poster

Lásky, touhy a lži (festivalový název)

 • Austrálie

  Love Lust & Lies

Dokumentární

Austrálie, 2010, 87 min

(další profese)
 • apac
  ***

  Docela jsem se v tom ztrácel. Všichni mi připadali dost podobní, měli podobné osudy (otěhotnění v 15-18 letech, děti, rozvody, nová manželství, chlast, nezaměstnanost, málo peněz) a jejich děti to samý dokolečka. Takový australský časosběrný Gummo..(14.7.2010)

 • defagoo
  **

  Celá sonda zůstala pouze na povrchu a ani jí nenapadlo někam se vrtnout, a tak jde pouze o občas zmatečný a nepůsobivý obrázek ze života střední či nižší společenské vrstvy australského Adelaide.(11.7.2010)

 • pOne
  ***

  První část dokumentu (jakési summary z dříve natočených pasáží) má dost zběsilé tempo. Člověk má pocit, že jede v rychlíku a ztrácí se. Druhá cca polovina (r. 2009) už je trochu pomalejší a důkladnější. Přesto nepřináší nic převratného a extra zajímavého. Občas se zasmějete, občas zamyslíte nad osudy lidí ... a to je vše.(9.7.2010)

 • bassator

  45th KVIFF 2010 - DOCUMENTARY FILMS IN COMPETITION - Soutěž Dokumentárních filmů (Love Lust & Lies / LOVE LUST & LIES / Lásky, touhy a lži )(13.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace