poster

Eloïse

 • anglický

  Eloïse's Lover

Drama

Španělsko, 2009, 92 min

Režie:

Jesús Garay

Kamera:

Carles Gusi

Hudba:

Carles Cases

Střih:

Anastasi Rinos
(další profese)
 • veronica 01
  ****

  Překrásný film, ale místy se občas celkem nepříjemně táhne. Nemyslím si, že bych měla chuť se na tenhle film podívat někdy znovu, protože mám pocit, že jeho kouzlo spočívá v jednom shlédnutí. Ale představitelka Eloise je tak neskutečně nádherná, že bych se na ni dokázala dívat snad nekonečně dlouho.(31.8.2014)

 • dita.krizova
  ****

  "Vyskočila a poslala mu pomyslnou pusu." Na začátku mi to přišlo jako největší sběr klišé, ale pak se mi to setsakra dostalo pod kůži a já si tu zatracenou čmáralku s uhlíkem a tlukoucím srdcem zamilovala. I když se mi občas stále ještě nějaké scény jevily jako naprosté slaďácké štěky, seděla jsem zaražená na židli a doufala ve šťastný konec. Snad můžu s mým malým rozsahem, co se filmů týče, říci, že tenhle je jeden z nejlepších, co se queer témat týče. Takových filmů by mělo být více, ovšem možná né španělských, neb mi to tam nesedělo a mluva pro mě byla jako španělská vesnice.(13.5.2012)

 • Aljak
  ***

  Ďalší zo širokej ponuky lesbických filmov. Scenár bol celkom vydarený, len to spracovanie mi prišlo také dosť nevyvážené, no zato až prekvapujúco precítené. Hľadanie šťastia a dilema medzi tým, čo vraví srdce alebo čo si pomyslia o tom iný. Veľmi sa mi však páčilo zatriedenie časového rámcu - prítomnosť, ku ktorej sa dalo dostať jedine retrospektívou a v nej vložená ďalšia retrospektíva, ktorá však bola bohužiaľ veľmi kratučká a jednoduchá. Celkom škoda, že celá tá štruktúra časového rámcu nebola využitá oveľa lepšie.(30.11.2013)

 • ICTS
  *****

  Překrásný příběh na který nikdy nezapomenete.Miluji tu hudbu.kterou si pořád pouštím.U konce filmu sem to už nevydržela a začala sem brečet.Na tento film nikdy nezapomenu a vždy bude v mém srdci.Nejvíc mně nadchla scénka kde Eloise kreslí uhlíkem a Asia poslouchá zvuky uhlíku,ještě k tomu ta hudba,úžasný zážitek.Kdo přemýšlí nad tím jestli se má podívat na tento film tak se podívejte stojí to zato :).Pusťte si http://www.youtube.com/watch? v=IbGtixKZe7E. A zavřete přitom oči a soustředte se jenom na tu hudbu,no krása prostě sem nadšená :)5 skvěle zasloužených hvězdiček :)(23.7.2013)

 • sedlo03
  ****

  Španělština je nádherný jazyk a Španělské ženy mají neuvěřitelný sexapeal. V tomhle filmu se nám však ukazuje v jiném světle. Poněkud temnější. Asia je v komatu a pomalu se nám odkrývá příběh, co k tomu vedlo. Její přítel, její vztah k matce a zvláště pak k Eloise, tajemné dívce, která Asii učaruje. 75%(29.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace