Seriál inšpirovaný filmom Outsourced. V obidvoch prípadoch ide o mladého manažéra Todda, ktorý je nútený šéfovať call centru, ktoré je premiestnené z Ameriky do Indie. Film bol pre mňa nudný a dlhý, herci nevýrazní a nesympatickí. Naopak seriál na mňa zapôsobil príjemným dojmom.(29.12.2011)

Nadprůměrný sitcom, těžící především z kulturní rozdílnosti. Prvních několik dílu, je opravdu skvostných, pak úroveň zábavy lehce klesá, ale i tak je to nadprůměrný seriál. Tento sestup je způsoben především rozvojem vztahové stránky, scenáristům asi došli rasistické fóry tak se uchýlil k osvědčené klasice v podobě muž x žena, což je trochu škoda. Co se naopak velmi povedlo je vykreslení charakterů jednotlivých postav a jejich herecké ztvárnění, které je lehce naivistické, ale o to více zábavné. Celkově je Haló, tady Indie příjemnou variantou k zaběhnutým seriálovým konceptům reprezentovaným HIMYM a podobnými. 80%(27.2.2012)

Milý sitcom z "exotického" prostředí, sympatičtí hrdinové. Jedná se o oddechovou záležitost, ale od sitcomu člověk hloubku neočekává. Bavil jsem se, těšil na každý nový díl, fandil hlavnímu hrdinovi. Po shlédnutí posledního dílu mi chybělo pokračování, s odstupem času si ale říkám, že na další sérii komičnost postav a slabý děj nestačí. Přesto si ho ale rád pustím znovu, trocha milého a naivního humoru občas neuškodí.(13.2.2014)

Vynikající seriál s dokonalými charaktery, které ztvárnili ne zas ty stejné ksichty, co se vyskytují úplně všude. Je to vtipné a díky poměrné neznalosti indické kultury i velice poučné a originální, a co je hlavní - neuslyšíte tam smích diváků po každé druhé větě. Za těch 10 dílů, které zatím vyšly, jsem od toho nemohl odtrhnout oči a dovoluji si tvrdit, že Outsourced má před sebou ještě velmi slibnou budoucnost, pokud ho zas někdo zbytečně neukončí...(19.12.2010)

Zatím jsem viděl 8 epizod. Ano, seriál přešlapuje na místě, je stereotypní. Ale baví mě. Je vtipný, pohodový. Člověk u Outsourced nemusí nějak přemýšlet, jen sedí a užívá si příběh plný klišé, která baví tím, že jsou zasazená do nezvyklého prostředí. Uvidím, jak se to vyvine dále. EDIT: Po zhlédnutí celého seriálu svá slova neměním - plné klišé, ale plné i originálního humoru a zajímavých "poznatků" (např. že muži ženy obdarovávají genitáliemi květin). škoda, že už nebyly natočeny další díly...(26.12.2011)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)