Hodně milý seriál, který udělá radost hlavně lidem, co byli v Indii. Na první pohled to vypadá jako "stereotypní zobrazování Indů", ale v Indii už jsem dvakrát byl, a drtivou většinu seriálových vtipů, které v Outsourced zazní jsem prožil na vlastní kůži. Outsourced onu stereotypizaci vyvažuje dokonalou (bohužel vedlejší) postavou Američana Charlieho, jehož láska ke zbraním působí často ještě absurdněji, než z reality odkoukané charaktery Indů z callcentra.(2.9.2013)

Prvních pár dílů mě to nenadchlo. Ale jak se postupně vybarvují charaktery a vtipy, zjistíte, že se u seriálu příjemně pobavíte.(16.12.2013)

Vynikající seriál s dokonalými charaktery, které ztvárnili ne zas ty stejné ksichty, co se vyskytují úplně všude. Je to vtipné a díky poměrné neznalosti indické kultury i velice poučné a originální, a co je hlavní - neuslyšíte tam smích diváků po každé druhé větě. Za těch 10 dílů, které zatím vyšly, jsem od toho nemohl odtrhnout oči a dovoluji si tvrdit, že Outsourced má před sebou ještě velmi slibnou budoucnost, pokud ho zas někdo zbytečně neukončí...(19.12.2010)

Rozhodně ne tak dobré, jako před dvěma dny zhlédnutá první série 2 Broke Girls, ale rozhodně ani tak špatné, jak tu někteří popisují. Vtipné situace střídají ty trapné, ale mně prostě připadá, že těch vtipných je o dost víc. A taky mám slabost pro krásnou Britku Rebeccu Hazlewood.(19.5.2012)

Mé vlastní zkušenosti mi nedovolí jít s hodnocením níže a zároveň neoznačit tuhle kancelářskou komedii za skvělou pecku.(11.8.2012)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)