poster

Aliens vs. Predator: Redemption (amatérský film)

Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

2010, 22 min

 • juta
  **

  Fanouškovský film. Grafika na amatérský film ušla, ale dnes už nic moc.(7.4.2012)

 • klerik
  ***

  Fanúšikovské a amatérske. Občas zbytočne trikové. Vidno nadšenie, ale menej talent. Prvotiny Blomkampa, St. Legera alebo Alvareza ukazali omnoho viac šikovnosti (bez ohľadu na kvalitu trikov). Ale vzhľadom na kvalitu filmov AVP, potešilo...(11.2.2016)

 • darkrobyk
  *****

  Nic víc než začátek, bitku a konec nečekejte. A přesto tvůrci příjemně připomenou magický svět vesmírných monster, kde člověk tak nějak jen přicmrndává, i když v comicsových příbězích mnohdy i sám rozhoduje. Původní hudba, převzaté motivy, prostředí, scéna. Zejména pro vetřelce mám slabost, proto jsem s radostí sledoval vypilovaný vetřelčí svět s královnou navrch jako třešinkou... Dnešní divák se namlsal špičkových nákladných efektů, které se ale stále častěji stávají cílem, nikoliv prostředkem. Ukázkovým příkladem je srovnání řady současných animovaných comicsů - Superman, Batman, Spawn ad. - s verzemi hranými. Mně se tohle prostě líbilo!(8.2.2011)

 • Epistemolog
  ****

  Téměř 800 metrová loď Sulaco byla původně konstruovaná pro logistickou dopravu. Ale roku 2179 byla převedena pod vojenskou správu. Osádku tvořilo až 100 lidí mimokrokem loď je zcela automatizovaná a může bránit sama sebe s použitím počítačové umělé inteligence. Děj se odehrává při průletu kol Jupiterova prstence, kdy členové posádky zdokumentují mrtvého Predátora. Netuší, že je infikován Xenomorfem a na scénu přichází roztomilý Predalien. Yautja vyslaný na Sulaco má za úkol Predaliena zničit se svým bohatým arzenálem zbraní. Závěrečný song je od Disturbed.(11.2.2012)

 • zelvopyr
  ****

  No, s těmito triky by "Redemption" do kina jít nemohlo. Nicméně, nepotřebuji všechno doslovně, něco fantazie promine. Tenhle fan-film je docela solidně natočený a nápaditě používá snad všechny atributy vetřelce i predatora stokrát líp, než všechna velkorozpočtová pokračování za posledních jářku 20 let (tedy zahrnuji do toho už i 3. vetřelce a veškeré vs.).(14.1.2012)

 • - Cameo mariňáka si zahrál samotný režisér A. Popov. (Epistemolog)

 • - Celkový rozpočet filmu byl pouhých 500 amerických dolarů. (AngelusCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace