Zlo se bojí jediného... Svět na pokraji zkázy! Když zločinecká organizace v čele se Simonem Darthem začne vyhrožovat rozšířením černého moru, octne se svět na pokraji zkázy. Jen jediný člověk může nadcházející katastrofu odvrátit. Evan Grail, mladík, jemuž Darth zavraždil rodiče, je svým dědečkem zasvěcen do tajemství řádu Černých rytířů. Ti byli vyvoleni k boji se zlem a nespravedlností. Evan se stane jedním z rytířů a bude muset čelit Simonově zločinecké armádě, aby zachránil budoucnost lidstva! (oficiální text distributora)

Pilda17 odpad!

Tak špatně natočený film jsem už dlouho neviděl. Po 20 minutách trápení jsem tento SHIT musel vypnout. Už nemám sílu koukat na takové paskvily, bez žádného děje a s ohromně tragickým scénářem! ()

corpsy odpad!

No, takže. Pre mňa ašpirant na jeden z najhorších, mnou videných filmov za posledných niekoľko rokov. Nerád by som sa opakoval a písal vlastne to isté ako tu moji spolukomentujúci, ako cez kopirák a mal z toho mierny bolehlav. Filmový priemysel nieje len o Hollywoode, Čínskej blokbusterovskej politiky, či európskom umeleckom štýle. Je to aj o niečom takomto. Sú filmy, ktoré v podobnom móde získali kultový status a niekedy aj maximálne hodnotenie za guilty pleasure, toto je ale iba poriadne páchnuci výkal z trubiek filmového odpadu. ()

ivan bohatyr odpad!

Smekám před tím, kdo to viděl až do konce. Obrovská muka a utrpení pro diváka. Není nad čím přemýšlet, už po pár minutách se to dá s klidem v duši hodit do koše. ()

popkec odpad!

Vrchol amatérismu a nevkusu který u nás může vyjít fakt jen pod záštitou Blesku. Nic proti tomu když si pár nadšenců natočí pro sebe film, v česku ale tohle vydávat proč? ()

drankeryth odpad!

Ohhh, tymto filmom som si pokazil vecer a este to stale nechapem, ako som to mohol pozriet az do konca. Vsetko co sa tyka tohoto filmu je strasne ubohe, film vytvoreny ludmi ktori nemaju ani stipku talentu na spravenie dobreho filmu. Podtrzeno, secteno = sracka, ktora nema konkurenciu. Jeden z najhorsich filmov, ake som doteraz videl. Tomuto braku sa vyhnite velkym oblukom a nie ze sa na neho pozriete, pretoze vasa nalada sa omnoho zhorsi,,he he ()

Ydrosten odpad!

Chtěl jsem udělit 1 hvězdu za to, že to bylo aspoň hezky nasnímaný, ale nakonec to prostě nešlo. Už jsem viděl filmy které byly horší, ale stejně si to ten odpad poprávu zaslouží. ()

haffen odpad!

Čo to do 3,14če je!? Nech mi nik nehovorí, že toto sa dostalo do distribúcie a že sa nájde debil, čo to predáva. A ešte väčší debil čo to kúpi. Myslím, že to by bolo moc aj na rozdávanie v mäsiarstve k pol kila hovädzieho napchatého antibiotikami. Kamera a strih sú zhruba na úrovni - pod stromček som dostal kameru, včera ju rozbalil a dnes čítam manuál čo to všetko dokáže. Scenár asi písal niekto mentálne na úrovni 2 ročného dieťaťa naloženého vo formaldehyde. Proste home made video nejakého kreténa Juana Avileza ktorého po zhliadnuti tohoto musela celá rodina vydediť. Ak sa nájde niekto, kto to dopozeral celé bez preskakovania, tak mu tlieskam za obrovskú odvahu a trpezlivosť. Tajne som dúfal, že po stiahnutí sa na tom aspoň zasmejem ako na filmoch od Asylum. Ale tu nie. Tu mi oči a uši krvácali. Neskutočný bordel, humus a žumpa. Celé to vyzerá ako Argentínska telenovela s "akčnými" prvkami. Hudba? Menším utrpením je pustiť si Šlager TV. A čo potom ten rytier s deravým kýbľom na hlave čo sa preháňa po meste na hrdzavej motorke za zvuku závodného špeciálu? P.S. Možno sa konečne našial legálny spôsob ako sa niekomu pomstiť. Zavrieť ho do miestnosti a púšťať mu to celý deň, pretože toto nezvládnu ani vojaci z elitného komanda, ktorí sú cvičení vydržať akékoľvek mučenie. TOTO BY NEDALI! 0% ()

*HOVNOCUC* odpad!

parádička, tak takáto paráááááááááádička sa hneď tak nevidí... dúfam, že natočia aj dvojku a najlepšie by bolo rovno natočiť aspoň 200 dielny seriál :))) fakt som si to užil, len škoda, že vo filme nebolo viac akčných scén :) vidím tu 50 hodnotení, ale neverím tomu - a silne o tom pochybujem, že to niekto naozaj videl celé :) a tí čo dali 2 a viac hviezdičiek asi videli iný film :))) uvažujem nad tým, že si hneď pozriem ešte raz Reptilicanta - Zabijaka bez tváre, aby som mal za sebou dokonalý filmový zážitok :) ()

CrazymanM odpad!

Nějak nemám slov.Věděl jsem,že to nebude žádná sláva,ale takovou hrůzu jsem fakt nečekal!Viděl jsem to natřikrát,no a moc to nedoporučuji,leda tak za trest!Ty bojové scény,to byl teda děs,to jsem ještě neviděl,tipoval jsem to tak na nějakej bangladéšskej nebo albánskej film a ejhle,ono američani!Jo a vážně skvělí byli ti "zlí" hoši,s těma kuklama a maskama,i když ten černej blbec s kýblem na hlavě,to byl taky unikát!Odpad,nic než odpad!!! ()

Quasimodo odpad!

vYDRZEL JSEM TO 40 MINUT, vic se neda. Takovou roztazenou slataninu, kde se parkrat objevi jakysi obrnenec ve svarecske prilbe jsem dlouho nevidel . Hnus!! ()

pikto odpad!

To ako čo bolo toto?!Ako je správne,že tu nie je kolonka s menami hercov pretože tento film nemá hercov!Taketo niečo natočím z mobilom za dva dni ak bude pekné počasie..:)A efekty na strelbu zo zbrane...no to som hadam ešte ani nevidel...a potom ked vyletí krv...lol..ved to je jak v hre Doom z 1963..:)Poprosím všetkych čo dávaju odpad filmom typu Disaster Movie a podobným aby si pozreli toto.Ja som po pozretí zoskartoval DVD,vymazal všetko čo malo spoločné niečo s týmto filmom z PC a preistotu zformátoval disk keby tám náhodou niečo z toho ostalo.Odpad odpadov,čo už pretým niekto vyhodil. ()