Lemonade Mouth (TV film)

Lemonade Mouth

Muzikál / Rodinný

USA, 2011, 107 min

• Petra46

Ach, Disney, Disney. Proč? Marně pátrám po tom, kdy nastal ten zlom, po kterém se přestaly vytvářek kvalitní animované pohádky pro děti (které často potěší i dospělé) a začlo se ze všech stran hrnout tohle - těžko hledám slova, jak to nazvat. Toto je už x-tý počin podobného (stejného) konceptu a i když jsem měla tu 'čest' vidět jen zlomek podobných filmů/muzikálů, troufám si říct, že opravdu nejsem fanouškem. Konkrétně tomuto filmu (i přesto, že byl dokoukatelný) naivita lezla snad i ušima, o předvídatelnosti ani nemluvím (snaha to trochu 'zdramatizovat' byla smutně směšná). Jsem člověk, co má rád a ocení kvalitní hudbu - tyto jistě velmi melodické, snaživě líbivé písně, zazpívané a zahrané průměrně talentovanými dětmi, jejichž jména si nikdo nezapamatuje, však nedokáži plně docenit. Přesto to nedosahovalo debility některých Disneyovek - ano, tohle je kompliment! Takže dám z mého pohledu štědré **.(18.2.2012)

Jsem překvapená. Vlastně se mi to opravdu líbilo. Písničky chytlavé a některé z nich opravdu moc pěkné. Adam Hicks konečně ukázal že není jen ňouma na skateboardu a něco v něm vězí. Bridgit Mendler sympaťačka a je opravdu nezvyklé neslyšet ji na konci zvolat "hodně štěstí, Charlie". Ostatní účinkující též přijatelní. Nápad se mi moc líbil a příběh si mě získal. Po zkončení jsem měla chuť jít do školy, něco provést a zůstat po škole ... proč ne? Třeba bych narazila na čtveřici poškoláků a dali bychom dohromady Lemonade Mouth. Aneb jak říkám, líbilo se! =)(15.5.2011)

Nejlepší Disney Channel film! Nevím, jestli to něco znamená, ale tohle je tak sladké, že to je až roztomilé. A překvapivě, jelikož se jedná o film o hudební skupině, ve filmu uslyšíte velice povedé písničky. Opravdu :-) Samozřejmě, že jde o výplach mozku, ale jde o KVALITNÍ výplach. A to je na Disney Channel co říct. Herci jsou sympatičtí, a to ještě víc, když znáte jejich dřívější práci. Bohužel, nikdo znich po zkušenosti s tímhle neodešel od Disneyho :-( Opravdu, puste si to, možná budete překvapeni, stejně jako já. Já jsem to osobně už viděl několikrát.(5.2.2015)

Filmy made by Disney jsou jedna velká bonboniéra - všechny kousky jsou plné cukru a vy jenom musíte mít trpělivost a prokousat se k těm, které vám opravdu chutnají dřív, než vám ty předešlé zkazí zuby... A přesně takovým chutným bonbónkem je Lemonade Mouth. Nemá cenu si nic nalhávat - pořád je to pohádka z pohádkového světa, kde všichni vypadají pohádkově bezchybně, všichni umí pohádkově hrát a zpívat a všichni (až na pár těch trošku zlých, samozřejmě...) jsou pohádkově dobráčtí a zásadoví. Ale určitý progres se upřít nedá a zejména hudební stránka filmu je bez debat výborná a ústřední Determinate je prostě chytlavější než... něco co hodně dobře chytá :D Vývoj Disneyho hudebních filmů je jako lanovka na vrchol hory. Po zastávkách HSM, Camp Rock, Hannah Montana a Lemonade Mouth se pomalinku šoupe k vysněnému vrcholu - skvělému hudebnímu filmu. Tahle není špatná, ale k vrcholu je stále ještě poměrně daleko...(3.1.2013)

Wau, a ešte raz wau. Disney Chanel ma nenormálne prekvapil. Ten dej, tá hudba, iné tváre, no konečne prišli na niečo iné. No čo na záver dodať, Lemonade Mouth je film pre všetkých ľudí, a nielen pre deti. A to sa mi na tomto filme páči - nemá nudné poučenie na konci, žiadny priblblí smiech a najmä skvelá hudba, s ktorou Disney vždy prekvapí. 5*(24.4.2012)

• - Ve scéně, kdy Wen (Adam Hicks) přinese Olívii (Bridgit Mendler) koťátko, je ve skle vidět člen štábu. (TheStitch630)