Otravný pomeranč (TV seriál) (neoficiální název)

An Annoying Orange

Komedie / Animovaný / Fantasy

USA, 2009, 59x2-6 min

Dala bych i pět hvězdiček, ale to jen několika prvním dílům. Později šla kvalita z kopce a přibyla trapnost. Ale ze začátku jsou perfektní díly, u kterých umírám smíchy. Nikdy nezapomenu, jaký záchvat smíchu jsem měla, když jsem viděla prvně první díl. Geniální, jednoduché a bez přemýšlení. Jen hloupá neinteligentní sranda, která občas umí odreagovat.(12.5.2013)

• Tom_Lachtan

Tohle vtipné není a nikdy nebude, jediné co je na tom zajímavé jsou občasné "celebrity" (na který stejně většinou použiju gůgl, abych věděl kdo to je) v hostujících rolích, které dodají alespoň zdání zajímavosti, jinak mám podivné nutkání vyrvat tvůrcům zuby a nabodat jim místo nich do dásní tozra plastových vidliček a se zubama hrát vrhcáby na opuštěné celnici na Česko-rakouském pomezí, až tak agesivně na mě tohle überdílo působí.(12.5.2013)

Bláznivý a třeštěný seriál, avšak každý kdo má depku nebo mu není do smíchu a shlédne nějaký díl rozhodně jej to přinutí minimálně pousmát se :-)) Nejlepší díly samozřejmě Wasssabi, Saw a Wassup :-D :-D a nej postava kromě pomeranče je marshmallow :-P Všem milovníkům krátkých vtipných scén doporučuji kouknout.(11.2.2011)

• BigDeal

Zo začiatku sa pomaranč zasekol na rovnakej schéme, rovnakom deji a rovnakých vtipoch a jediné, čo sa menilo, bolo ovocie. V poslednej dobe ale začal byť znovu originálnejší a niektoré diely naozaj stoja za to. Ak bude stále originálny, zvýšim mu na 4*. Doplenie: Nie, stále je to o tom istom a zasmiať sa dá málokedy.(1.12.2010)

Je to fakt mazec, u některých dílů jsem umíral smíchy, nejvíc se mi líbil ten díl s tím Wazzzzzzzzzup! nebo díl Wasssabi :-). Pěkně udělaná animace ovoce a obličejů. Plno vtipů je fakt bezvadných. Doporučuju stránku http://www.videacesky.cz/ tam je plno dílů s čekými titulky. Hodnocení 80%.(11.2.2011)

• - Aj keď show bola pod paľbou negatívnej kritiky, zožala veľký komerčný úspech a v obchodoch sa objavovali hračky, tričká a kostýmy s jej motívmi. (WalterIK7)

• - Otravný pomaranč bol od roku 2011 dabovaný aj do češtiny. Dabing vyrábalo amatérske dabovacie štúdio Fénix ProDabing, predtým Perla Group. (WalterIK7)

• - S Danem Boedigheimerem na každé epizodě spolupracovali různí přátelé nebo osobnosti z webu Youtube, které dabovali vedlejší role. (Listeroman)