Ztracení chlapci: Žízeň

Scénografie:

Mike Berg

Kostýmy:

Danielle Knox

Další díl Lost boys a pro mě zase trefa do černého. Bál jsem se protože i když se mi trailery líbily, tak jsem doufal v to že se nevyklube nějakej stupidní akční film. No nakonec jsem nadmíru spokojen. Corey Feldman je sympaťák a to jeho "Hmm" který udělá asi 4x mě totálně dostávalo. Newlander kterej má sice málo prostoru je příjemné zpestření, trošku mi vadil konec kterej si zase hrál na "kdo je hodnej a kdo zle?". Humor je zase v pohodě. Stejně jako v Lost boys se tu občas hláškuje a konec se zabitím hlavního upíra spolu se spojením písničky Cry little sister a se slovy "Fuck you" neměly chybu a udělaly mi nemalou radost. Každopádně příběh rozhodně není nic výjmečného a je to spíše vata. A některé scény mě nijak moc neoslovily. Co mě ale oslovilo urážení Twilightu, Feldman tu urazí vkusně Twilight. A to se vyplatí. Postava Dj X je celkem dobrá nicméně jeho herec mi přijde jako tanečník z gay baru. A to jsem v žádným nebyl. Tohle je správný pokračování. A při tom jsem se bál že Piana mě spíše zklame(Lekce umírání nebylo bůh ví co).(4.3.2012)

• MartinezZ

~~~ :-o ~~~ OMG, ježkovy voči, kristova noho, co to mělo znamenat? Tohle už nepatří ani do kategorie "Béčko", tohle je naprosto mimo abecedu. Nebylo to jen pitomé, hloupé nebo ubohé, všem ve filmu zainteresovaným osobám prostě jednoduše chybělo veškeré IQ. Nepochopitelně neuvěřitelně blbá hlavní postava, všechny další postavy, prostředí, nápady, "akce", kamera, dialogy, scénář, zvukař, osvětlovači, catering a věřím, že o uklízečkách to platí také. Tenhle film je ukázkový důvod, proč mít několik stupňů odpadů. Tady dávám rovnou odpady dva. ~~~ Odpad! Odpad!(28.10.2011)

Corey Feldman se vrací jako chladnokrevný, drsný a nekonvenční zabiják upírů Edgar Frog. Za úkol má vypátrat ztraceného bratra mladé spisovatelky, který skončil ve spárech upírů. Ti vymysleli syntetickou drogu obsahující upíří krev a podávají ji smrtelníkům, z nichž postupně budují neporazitelnou upíři armádu. Frog se zpočátku ošívá, ale jelikož je po krk v dluzích, tak se štědrá finanční nabídka neodmítá. A koneckonců je jediný, kdo dokáže upíry zastavit. Je otázkou, jak by film vypadal, kdyby nebyl určen rovnou na dvd. Ačkoliv se to vehementně snaží zakrýt, ne vždy se to daří. Je to zejména vidět na laciné výpravě a na maskách upírů, které zrovna neoslní detailním propracováním. Je však pozitivní, že film nízký rozpočet využil na maximum a není to na něm překvapivě příliš znát. Corey Feldman hraje svého kysele se tvářícího upírobijce poměrně vážně, ale jako celek se tento film musí brát s nezbytnou nadsázkou, protože svým pojetím hraničícím s akční parodií, to má do plnohodnotného hororu daleko, ačkoliv krvavé efekty zde také mají své zastoupení. Feldman drsně hláškuje, má to spád, občas i originální nápady, sličnou Tanit Phoenix, flashbacky upomínající na jedničku, včetně fláku Cry Little Sister a závěrečná pointa spočívající v odhalení vůdce upířího klanu, je překvapivá. Není to nijak extra dokonalá upíří řežba, ale nenudil jsem se, a to někdy stačí. Na odreagování je to perfektní. 70%(30.10.2011)

Americko-jihoafricko-německý snímek „Ztracení chlapci: Žízeň“ není jen nějakým pokračováním, které by se prostě snažilo svést na úspěchu prvního filmu, je to pokračování, které chce svoje diváky bavit, což se mu nakonec i daří. Není to film, který má měnit žánr, který by měl něco nového přinést v rámci upírského hororu, ale je t prostě zábava, která jede od začátku do konce.(31.10.2019)

Když vemu,že sem neviděl ani jeden předchozí díl a narazil sem na tenhle kvůli Tanit Phoenix (Death Race 2),tak tohle byla haluz,která vyšla.Naštěstí není Tanit na tomhle filmu tím nejlepším.Tím je asi Corey Feldman (fakt na to nevypadá no ;)),pár povedených kopanců do současné upíří popkultury (emo děcka s čočkama),režisér,který není vůbec marný a to,že film nevypadá levně.K tomu hororu bych teda ještě připsal komedie a film funguje v obou žánrech.Nebo se spíš nedá říct,že v nich vůbec nefunguje.Je to prostě lepší film než by se na první pohled mohlo zdát.(26.1.2011)