Milý sitcom z "exotického" prostředí, sympatičtí hrdinové. Jedná se o oddechovou záležitost, ale od sitcomu člověk hloubku neočekává. Bavil jsem se, těšil na každý nový díl, fandil hlavnímu hrdinovi. Po shlédnutí posledního dílu mi chybělo pokračování, s odstupem času si ale říkám, že na další sérii komičnost postav a slabý děj nestačí. Přesto si ho ale rád pustím znovu, trocha milého a naivního humoru občas neuškodí.(13.2.2014)

Zatím jsem viděl 8 epizod. Ano, seriál přešlapuje na místě, je stereotypní. Ale baví mě. Je vtipný, pohodový. Člověk u Outsourced nemusí nějak přemýšlet, jen sedí a užívá si příběh plný klišé, která baví tím, že jsou zasazená do nezvyklého prostředí. Uvidím, jak se to vyvine dále. EDIT: Po zhlédnutí celého seriálu svá slova neměním - plné klišé, ale plné i originálního humoru a zajímavých "poznatků" (např. že muži ženy obdarovávají genitáliemi květin). škoda, že už nebyly natočeny další díly...(26.12.2011)

Call centrum z Indie bylo opravdu dobrý a vtipný. Škoda, že byla jen jedna série, protože ty postavy tady jsou super. Nejen Vedoucí Todd a jeho zástupce Rajiv, ale i zbytek skupiny od Manmeeta přes Gupta až po Ashu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na neindickou část v podání Charlieho a Tonyi. Hlavně Charlie suprově dodává šťávu, stačí se podívat třeba na halloweenský díl. Využívání stereotypů o Indii a její kultuře je hlavně díky postavě Todda super. No já se prostě bavil a vřele doporučuju.(9.4.2012)

Nenáročný, nekonfliktní komediální seriál z prostředí Indie. Baví mě a má v sobě vělký potenciál. Na konci se vždy divím, že UŽ je konec, uteče fakt rychle. (názor po 2 dílech). ...a ten se po dalších dílech nemění - doporučuju! Zatím nejlepší seriál, který se letos/loni objevil. Škoda, že byl ukončen po první řadě.(6.4.2011)

Z Pippy Black sálá sexapel na sto kilometrů, Ben Rappaport má v sobě něco z šarmu mladého M.J.Foxe, Parvesh Cheena je tou přihlouple zábavnou postavičkou, Anisha Nagarajan dokonalou šedou myškou, Rebecca Hazlewood reprezentuje orientální krásu, Diedrich Bader je prostě lovec, Rizwan Manji roztomilý záporák, Sacha Dhawan to všechno drží při sobě a všichni dohromady udělají moc……………….netrpělivě čekám na další telefonát při kterém ze sluchátka uslyším „Haló, tady Indie“.(30.12.2011)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)