V závěrečné epizodě Liam manipuluje Frankem. (HBO Max)

zsn

Muži neumí milovat ženy. Nemají k nim úctu, chovají se jako prasata. A pak vidíte tady ty dva buzíky se všemi negativními vlastnosti, co existují, a přitom jsou plní lásky. Muž neumí ženě vyznat lásku, vůbec ji pociťovat, a pak vidíte dva "nepřirozené" chlapy, kteří se umí milovat jak jen to přirozeně lze. Tak bravurně zahrané erotické scény a celá identita homosexuality, která začala vzrušovat i mne, to se jen tak nevidí. Prožívala jsem s nimi každou hádku, připitomělý zamilovaný úsměv i vlhko v kalhotkách. Ostatně všichni jsou v tom seriálu skvělí, mají perfektní role, ve kterých se najde každý. Humor v bídě. Jednoduše se nepos*at. Těmito větami bych zhodnotila tento seriál. Mrzí mne, že 11. řada bude poslední, rychle jsem si na tu rodinku zvykla. ()

LachtanShows

Netajím se tím, že homosexualitu značně neuznávám, ale duo Gallavich prostě strká do kapsy i velké množství televizních heteropárů. Takže i já se přidávám k té hordě nadšených fanynek, které dlouhé roky čekaly na tento díl. Síla téhle nepřekonatelné dramedy zas zapůsobila tak, jak to ve svých závěrečných dílech pro jednotlivé řady umí a pár slz se opět dostavilo. ()