poster

Lemonade Mouth (TV film)

 • USA

  Lemonade Mouth

 • Velká Británie

  Lemonade Mouth

Muzikál / Rodinný

USA, 2011, 107 min

 • Lovely.Bones
  ****

  Nejlepší Disney Channel film! Nevím, jestli to něco znamená, ale tohle je tak sladké, že to je až roztomilé. A překvapivě, jelikož se jedná o film o hudební skupině, ve filmu uslyšíte velice povedé písničky. Opravdu :-) Samozřejmě, že jde o výplach mozku, ale jde o KVALITNÍ výplach. A to je na Disney Channel co říct. Herci jsou sympatičtí, a to ještě víc, když znáte jejich dřívější práci. Bohužel, nikdo znich po zkušenosti s tímhle neodešel od Disneyho :-( Opravdu, puste si to, možná budete překvapeni, stejně jako já. Já jsem to osobně už viděl několikrát.(5.2.2015)

 • RedRose
  ***

  "Nejlepší Disneyho filmový muzikál" !! To sice není bůh ví jak vysoké hodnoceni, ale je to překvapivě koukatelné i poslouchatelné ;-) UPDATE: doma to díky synovi hrálo celkem často a ty písničky, přesto, že to nejsou (kromě Determinate) žádné top hity, jsou chytlavé a zapamatovatelné!! Nejlepší postavy: skvělý Christopher McDonald a z těch mladých Naomi Scott a Blake Michael ;-)(20.5.2011)

 • unclejack
  ****

  No dobre , Disney. Nie som nejaký fanúšik zliepaniny pre popukaniachtivých amerických tínejdžrov , ale nemôžem si pomôcť , tento film sa mi páčil. Mal svoj príbeh , pesničky sa tentoraz celkom dali , dve dokonca pomáhala dať dokopy aj hlavná predstaviteľka Bridgit Mendler. Pre mňa je klasická školská atmosféra USA ako voda na mlyn , taže fajn aj toto. Určite vás to až tak nedostane , ale nádherný a v mnohom aj dojemný príbeh. Podaný očami tínejdžrov , pravdaže.(26.2.2012)

 • Trifi
  ****

  Filmy made by Disney jsou jedna velká bonboniéra - všechny kousky jsou plné cukru a vy jenom musíte mít trpělivost a prokousat se k těm, které vám opravdu chutnají dřív, než vám ty předešlé zkazí zuby... A přesně takovým chutným bonbónkem je Lemonade Mouth. Nemá cenu si nic nalhávat - pořád je to pohádka z pohádkového světa, kde všichni vypadají pohádkově bezchybně, všichni umí pohádkově hrát a zpívat a všichni (až na pár těch trošku zlých, samozřejmě...) jsou pohádkově dobráčtí a zásadoví. Ale určitý progres se upřít nedá a zejména hudební stránka filmu je bez debat výborná a ústřední Determinate je prostě chytlavější než... něco co hodně dobře chytá :D Vývoj Disneyho hudebních filmů je jako lanovka na vrchol hory. Po zastávkách HSM, Camp Rock, Hannah Montana a Lemonade Mouth se pomalinku šoupe k vysněnému vrcholu - skvělému hudebnímu filmu. Tahle není špatná, ale k vrcholu je stále ještě poměrně daleko...(3.1.2013)

 • Chinese Ashio
  ****

  Songy boli naozaj uzasne to sa musi uznat. Tento film vlastne podla mna poukazoval aj na problemy normalnych teenagerov - rodicia vas ignoruju - chcete aby vas zacali brat vazne, snazite sa presadit, ziskat toho koho mate radi... mozno o toto v tom filme neslo, mozno islo cisto o hudobny film a mozno sa mylim no takto som to cele videla ja...hoci tam boli iste veci ktore by som zmenila myslim si ze tento film si zasluzi 4*!!! :D(7.8.2011)

 • - Ve scéně, kdy Wen (Adam Hicks) přinese Olívii (Bridgit Mendler) koťátko, je ve skle vidět člen štábu. (TheStitch630)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace