poster

Aliens vs. Predator: Redemption (amatérský film)

Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi

2010, 22 min

 • mzss1
  ***

  Náhodou to zabavilo. Amatérský film plný celkem dobrých nápadů. Vše je hezky spracované a animace velmi slušná. Potěší i zkopírovaná hudba z filmů. Nic velkého to teda není, ale myslím si, že toto dokáže potěšit každého fanouška těchto filmů, pokud je teda v dobré náladě. Za me je to teda Rozhodně nadprůměr. 65% = ***(21.6.2013)

 • vikino1
  ****

  A pak, že se nedá natočit zajímavý AvP. Tenhle 22 minutovej příběh je epičtější než oba AvP dohromady. Škoda jen, že graficky to není na úrovni ani animáků ani hraného filmu. Naopak audio je jasných 5 z 5. Atmosféru a napětí to rozhodně má. Chci další tři hodiny něčeho podobného v HD ! Kvalitní pocta oběma monstrům, která potěší každého fanouška.(24.12.2013)

 • Ampi
  ****

  Kdyby to byl film nějaké filmové společnosti, tak by to bylo rozhodně menší hodnocení. Ale, že to byl projekt jednoho člověka s cenou 500 USD a dva roky jeho života, tak davám 4 a tleskam Alexovi Popovovi. Bravo pokud vznikne AVP měli by tě kontaktovat. A kdo říka, že sem tento filmeček nepatří, tak tomu říkam jsou tu dané horší klipy viz. přemluv babu a hvězdář.(24.7.2010)

 • korbitch22
  ****

  Bravo!Parta nadšenců vzala 500 dolarů a 2 dlouhé roky si hrála po garážích a sklepech na filmaře,při čemž stvořili úžásnou bitku,dvou nejlepších vesmírných monster.Hodnotit efekty nemá nejmenší smysl,ty jsou jako z počítačové hry v roce 1997,ale atmosféra,hudba i děj jsou tak bravůrně režisérsky zmáknuté,že si na ně lehce zvyknete.Plných 18 minut čistého děje sem se prímově bavil a Axel Popov si zaslouží veliké uznání a poděkování od fanoušků.Pokud by se mělo točit 3 pokračovaní,režii bych svěřil jedině jemu.Jako filmař nadšenec a amáter gratuluji a lehce závidím :-) 85%.(8.2.2011)

 • Korbitch
  ****

  Pokud to vezmu zcela koncepčně, je to na velmi vysoké úrovni. Když si uvědomíte, že to stálo 500 $......Zajímalo by mě, jak by si Popov poradil s takovým rozpočtem 100 000 000 $. Dejte mu někdo tenhle rozpočet a veškerý patlalové po Predator 2 se můžou jít oběsit. Pěkně jeden vedle druhýho. Jestli by se úplně nezbláznil, jak se to kolikrát filmařům stane, když dostanou ranec, mohlo by to vypadat hodně zajímavě. Tohle je rozhodně jeden z nejlepších krátkometrážů.(15.3.2011)

 • - Celkový rozpočet filmu byl pouhých 500 amerických dolarů. (AngelusCZ)

 • - Cameo mariňáka si zahrál samotný režisér A. Popov. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace