poster

Aliens vs. Predator: Redemption (amatérský film)

Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

2010, 22 min

 • Danny F.
  ****

  Jako pohled na počítačovou hru s atmosférou vcelku dokonalé, ale ten fešák s dredy je ve filmu jako v hlavní roli velice často a veškeré tabu a tajemno kolem predátorů je tím pádem pryč. Kouzlo neznámého a nebezpečného už nefunguje. Jako celovečerní film by to byla už jen parodie a výsměch původních pokračováních. Hodnotím pouze toto dílo jako celek. 70%(15.7.2010)

 • drankeryth
  *****

  Super kratky film, ktory je plny napatia od zaciatku az do konca filmu. Velmi kvalitne urobene dielo, ktoremu nic nevytykam. Vo filme je pouzite vsetko z filmov, co sa tyka tychto dvoch priser. Nezabudlo sa ani na matku votrelcov a hybrid votrelca s predatorom, ktoreho dorazil clovek a ako je vidiet na konci filmu, aj tak to nikto neprezil. Skvele finale a aj dost ferove ku kazdemu kto sa zapojil do boja na vesmirnej lodi:)(27.6.2011)

 • mzss1
  ***

  Náhodou to zabavilo. Amatérský film plný celkem dobrých nápadů. Vše je hezky spracované a animace velmi slušná. Potěší i zkopírovaná hudba z filmů. Nic velkého to teda není, ale myslím si, že toto dokáže potěšit každého fanouška těchto filmů, pokud je teda v dobré náladě. Za me je to teda Rozhodně nadprůměr. 65% = ***(21.6.2013)

 • george82
  ***

  No když vezmu za kolik to bylo, tak ok. Kvalita animace je totiž hrozná, masky a obleky taky nic moc a hlavně ten děj?!?? Myslím, že predátor tam prošel naprosto všemy možnými souboji a pak stejně zdechnul....kdyby tam přiletěl, položil bombu a letěl do prdele, tak by to nebylo tak akční, ale alespoň by to nebylo tak tupý.(27.6.2011)

 • Chipsonator
  *****

  Parádní fan dílko z universia Aliens vs Predator. Alex Popov ukázal že když se chce tak všechno jde. Za pouhých 500 dolarů se mu podařilo natočit parádní řežbu mezi mýma dvěma nejoblíbenějšíma vrahy. Pravda triky nejsou bůhvíjaké ale i tak se my to líbilo a říkám že kdyby to bylo delší a šlo by to do kina tak bych na to šel. 83% PS: Pátou hvězdu dávám za to že i s tak malým rozpočtem se mu to podařilo natočit na takové úrovni.(11.2.2012)

 • - Cameo mariňáka si zahrál samotný režisér A. Popov. (Epistemolog)

 • - Celkový rozpočet filmu byl pouhých 500 amerických dolarů. (AngelusCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace