Lemonade Mouth (TV film)

Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

Muzikál / Rodinný

USA, 2011, 107 min

Songy boli naozaj uzasne to sa musi uznat. Tento film vlastne podla mna poukazoval aj na problemy normalnych teenagerov - rodicia vas ignoruju - chcete aby vas zacali brat vazne, snazite sa presadit, ziskat toho koho mate radi... mozno o toto v tom filme neslo, mozno islo cisto o hudobny film a mozno sa mylim no takto som to cele videla ja...hoci tam boli iste veci ktore by som zmenila myslim si ze tento film si zasluzi 4*!!! :D(7.8.2011)

• jasanka

Jak to tady tak čtu, tak nějak hodně lidí píše, že na to, že jde o film Disney Channel, tak je docela fajn. Já z něho mám ale přesně opačný pocit. Proti Diney Channel naprosto nic nemám a např. filmy Camp Rock 1 i 2 se mi docela líbily. Lemonade Mouth je pro mě napak hodně slabá jedna hvězdička. Děj nuda, písničky nuda, postavy o ničem. A jeden pěkný "song" film rozhodně nezachrání.(12.10.2011)

Tento filmový muzikál má skutečně něco do sebe. Střetnutí těchto 5ti charakterů, které spolu vydrží mne nadchlo a písně jsou neuvěřitelně podařené. většinu z nich poslouchám ještě dnes - kupříkladu skladby Determinate a Turn up the music. Ačkoli příběh byl vymyšlen dobře, celkem se film v mých očích shodil tou eskapádou u konce filmu. Scény jak si bubeník zlomí ruku, zpěvačka onemocní a další úrazy mne přiváděly v úžas a po prvních dvou už jsem jen hádala co se stane těm ostatním. Navíc tím, že se ještě pokusili v tomto stavu vystupovat jsem pomalu, ale jistě začínala uvažovat, zda to radši nevypnu. Když jsem však přestála tohle fiasko, dostala jsem se k závěru filmu, který se mi skutečně líbil, i když to nebylo žádné strhující a překvapující finále. Proto dávám 3 hvězdičky, i když bych možná dala radši 3 a půl :).(11.11.2011)

Jsem překvapená. Vlastně se mi to opravdu líbilo. Písničky chytlavé a některé z nich opravdu moc pěkné. Adam Hicks konečně ukázal že není jen ňouma na skateboardu a něco v něm vězí. Bridgit Mendler sympaťačka a je opravdu nezvyklé neslyšet ji na konci zvolat "hodně štěstí, Charlie". Ostatní účinkující též přijatelní. Nápad se mi moc líbil a příběh si mě získal. Po zkončení jsem měla chuť jít do školy, něco provést a zůstat po škole ... proč ne? Třeba bych narazila na čtveřici poškoláků a dali bychom dohromady Lemonade Mouth. Aneb jak říkám, líbilo se! =)(15.5.2011)

"Nejlepší Disneyho filmový muzikál" !! To sice není bůh ví jak vysoké hodnoceni, ale je to překvapivě koukatelné i poslouchatelné ;-) UPDATE: doma to díky synovi hrálo celkem často a ty písničky, přesto, že to nejsou (kromě Determinate) žádné top hity, jsou chytlavé a zapamatovatelné!! Nejlepší postavy: skvělý Christopher McDonald a z těch mladých Naomi Scott a Blake Michael ;-)(20.5.2011)

• - Ve scéně, kdy Wen (Adam Hicks) přinese Olívii (Bridgit Mendler) koťátko, je ve skle vidět člen štábu. (TheStitch630)