Dellamorte

Zručne nasnímaný "low budget " pokec - s podozrivou výpoveďou , preplnenou otáznikmi - o sériovom vrahovi, ktorý TO celé spáchal naostro ( ! ) a pri ktorej by sa pár nejasností malo objasniť - no a následne by sa z toho mal vymodelovať investigatívny článok do horúcich správ.... je však otázne , či sa fakty vyfarbia v správnych farbách (odpoveď určite poznáš ). Napriek tomu , že mi snímok sadol viac , ako som si myslela , neviem sa zbaviť pocitu , že Lance potrebuje zmenu. .Jeho posledné filmové vyčkávania naznačujú , že dozrel čas na ďalšieho ALIENa - alebo nech niekto vymaľuje " NEAR DARK 2 ". Tieto parkety mu svedčia. V tomto snímku však nechýbal. ()

Wade

Chvilku jsem přemýšlel i o 4* no nakonec ode mě dostane Cyrus silné 3*. Skoro 90min uběhlo hladce,protože je film natočen i přes jeho obsah tak nějak na odpočinek. Hodně k tomu pomohl i způsob jak je film natočen. Vidíme příběh, ale slyšíme vyprávění to se mi fakt líbilo plus má film Danielle jako krásnou reportérku. Pro mě je Cyrus překvapení takže jak jsem psal silné 3*. 6/10 IMDb ()