Tento film má šílený potenciál právě v tom, že se odehrává v Indii a dá se tedy těžit obrovské množstv dějových zápletek i humorných okamžiků právě z oněch rozdílů mezi kulturou v Indii a v Americe. Neznámí herci jen skvěle podtrhují atmosféru cizího porstředí a vtípků je tam opravdu dost, ať už těch drobnějších, tak těch pořádných. Věřím, že tento seriál si získal hodně stoupenců včetně mě. Škoda jen, že po 1. řadě skončil.(15.10.2010)

Nejpovedenější komedie letošní nové seriálové sezóny. Myslím, že je to správně vyvážené, každý tam má svoji úlohu a nikdo netrpí nedostatkem či přebytkem prostoru. Líbí se mi, že se seriál nesnaží být vtipný za každou cenu a proto má úroveň :) Budu sledovat dál a průběžně updatovat, ale doufám, že hodnocení nebudu muset snižovat ...(22.12.2010)

Sulimo to ve svém komentáři vystihl. Jo a už mi fakt vadí, že kvalitní seriály, nebo alespoň takové co si zaslouží šanci jsou rušeny a ty co tady byli už milionkrát mají ohromnou sledovanost. F*ck it, a wonna be porn star...(22.1.2012)

Velmi nadějný nový (pro mě) seriál, který nejspíš zařadím mezi mé pravidelné pokoukáníčko. Prodej srandovních předmětů přímo vybízí k nejrůznějším prankům, kterých je sice pomálu, ale Todd se svými podřízenými mi naservíruje stejně i tak mnoho vtipných situací. PS: Gupta je strašný hovado :D(25.12.2011)

Tak tenhle seroš se opravdu povedl. Je škoda že už nebudou další díly, ale shlédnout tich 22 dílů opravdu stojí za to. Tak americké a přitom tak indické. Tak neslušné a přitom tak indicky seriózní.(9.8.2012)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)