Husk

Scénografie:

Hannah Beachler

Kostýmy:

Alexis Scott

Nemyslím si, že to bylo až tak špatné. Sice se všichni chovali jako vítr v bedně, ale co naplat. Horor to byl dobrý, obzvlášť konec s pointou se povedl na jedničku. Myslím, že si film zaslouží klasických 65% = 3/5, i když tolik nemá. Oproti jiným teenage vyvražďovačkám má slušné tempo a spád. Neviděl bych to tak špatně, rozhodně stojí za podívání.(13.9.2014)

• Hrabka

Ze začátku to vypadalo, že to bude dobrý horor, dobré napětí, zajímavé prostředí. Ale čím víc se blížil konec, tím víc to bylo hloupější. Ke konci už to byl docela velký zmatek, který byl jednak špatně natočený a ona pointa se mi taky vůbec nezamlouvala. Podprůměrný horor svým příběhem, mírně nadprůměrný atmosférou. 45%(26.3.2011)

Musím přiznat, že vysoká kukuřice je docela děsivé místo. Párkrát jsem v ní byl a nebylo to úplně příjemné. Naštěstí jsem se nesetkal s tím, s čím se museli potýkat mladí v tomto filmu. Nápad dobrý (neviděl jsem zatím žádný film s podobnou tématikou - snad jen Kukuřičné děti) a atmosféra byla taky hutná. Docela spokojenost.(4.11.2015)

Průměrná vyvražďovačka v kukuřici. Hlavním problémem je scénář, režie je celkem obstojná. Film má plno nesmyslných pasáží, které nedávají smysl (například úplný konec). Vyvražďovačky pro teenagery mám rád ale musí mít něco, co předešlé neměly. Tento film nepředvedl nic super originálního, příběh bych dokázal napsat sám a to je špatná známka. Jednohubka, ke které se už nevrátíte. 60%(2.4.2011)

• Gilmour93

Kukuřičné smetí.. Že auto v nízké rychlosti sjede do příkopu u cesty a všichni připoutaní pasažéři přitom upadnou do bezvědomí, mě zas až tak nepřekvapilo, ale neznalost Bible u americké mládeže ano! Když vidím u pole ceduli s nápisem: „GEN 4:11“, musím vědět, že to smrdí bratrovraždou na Kainův způsob a ne, že se tu chystá před čtvrt na pět koncertovat Phil Collins s kapelou! Složení osazenstva k porážce klasické (realista, dýchavičný intelektuál, sportovec a jeho vyvinuté řezivo), atmosféra krom šicí dílny řídká, pointa připomínající hraní šachu bez figurky krále a herecké výkony na hranici bídy a mizérie (vyjma vrány a kukuřičných lánů). Mimochodem, tato plodina je vzhledem ke svému charakteru dokonalý prvek pro hororové kejkle, protože levandule je moc romantická, v řepce by Kateřině Jacques pošlapali biopalivo, v jeteli se není kde schovat a v konopném poli by za chvíli všichni seděli hození do pohody pod strašákem (do zelí) a sháněli něco k snědku.. Jestli nějaký „corn“ horor, tak dvojku Jeepers Creepers. Ne, že by byla lepší, ale alespoň po ní člověk nedostane chutě na vařenou, lehce osolenou kukuřici a vraždu režiséra..(22.10.2013)

• - Natáčanie filmu trvalo 18 dní a aj keď bol snímok natočený v auguste 2009, do distribúcie sa dostal až v januári 2011. (beso74)