Jeden z nejvtipnějších seriálů, jaké jsem viděla!! Miluji Madhuri - jak se z neviditelné holky může během chvilky stát pěkná potvůrka, miluji Charlieho a jeho hrubé (ale so cute!) chování, miluji hlášky Rajiho - ačkoli byste ho nejraději propleskali, tak perlí jednu hlášku za druhou, miluji romantickou linii mezi Todem a Ashou - já věděla, že spolu skončí!!, miluji flirtující pohledy a kamarádské rady Manmeeta a také medvědí chování Gupty. Zkrátka seriál plný pozitivních lidí z úžasného prostředí s úžasnou kulturou a zvyky. Fakt děkuji moc za doporučení uživateli sammett :))(1.10.2011)

Outsourced má strašně velký potenciál, který bohužel plní jen tak z 60-70 %. Dokážu si představit daleko zábavnější seriál na toto téma, tady se seriál drží strašně při zemi. I přesto je ale Outsourced velice dobrý a rád jsem se na něj podíval. Celkem se divím, že nedostal druhou řadu, zas tak málo sledovaný nebyl (pokud se bavíme o NBC). Závěrem musím dodat, že po Community je to druhý seriál, o kterém vím, co má nadmíru zábavnou paintballovou epizodu.(3.7.2013)

Sitcom, který se neumí rozhodnout, jestli být jen přímočarou legrací nebo zapojit i vážnější tóny. Ve výsledku jsou zde ztřeštěné situace, sem tam i velice vtipná scéna, ale vzápětí na to navazují scény smutné, třeba o zklamaném očekávání rodičů, o strachu ze ztráty zaměstnání…. Přitom si ale série ponechává sitkomovou povrchnost, kdy problémy z jednoho dílu v dalším díle zázračně vymizí a už se neřeší (láska k Indce, ztráta zaměstnání, rozchod s přítelkyní…). Jakoby to najednou nebylo. ___ Tenhle přerývaný tón v náladě seriálu mi úplně nesedl. Na druhou stranu, některé fórky se vyvedly a navíc fandím i netradičnímu pokusu, byť tedy nevyšel bezchybně. ___ Ze začátku mi vadilo, že humor je často postavený na předsudcích a stereotypech, někdy na můj vkus až rasistických. Ale plusem bylo, že se tahle zjednodušení týkala obou stran – „tradici ctících a vyčůraných Indů“ i „tupých a světa neznalých Amíků“.(21.6.2018)

Málo seriálů má konstantní úroveň zábavy. V tomto mne každý díl pobavil, každý díl mi neuvěřitelně utekl a to je znak velmi solidního seriálu. Palec nahoru mu dávám i pro ústřední téma - čekal jsem, že po dvou třech dílech bude téma plně vyčerpané a bude následovat strojová nuda a díl od dílu dojemnejší příběhy, vážnější zápletky v mezilidských vstazích a v křeči největší muzikální díl typu "zpívá celá rodina" jako ve většině amerických seriálů. Naštěstí tohle není případ tohoto skvělého seriálu.(4.5.2013)

Zábavný komediální seriál o callcentru v Indii prodávající západní žertovné hračičky, které však narážejí na indickou kulturu, víru a přesvědčení. Byť by se zdálo, že nic zábavného a neopakujícího se na několik dílů nedá vymyslet, tento počin ukazuje opak. Každá postava má svůj určitý charakter a vyznání, která způsobují mnohá úskalí a nedorozumění. Mladý muž, který je do Indie vyslán takové callcentrum vést, nemá o životě v Indii ani tušení. A tak pro něj o překvapení není nouze, což dává šanci výtečnému humoru. Vynikající téma bylo dobře zpracováno i natočeno. Moc dílů to nemá, ale asi je to jedině dobře. On ten stereotyp by určitě časem hrozil. Takhle si stále drží svoji vysokou laťku a nic výslednému dojmu nekazí.(21.2.2014)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)