Prolhané krásky - Série 7 (série)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2016 - 2017, 14 h 19 min

Michael Suby

Troian Bellisario, Ashley Benson, Shay Mitchell, Lucy Hale, Ian Harding, Tyler Blackburn, Sasha Pieterse, Janel Parrish, Andrea Parker, Nicholas Gonzalez, Keegan Allen, Tammin Sursok, Lindsey Shaw, Lesley Fera, Brant Daugherty, Lulu Brud, Huw Collins, Vanessa Ray, Brendan Robinson, Kara Royster, Laura Leighton, Chloe Bridges, Drew Van Acker, Nolan North, Roberto Aguire, Christine Avila, Dawn Brodey, Nia Peeples, Nikki Crawford, Meg Foster, Keith Szarabajka, Sprague Grayden, Patti Yasutake, Rebecca Breeds, Andrew Carter, Emma Dumont, Edward Kerr, Julian Morris, Gabriela Fresquez, Holly Marie Combs, Torrey DeVitto, Shane Coffey, John O'Brien, Chad Lowe, Ray Fonseca, David Coussins, Bryce Johnson (a.z.), Huw Collins (a.z.), Dre Davis, Nolan North (a.z.), Lesley Fera (a.z.), Dre Davis (a.z.), Cathy Ladman, Sasha Pieterse (a.z.), Max Deacon, Drew Van Acker (a.z.), Vanessa Ray (a.z.), Roma Maffia, Mary Page Keller, Sydney Sweeney, Murphy Dunne, I. Marlene King

Hynndie Wali

Jill D'Agnenica

Scénografie:

Jakub Durkoth

Kostýmy:

Cameron Dale

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Pretty Little Liars jsou moje největší "guilty pleasure", strávil jsem několik let se všemi sériemi, ačkoli asi věkově ani pohlavím nepatřím do cílové skupiny. Zpočátku se mi líbila kombinace žánrů a hlavně v prvních sériích jsem byl fakt napjatý jako struna a místy jsem měl i hororové chvění. Ale domnívám se, že měl konec nastat v páté sérii, šestá série byla ještě snesitelná, ale co autoři předvedli v sedmé a zvláště v závěru, tak to je přesně ono tápání a bezradnost, jak důstojně zakončit něco dlouhého. Nabízí se mi paralela se čtvrtou sérií Prison Break, absolutní překombinovanost a pachuť - nedivím se, že poslední díl je zahalen do šedivé barvy, což na ČSFD značí podprůměrnou kvalitu. Ale i tak díky za minimálně čtyři skvělé série.(4.9.2017)