produkoval seriály ako Trauma alebo Friday Night Lights. Už svojimi prvými trailermi naznačoval, že sa bude jednať o jeden z najočakávanejších jesenných seriálov Ameriky, či už hereckým obsadením alebo jeho originálnym nápadom. O jeho kvalitách už pred uvedením pilotu sa hovorilo v súvislosti s predajom do vyše 200 krajín sveta. Čo to the Event je sa pýta bežný divák? V pilote sa zoznámime s hlavným hrdinom seriálu Seanom Walkerom (Jason Ritter – Joan z Arkádie), ktorý pátra po svojej priateľke Blair (Sarah Roemer – Disturbia), a zároveň sa dostáva do klbka tajomností, ktoré vedú k veľkému odhaleniu. V ďalšom strihu sa stretávame s prezidentom Eliasom Martinezom (Blair Underwood – Sexy Špinavé Prachy), ktorý sa dozvedá o tajnom vládnom zariadení zvanom ako Inostranka na Aljaške, kde sa chce dozvedieť o tomto tajnom zariadení. Pilot je postavený na flashbackoch, kde sa zoznamuje s jednotlivými hlavnými i vedľajšími postavami, dozvedáme o ich osudoch, skutkoch ktoré ovplyvňia ich budúcnosť a v nedôslednom rade asi počiatky „Eventu“. Tajomnosť, dravosť, spád tak by sa dal charakterizovať „The Event“. Skĺbenie nápadu, dobrých hercov a mysterióznosti s akčným nádychom dáva tušiť, že sa seriál bude vyvíjať. Hlavne každý má záujem sa dozvedieť, čo je ten Event...(23.9.2010)

 • divak84
  *

  nazorný případ jak se nechat ošalit velmi solidním prvním (popř. i druhym dilem) abyste byli svědkem totalniho chaosu a strmé jízdy dolů. event má neskutečně magnetický začatek, relativně symp. postavu. ale pak to všecko ztraci pudu pod nohama stejěn jako flsfrwrd... oboje se zamotava do neskutečně trapne a nefungujici vaty, bez akce, plne očekavaných kroků..(29.9.2010)

 • Laerry
  ***

  Originální nápady scénáristé vyčerpaly během úvodních několika epizod a čím více dílů přibývá, tím jasnější se zdá být fakt, že je nám zase předhazována překombinovaná slátanina, v níž se hlavní postavy chovají víc a víc jak úplný pitomci. Napínavý příběh se vytratil a nahradila ho rutinní patetická "dramatičnost", která zahrnuje desítky minut nudného tlachání o ničem. Což je veliká škoda, seriál měl svůj potenciál stát se hitem, čehož nevyužil na sto procent a zahodil tak svoji šanci během krátké doby.(24.6.2011)

 • - 13.5. 2011 televízna stanica NBC zrušila vysielanie seriálu kvôli nízkej sledovanosti. Naznačila tiež, že možno bude pokračovať inde. (Maslord)

 • - Spoiler: Děj je vyprávěn na přeskáčku, v rychlém sledu se střídají události staré několik měsíců či dnů a až nakonec právě probíhající události. Vše je navíc vyprávěno z pohledu hned několika postav. Každá "událost" má rozsah pěti až šesti dílů. (konvax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace