poster

Lemonade Mouth (TV film)

 • USA

  Lemonade Mouth

 • Velká Británie

  Lemonade Mouth

Muzikál / Rodinný

USA, 2011, 107 min

 • Lovely.Bones
  ****

  Nejlepší Disney Channel film! Nevím, jestli to něco znamená, ale tohle je tak sladké, že to je až roztomilé. A překvapivě, jelikož se jedná o film o hudební skupině, ve filmu uslyšíte velice povedé písničky. Opravdu :-) Samozřejmě, že jde o výplach mozku, ale jde o KVALITNÍ výplach. A to je na Disney Channel co říct. Herci jsou sympatičtí, a to ještě víc, když znáte jejich dřívější práci. Bohužel, nikdo znich po zkušenosti s tímhle neodešel od Disneyho :-( Opravdu, puste si to, možná budete překvapeni, stejně jako já. Já jsem to osobně už viděl několikrát.(5.2.2015)

 • dayslypper
  *****

  Pro lidi, kteří mají co do činění s kapelním hraním a hudební produkcí celkově, naprosto vřele doporučuji. Na mne jako už přestárlého pětatřicátníka dýchla přesně ta nostalgie, kterou tvůrci zamýšleli. A vlastně i nápad něco rozjet i v mém městě a dát tak děckám možnost k něčemu, o čem jsem si já sám mohl za svého mládí možná tak nechat zdát. A co se týče těch mladších diváků, nepochybuju, že v tom najdou také hodně inspirace. Přiznám se, že ke zhlédnutí filmu mne přivedl Aladdin, ze kterého jsem byl unešen a kde hrála Naomi Scott. A musím se přiznat, že mne osobně Lemonade Mouth oslovil víc, než Camp Rock i Muzikál ze střední. Když už se snížím na úroveň gaučového filmového kritika, kterých je tu tradičně většina, a vlastně ani nechápu, co tím ti lidé sledují, tak co se týče hudebnických kvalit vycházejících hvězd, tam Disney Channel zklamat snad ani neumí. Už tehdy Naomi Scott vystrkovala růžky, jen ten příliš dětský hlas v českém dabingu jí moc nesedl. Naopak mne překvapilo, že Hayley Kiyoko (zatím) neprorazila v nějakém celovečerním velkofilmu. Role rebelující kytarisky a kapelnice se ujala naprosto s bravurou a jako vegan dávám scénáristům velké plus i za scénku, kde bylo řešeno vegetariánství. Jen si říkám, proč vlastně USA je nejkonzumnější kulturou na světě, když jsou všichni odkojení na pohádkách a filmech od Disneye, kde je vždy dbáno na vykreslení dobrých a špatných charakterových vlastností.(20.6.2020)

 • Trifi
  ****

  Filmy made by Disney jsou jedna velká bonboniéra - všechny kousky jsou plné cukru a vy jenom musíte mít trpělivost a prokousat se k těm, které vám opravdu chutnají dřív, než vám ty předešlé zkazí zuby... A přesně takovým chutným bonbónkem je Lemonade Mouth. Nemá cenu si nic nalhávat - pořád je to pohádka z pohádkového světa, kde všichni vypadají pohádkově bezchybně, všichni umí pohádkově hrát a zpívat a všichni (až na pár těch trošku zlých, samozřejmě...) jsou pohádkově dobráčtí a zásadoví. Ale určitý progres se upřít nedá a zejména hudební stránka filmu je bez debat výborná a ústřední Determinate je prostě chytlavější než... něco co hodně dobře chytá :D Vývoj Disneyho hudebních filmů je jako lanovka na vrchol hory. Po zastávkách HSM, Camp Rock, Hannah Montana a Lemonade Mouth se pomalinku šoupe k vysněnému vrcholu - skvělému hudebnímu filmu. Tahle není špatná, ale k vrcholu je stále ještě poměrně daleko...(3.1.2013)

 • atmen
  ****

  Lemonade Mouth se dá srovnat s velmi podobným filmem Bandslam. Máme zde též jakoby nesourodou partičku lidí, které to spolu náramně ladí, takže založí kapelu, ta se snaží vyrovnat té nejpopulárnější na škole. Spolu se utkají též na soutěži, kde celý příběh vrcholí. Bandslam u mě zvítězil na poli příběhu, Lemonade Mouth zase po stránce hudební. Jelikož se rád vracím s filmem do studenských časů, většinou se při těchto počinech zasním, a pak hodnotím přes růžové brýle...(30.6.2011)

 • Rosaviva
  ***

  Tak takhle naivní film jsem už hodně dlouho neviděla. Jasně takováhle skupina má určitě hrozně velkou šanci se dostat až na Madison Square. Písničky nebyli špatný, ale rozhodně žádná bomba, všechny na stejný styl, slova taky nic moc a kromě "Determinate" si na žádnou zítra ráno už nevzpomenu. Kromě toho týpka co hrál na bubny mi tam všichni přišli děsně nesympatický. Dívat se na to dalo, klasický Disney, jednou stačilo. 3*(18.11.2011)

 • - Ve scéně, kdy Wen (Adam Hicks) přinese Olívii (Bridgit Mendler) koťátko, je ve skle vidět člen štábu. (TheStitch630)