Shameless - Season 9 (série)

Komedie / Drama

USA, 2018–2019, 12 h 56 min (Minutáž: 52–58 min)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Emma Kenney, Shanola Hampton, Christian Isaiah, Richard Flood, Scott Michael Campbell, Sammi Hanratty, Kate Miner, Lex Medlin, Glenn Plummer, Jim Hoffmaster, Andrew Bowen, Monika Casey, Cristen Coppen, Jackson Davis, Rif Hutton, Jennifer Taylor, Ashley Wood, Marcus Ashley, Glen Davies, Robert Ochoa, Dan Lauria, Juliette Angelo, Neal Bledsoe, Patrick Davis, Paul Dooley, Betsy Baker, Elizabeth Blackmore, Meera Rohit Kumbhani, Jimmy Bridges, Jack Kennedy, Steven M. Porter, Irene Roseen, Courteney Cox, Sari Lennick, Don Stark, Roberta Bassin, Emily Nelson, Mike Cochrane, Stephanie Charles, Matt McTighe, Vito D'Ambrosio, Dre Swain, Katey Sagal, Shannon Lucio, Perry Mattfeld, Jessica Szohr, Anna Khaja, Brent Huff, Natalia Nogulich, Jos Viramontes, Noel Fisher, Andy Buckley, Bob Saget, Abbie Cobb, Wes Armstrong, Liz Jenkins, Sarah Oh, Benton Jennings, Paton Ashbrook, Rebecca Field, Jess Gabor, Maddie McCormick, Adilah Barnes, Anthony Gonzalez, David Bowe, Judith Moreland, Luis Guzmán, Sharon Lawrence, Ellen Wroe, Stevie Lynn Jones, James Vincent Meredith, Sharif Atkins, Robert Bailey Jr., Wallace Langham, Greta Sesheta, Shashawnee Hall, Ransford Doherty, Eddie Alfano, J.P. Manoux, Zach Villa, Raleigh Cain, Danny Vasquez, Joy Osmanski, Grace Rowe, Sonya Leslie, Susan Berger, Sarah Assumma, Jared Broxterman, Michael Provost

Děkujeme Emmy Rossum za ta léta srdcervoucích epizod pravděpodobně nejpoutavějšího seriálu, na jaký jsem se kdy vrhnul, a dokud mi nedošly díly, tak se od něho ani nemohl odtrhnout. Za celých 110 dílů zde bylo nespočet dojemných momentů, ovšem okamžik, kdy Fiona naposledy překračuje onen legendární dům rodiny Gallagherů a vidíme slzy v očích i samotného Franka, musí dostat do kolen každého. Jediný seriál, který stavím nad samotné GOT.(31.3.2019)

I will miss you Fiona. :-((22.3.2019)