Lemonade Mouth (TV film)

Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

Muzikál / Rodinný

USA, 2011, 107 min

"Nejlepší Disneyho filmový muzikál" !! To sice není bůh ví jak vysoké hodnoceni, ale je to překvapivě koukatelné i poslouchatelné ;-) UPDATE: doma to díky synovi hrálo celkem často a ty písničky, přesto, že to nejsou (kromě Determinate) žádné top hity, jsou chytlavé a zapamatovatelné!! Nejlepší postavy: skvělý Christopher McDonald a z těch mladých Naomi Scott a Blake Michael ;-)(20.5.2011)

Nejlepší Disney Channel film! Nevím, jestli to něco znamená, ale tohle je tak sladké, že to je až roztomilé. A překvapivě, jelikož se jedná o film o hudební skupině, ve filmu uslyšíte velice povedé písničky. Opravdu :-) Samozřejmě, že jde o výplach mozku, ale jde o KVALITNÍ výplach. A to je na Disney Channel co říct. Herci jsou sympatičtí, a to ještě víc, když znáte jejich dřívější práci. Bohužel, nikdo znich po zkušenosti s tímhle neodešel od Disneyho :-( Opravdu, puste si to, možná budete překvapeni, stejně jako já. Já jsem to osobně už viděl několikrát.(5.2.2015)

• Petra46

Ach, Disney, Disney. Proč? Marně pátrám po tom, kdy nastal ten zlom, po kterém se přestaly vytvářek kvalitní animované pohádky pro děti (které často potěší i dospělé) a začlo se ze všech stran hrnout tohle - těžko hledám slova, jak to nazvat. Toto je už x-tý počin podobného (stejného) konceptu a i když jsem měla tu 'čest' vidět jen zlomek podobných filmů/muzikálů, troufám si říct, že opravdu nejsem fanouškem. Konkrétně tomuto filmu (i přesto, že byl dokoukatelný) naivita lezla snad i ušima, o předvídatelnosti ani nemluvím (snaha to trochu 'zdramatizovat' byla smutně směšná). Jsem člověk, co má rád a ocení kvalitní hudbu - tyto jistě velmi melodické, snaživě líbivé písně, zazpívané a zahrané průměrně talentovanými dětmi, jejichž jména si nikdo nezapamatuje, však nedokáži plně docenit. Přesto to nedosahovalo debility některých Disneyovek - ano, tohle je kompliment! Takže dám z mého pohledu štědré **.(18.2.2012)

Tak takhle naivní film jsem už hodně dlouho neviděla. Jasně takováhle skupina má určitě hrozně velkou šanci se dostat až na Madison Square. Písničky nebyli špatný, ale rozhodně žádná bomba, všechny na stejný styl, slova taky nic moc a kromě "Determinate" si na žádnou zítra ráno už nevzpomenu. Kromě toho týpka co hrál na bubny mi tam všichni přišli děsně nesympatický. Dívat se na to dalo, klasický Disney, jednou stačilo. 3*(18.11.2011)

Lemonade Mouth se dá srovnat s velmi podobným filmem Bandslam. Máme zde též jakoby nesourodou partičku lidí, které to spolu náramně ladí, takže založí kapelu, ta se snaží vyrovnat té nejpopulárnější na škole. Spolu se utkají též na soutěži, kde celý příběh vrcholí. Bandslam u mě zvítězil na poli příběhu, Lemonade Mouth zase po stránce hudební. Jelikož se rád vracím s filmem do studenských časů, většinou se při těchto počinech zasním, a pak hodnotím přes růžové brýle...(30.6.2011)

• - Ve scéně, kdy Wen (Adam Hicks) přinese Olívii (Bridgit Mendler) koťátko, je ve skle vidět člen štábu. (TheStitch630)