Konoha no sato no dai undōkai

• Japonsko

木ノ葉の里の大うん動会

Naruto: Konoha Sports Festival

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2004, 11 min

Hajato Date

Předloha:

Masaši Kišimoto (komiks)

Já jsem se tu fakt bavil, není to sice klasický Naruto, ale rozhodně jde o nejlepší speciál.(26.1.2014)

Konoha pořádá sportovní hry pro tříčlené týmy a Naruto, jak jinak, chce zvítězit a ostatní nechat daleko za sebou. Poprvé se mi to moc nelíbilo. Nesnáším toaletní humor a stačí ho jen troška a já přestávám mít zájem. Podruhé jsem se zaměřil jen na to dobré a hned to bylo daleko lepší, protože ty dobré vtipy tam jsou a připomenutí známých osob je taky fajn. Navíc to je jeden z mála dílů, u kterých je lepší, když člověk dopředu ví, co přijde.(19.9.2010)

• TomX2

Tento special má jeden vynachádzavý moment, no mimo to divákovi neponúkne vôbec nič. Ak už sú vtipné fóry o výkaloch, tak musí byť vtipné úplne všetko.(19.8.2018)

jedne z nejlegračnějších speciálů (a scének z naruta vůbec)(6.11.2012)

Tento Naruto speciál nemá chybu, náramně jsem se pobavil:)....Jsou sportovní hry v listové a jak už to bývá, Naruto má problém, ale né ledajaký:)(19.9.2010)

Tenhle speciálek mě docela pobavil, oproti ostatním to mělo aktivnější nádech. Aspoň že to mělo happy end.... pro někoho =oD(14.11.2010)

Tady šlo o to jen pobavit diváka na účet Narutovi bolesti a celkem se to povedlo. 85%(29.12.2013)