Eloïse

Jesús Garay

Carles Gusi

Carles Cases

Anastasi Rinos

Překrásný film, ale místy se občas celkem nepříjemně táhne. Nemyslím si, že bych měla chuť se na tenhle film podívat někdy znovu, protože mám pocit, že jeho kouzlo spočívá v jednom shlédnutí. Ale představitelka Eloise je tak neskutečně nádherná, že bych se na ni dokázala dívat snad nekonečně dlouho.(31.8.2014)

"Vyskočila a poslala mu pomyslnou pusu." Na začátku mi to přišlo jako největší sběr klišé, ale pak se mi to setsakra dostalo pod kůži a já si tu zatracenou čmáralku s uhlíkem a tlukoucím srdcem zamilovala. I když se mi občas stále ještě nějaké scény jevily jako naprosté slaďácké štěky, seděla jsem zaražená na židli a doufala ve šťastný konec. Snad můžu s mým malým rozsahem, co se filmů týče, říci, že tenhle je jeden z nejlepších, co se queer témat týče. Takových filmů by mělo být více, ovšem možná né španělských, neb mi to tam nesedělo a mluva pro mě byla jako španělská vesnice.(13.5.2012)

Ďalší zo širokej ponuky lesbických filmov. Scenár bol celkom vydarený, len to spracovanie mi prišlo také dosť nevyvážené, no zato až prekvapujúco precítené. Hľadanie šťastia a dilema medzi tým, čo vraví srdce alebo čo si pomyslia o tom iný. Veľmi sa mi však páčilo zatriedenie časového rámcu - prítomnosť, ku ktorej sa dalo dostať jedine retrospektívou a v nej vložená ďalšia retrospektíva, ktorá však bola bohužiaľ veľmi kratučká a jednoduchá. Celkom škoda, že celá tá štruktúra časového rámcu nebola využitá oveľa lepšie.(30.11.2013)

Překrásný příběh na který nikdy nezapomenete.Miluji tu hudbu.kterou si pořád pouštím.U konce filmu sem to už nevydržela a začala sem brečet.Na tento film nikdy nezapomenu a vždy bude v mém srdci.Nejvíc mně nadchla scénka kde Eloise kreslí uhlíkem a Asia poslouchá zvuky uhlíku,ještě k tomu ta hudba,úžasný zážitek.Kdo přemýšlí nad tím jestli se má podívat na tento film tak se podívejte stojí to zato :).Pusťte si http://www.youtube.com/watch? v=IbGtixKZe7E. A zavřete přitom oči a soustředte se jenom na tu hudbu,no krása prostě sem nadšená :)5 skvěle zasloužených hvězdiček :)(23.7.2013)

Španělština je nádherný jazyk a Španělské ženy mají neuvěřitelný sexapeal. V tomhle filmu se nám však ukazuje v jiném světle. Poněkud temnější. Asia je v komatu a pomalu se nám odkrývá příběh, co k tomu vedlo. Její přítel, její vztah k matce a zvláště pak k Eloise, tajemné dívce, která Asii učaruje. 75%(29.11.2010)