Reklama

Reklama

Haló, tady Indie

(seriál)
  • USA Outsourced
TV spot
Komedie
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (101)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Nenáročný, nekonfliktní komediální seriál z prostředí Indie. Baví mě a má v sobě vělký potenciál. Na konci se vždy divím, že UŽ je konec, uteče fakt rychle. (názor po 2 dílech). ...a ten se po dalších dílech nemění - doporučuju! Zatím nejlepší seriál, který se letos/loni objevil. Škoda, že byl ukončen po první řadě. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

22/22 V podstatě mě uráží každá minuta tohohle blábolu. Postavit sitcom na jednom z nejrozšířenějších stereotypů indických call center by sice nemusel být zas až takový problém, ale Outsourced stagnuje už od první minuty, přešlapuje na místě a nedokáže si najít vlastní postoj. Nemá ani dokonce nejmenší snahu využít stereotyp ve svůj prospěch a naučit se s ním žonglovat. Navíc to celé vypadá hrozně amatérsky, herecky je to totéž a je naprosto zbytečné tomu dávat jakoukoli šanci. Nemá to žádné tempo, timing je špatný, takže zbývá jen zodpovědět základní tezí - když už víte, že skutečné indické filmy jsou to pravé ořechové, neexistuje pádný důvod udělat krok zpět k opatrnému tápání. Jakmile máte za sebou filmy jako Láska na druhém konci nebo Moje velká indická svatba (díky kterým vás přešla tréma), Outsourced vás neobohatí. Snad jen v případě, že jste cílovka na pofidérní český název Haló, tady Indie a očekáváte jedno velké nemastné neslané nic. Jediné, díky čemu jsem vydržela až do konce, byl soundtrack z velké části sestavený ze skutečných bollywoodských hitů a jeho interakce se scénářem. Pro lenuse (aneb každé dva roky si tu můžem nechat jednu větičku navíc, jestli máš pocit, že je to takhle ideální forma komunikace): Myslím, žes to byla ty, kdo dlouze teoretizoval o tom, proč se dívat na špatné dlouhé filmy, když můžeš dělat něco jiného. Ok, to je tvoje řešení. Mě se zas v principu příčí hodnotit fragmenty (ať už filmů nebo seriálů). ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele

Poněvadž ultralevicoví SJW neomarxisti začínající dominovat v politice a popkultuře, South Park se stal realitou, a pravá esence a aspekty humoru pomalu ale jistě zanikají, obávám se, že komediální seriály, které s evidentní nadsázkou satiricky zesměšňují jistou subkulturu, pomalu ale jistě vymizí. Zákazem kultovních britcomů 'Malá Velká Británie' počínaje, a legendárního 'Fawlty Towers' konče - a to je teprav začátek. Buďme tedy rádi za tento neprávem opomíjený seriál z prostředí indického call-centra, který jsem jako děcko fakticky müloval.... ()

anais 

všechny recenze uživatele

Hodně milý seriál, který udělá radost hlavně lidem, co byli v Indii. Na první pohled to vypadá jako "stereotypní zobrazování Indů", ale v Indii už jsem dvakrát byl, a drtivou většinu seriálových vtipů, které v Outsourced zazní jsem prožil na vlastní kůži. Outsourced onu stereotypizaci vyvažuje dokonalou (bohužel vedlejší) postavou Američana Charlieho, jehož láska ke zbraním působí často ještě absurdněji, než z reality odkoukané charaktery Indů z callcentra. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Docela to sedí na to, co jsem v Indii viděl. A je to mistama rozkošně vtipné. Já mám radši trochu ostřejší humor, ale i tak dobrý. Většina postav i jejich chování jsou samozřejmě karikatury, ale ta atmosféra a kultura je trefená dobře. Od kývání hlavou typu "ano i ne", přes šéfovský despotismus, přehnanou devótnost, občas lenost, lásku k barvám, hudbě a tanci, cestování vlakem... a Pippa Black je rozkošná, samozřejmě. ()

Galerie (549)

Zajímavosti (1)

  • Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)

Reklama

Reklama