Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Buď slyšet! Buď silný! Buď hrdý! Je čas to naplno rozbalit a rozproudit zábavu se zbrusu novým Disneyho filmem, ve kterém hlavní roli hrají Bridgit Mendlerová a Adam Hicks. Ve filmu navíc uslyšíte deset báječných nových písní! Pět nejdrzejších prváků musí zůstat po škole a nejprve se zdá, že nemají vůbec nic společného. Díky hudbě si ale mezi sebou vytvoří pevné vztahy a zjistí, že dohromady tvoří tu nejzajímavější kapelu v dějinách. Tváří v tvář různým překážkám si Olivia, Stella, Wen, Mohini a Charlie uvědomí, že když si budou vzájemně důvěřovat a nevzdají se svých snů, dokáží velké věci! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (47)

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Souhlasím s komentářem carly. Někdo by řekl, že je to naivní a přitažené za vlasy, ale já myslím, že je to příjemně pozitivní. Je to ostatně film z Disney Channel, takže je nutné to brát spíš jako pohádku. Navíc si myslím, že na to, že je to film určený pouze pro televizi, je to více než povedené. Sympatičtí mladí herci, plus až překvapivě dobrá hudba. Pár písniček jsem si okamžitě oblíbila, včetně dokonalého Breakthrough. Co na to říct, zkrátka mám ráda pozitivně a idealisticky laděné filmy. :) ~(4,0)~ ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Tak takhle naivní film jsem už hodně dlouho neviděla. Jasně takováhle skupina má určitě hrozně velkou šanci se dostat až na Madison Square. Písničky nebyli špatný, ale rozhodně žádná bomba, všechny na stejný styl, slova taky nic moc a kromě "Determinate" si na žádnou zítra ráno už nevzpomenu. Kromě toho týpka co hrál na bubny mi tam všichni přišli děsně nesympatický. Dívat se na to dalo, klasický Disney, jednou stačilo. 3* ()

Reklama

Sammya 

všechny recenze uživatele

Ač neuvěřitelně naivní a totálně americký film, s nechutně předvídatelnou, neuvěřitelnou a naprosto nereálnou zápletkou, mně se to celkem líbilo. Hlavní herci byli povětšinou sympatičtí, celkově ta parta, a písničky dost chytlavé, jedna mi zněla v hlavě celé odpoledne. Takže takový lepší průměr. Na Disney Channel dobré. ()

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Jsem překvapená. Vlastně se mi to opravdu líbilo. Písničky chytlavé a některé z nich opravdu moc pěkné. Adam Hicks konečně ukázal že není jen ňouma na skateboardu a něco v něm vězí. Bridgit Mendler sympaťačka a je opravdu nezvyklé neslyšet ji na konci zvolat "hodně štěstí, Charlie". Ostatní účinkující též přijatelní. Nápad se mi moc líbil a příběh si mě získal. Po zkončení jsem měla chuť jít do školy, něco provést a zůstat po škole ... proč ne? Třeba bych narazila na čtveřici poškoláků a dali bychom dohromady Lemonade Mouth. Aneb jak říkám, líbilo se! =) ()

LuciusWlk 

všechny recenze uživatele

Velice milé překvapení!!! Přesto, že americko-středoškolské komedie, natož muzikály, nijak zvlášť nevyhledávám, Lemonade Mouth je sladká, jako ta limonáda. Přesto, že jsou zde zastoupeny snad všechny klišé a kýče tohoto žánru, včetně multikulturní partičky, podařilo se tvůrcům namíchat příjemný, svižný a úsměvný koktejl, se kterého si nesednete údivem na zadek, ale zůstane po něm velice příjemný pocit. Hodně melodické a hravé. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (4)

  • Pro film bylo složeno deset originálních písní, které byly vydány společností Walt Disney Records jako soundtrackové album. (griph)
  • Natáčení začalo v roce 2010. Točilo se v Albuquerque v Novém Mexiku. (griph)
  • Jména osmi postav z knihy byla změněna pro film. (griph)

Reklama

Reklama