Shameless - Season 5 (série)

Komedie / Drama

USA, 2015, 10 h 50 min (Minutáž: 51–59 min)

Kevin McKnight

Fil Eisler

William H. Macy, Emmy Rossum, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Noel Fisher, Emily Bergl, Joan Cusack, Dermot Mulroney, Steve Kazee, Nichole Sakura, Vanessa Bell Calloway, Dichen Lachman, Rebecca Metz, Erick Lopez, Christopher Stills, J. Michael Trautmann, Emma Greenwell, Patrick Fischler, Stacy Edwards, David St. James, Danika Yarosh, JB Blanc, James Allen McCune, Lily Holleman, Michael Hyatt, Mia Serafino, Ian Kahn, Alex Borstein, Suzanne Cryer, Sam Lloyd, Justin Chatwin, Alan Blumenfeld, Daniel Booko, JoNell Kennedy, Jennifer Hale, Susan Chuang, Thomas Barbusca, Bojana Novakovic, Demetrius Grosse, Sasha Alexander, Michael Reilly Burke, José Julián, Matt Bennett, Lawrence Mandley, Rena Strober, Adrienne Rusk, Lenny Jacobson, Gabrielle Walsh, Patrick Bristow, Chloe Webb, Blake Boyd, Christopher Goodman, Miguel Izaguirre, Paul Blackwell, Barak Hardley, Peter Coventry Smith, Annie Little, Jim Hoffmaster, Isidora Goreshter, Adam Kulbersh, Rae Gray, Matthew Boylan, Stephen Rider, Finn Roberts, Christopher Michael Moore, Luca Oriel, Erik Aude, John Marshall Jones, Nick Peine, Donald Li, Raymond Forchion, Michael B. Silver, Shani Atias, Jenica Bergere, Kellen Michael, Jackson A. Dunn, Axle Whitehead, Ryan Dorsey, Kate Comer, Patti Tippo, Santiago Salviche

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Pátou sérií se seriál Shameless definitivně posunul do mojí absolutní síně slávy a v topce zaujal druhé místo - a možná po devíti sériích sesadí i moji nesesaditelnou srdcovku 24 hodin. "Štěstí se přeceňuje"... Nepopsatelný nářez a trefa do černého. Tenhle seriál je kurevsky pravdivý a asi si přeji, aby nikdy neskončil. Díky za ohlášenou desátou sérii! Mám se pořád na co těšit.(11.2.2019)

Zbožňuji tenhle seriál, vždycky dokáže něčím neuvěřitelným překvapit a vždy, když se tam objeví nové a nové postavy, tak mi to nevadí. Naopak jsem ráda, protože vím, že to znamená další drama u rodiny Gallagherů.(25.11.2020)

"Fuck you, Fiona..!" Nejtěžší na celém nejpovedenějším seriálu současnosti? Vybrat si postavu, která ze všech zúčastněných je vaší nejoblíbenější. A u velkého množství z nich také to náročné dilema, kdy nevíte, jestli onu osobu, její hraní a vystupování milujete nebo nenávidíte. Také jsem už nejen u této série začal přemýšlet, zda by nebylo vhodné mému oblíbenci udělit cenu za největší počet choulostivých scén v televizním projektu. Věřím, že nějakou kuriozní už na svém kontě mít musí. 10/10!(24.12.2017)