Jeden z nejvtipnějších seriálů, jaké jsem viděla!! Miluji Madhuri - jak se z neviditelné holky může během chvilky stát pěkná potvůrka, miluji Charlieho a jeho hrubé (ale so cute!) chování, miluji hlášky Rajiho - ačkoli byste ho nejraději propleskali, tak perlí jednu hlášku za druhou, miluji romantickou linii mezi Todem a Ashou - já věděla, že spolu skončí!!, miluji flirtující pohledy a kamarádské rady Manmeeta a také medvědí chování Gupty. Zkrátka seriál plný pozitivních lidí z úžasného prostředí s úžasnou kulturou a zvyky. Fakt děkuji moc za doporučení uživateli sammett :))(1.10.2011)

Call centrum z Indie bylo opravdu dobrý a vtipný. Škoda, že byla jen jedna série, protože ty postavy tady jsou super. Nejen Vedoucí Todd a jeho zástupce Rajiv, ale i zbytek skupiny od Manmeeta přes Gupta až po Ashu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na neindickou část v podání Charlieho a Tonyi. Hlavně Charlie suprově dodává šťávu, stačí se podívat třeba na halloweenský díl. Využívání stereotypů o Indii a její kultuře je hlavně díky postavě Todda super. No já se prostě bavil a vřele doporučuju.(9.4.2012)

• jakobin22

Pane bože, co to je? Humor se tomu vyhl obloukem. Jestli se to má tvářit jako sonda do Indo-amerického světa, tak ještě větší zoufalost. O postavách a scénáři ani nemluvě. Mám doslova fyzické reakce ne tento paskvil, ze kterého mi běhá mráz po zádech z trapnosti.Nechápu jak se něco takového mohlo dostat na obrazovky!(23.8.2012)

Z Pippy Black sálá sexapel na sto kilometrů, Ben Rappaport má v sobě něco z šarmu mladého M.J.Foxe, Parvesh Cheena je tou přihlouple zábavnou postavičkou, Anisha Nagarajan dokonalou šedou myškou, Rebecca Hazlewood reprezentuje orientální krásu, Diedrich Bader je prostě lovec, Rizwan Manji roztomilý záporák, Sacha Dhawan to všechno drží při sobě a všichni dohromady udělají moc……………….netrpělivě čekám na další telefonát při kterém ze sluchátka uslyším „Haló, tady Indie“.(30.12.2011)

Seriál postavený na jednoduché zápletce - call centrum nabízející ,ptákoviny' je přesunuto z USA do Indie, kam se stěhuje i jeho šéf. Ten nerozumí bláznivým indickým svátkům a nátuře, Indové zase nepobírají Halloween nebo Díkuvzdání, prostě další kancelářský sitcom. Princip jednoduchý, ale velice dobře napsaný a zahraný, v neobvyklém prostředí. Věčná škoda, že je jen 22 dílů.(15.12.2013)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)