• mcleod

Nadprůměrný pilotní díl, kde si tvůrci dělají srandu z konzumní americké společnosti a arogance kapitálu. Kdo říká, že nepůjdu a nezaložím si vlastní firmu? - Nedlužíš asi tak 40 tisíc na studentských půjčkách? Od druhého dílu ale už jde o těžký podprůměr. Střet dvou kultur není natolik dobré téma, aby se na něm dal vystavět dobrý seriál. Větší část sitcomu tak je nezáživná či vyloženě trapná. Navíc, protože toto téma nezahrnuje dostatečnou zásobu vtipů, nebo alespoň takových vtipů, které by američané pochopili, dochází k situaci pouhého přesunutí klasických (a často dost vyčpělých) sitcomových situací do indického prostředí.(30.10.2010)

Hodně milý seriál, který udělá radost hlavně lidem, co byli v Indii. Na první pohled to vypadá jako "stereotypní zobrazování Indů", ale v Indii už jsem dvakrát byl, a drtivou většinu seriálových vtipů, které v Outsourced zazní jsem prožil na vlastní kůži. Outsourced onu stereotypizaci vyvažuje dokonalou (bohužel vedlejší) postavou Američana Charlieho, jehož láska ke zbraním působí často ještě absurdněji, než z reality odkoukané charaktery Indů z callcentra.(2.9.2013)

Rozhodně ne tak dobré, jako před dvěma dny zhlédnutá první série 2 Broke Girls, ale rozhodně ani tak špatné, jak tu někteří popisují. Vtipné situace střídají ty trapné, ale mně prostě připadá, že těch vtipných je o dost víc. A taky mám slabost pro krásnou Britku Rebeccu Hazlewood.(19.5.2012)

Mám to (ne)štěstí, že jsem opravdu transferoval jeden projekt do indie a proto tu nacházím spoustu vtipných situací, co opravdu sedí jak prdel na hrnec... Bohužel dojem z celého seriálu mi kazí sentimentální a soucitná linie příběhu, škoda. Kdyby se USA odvážila bez servítek si udělat legraci z Indického outsourced systemu a vykašlala se na skryte omluvy, mohlo to byt mnohem lepší.(21.7.2012)

Tak jsem nakonec celou sérii zhltnul ve dvou vlnách. Líbilo se mi, že humor je dávkovaný tak nějak přirozeně a postavy jsou dobře vybrané, jsou směšné už od pohledu. Na některé kulťáky typu IT Crowd nebo Red Dwarf to nemá, ale potěší, pobaví (Guptovo taneční číslo v 11 bylo špičkové, škoda, že jen vysněné) a když přijde trapná scéna, elegantně z ní děj vybruslí. A Asha je kost. Dávám 3* a za Ashu půlku navíc.(1.2.2011)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)