Komentáře uživatelů k TV pořadu (22)

Nejlepší pořad o vaření! Trošku narcistický, uštěkaný a sprostý Gordon! Přesně takhle se má jednat!(12.8.2012)

pojem "welington" má pro mě nový význam(9.5.2012)

Neskutečně jsem si oblíbila tohoto nerudného člověka,který skutečně ví o čem mluví.Přestože používá vulgární výrazy,které zprvu člověka zaskočí, nebo dokonce donutí vypnout televizi nebo určitý díl, tak se to poté stane celkem zajímavým okořeněním.Šéf Gordon Ramsay je podle mě Brit,který je špička ve svém oboru a za to si zaslouží obdiv.(13.7.2012)

Je fakt zvláštní, jak takhle sprostej, neosobní a nervózní člověk může udělat díru do světa vaření a showbiznisu svými nadávkami, hrubostí a urážkami. Ale nemůžu říct, že by to na mě neudělalo dojem.(10.2.2012)

Mám radši Zdeňka. Gordon mi přijde až přespříliš přehnaný a nabubřelý.(15.1.2012)

Ramsay je super vulgární týpek, se kterým se člověk asi jen tak nenudí. Lidé, kteří si přes vaření jdou za svým snem a Gordon Ramsay jim dává pěkné čočky. Tohle mně prostě strašně baví, ale moje nervy a moje gurmánské umění by na to asi nestačilo. ,,Joan Collinsová řekla, že se v obličeji podobám velrybě. Což je pravda! Tak jsem odpověděl, že ten můj obličej je aspoň opravdový, zatímco ten její je starý jen půl roku. "(19.12.2013)

Uznávám, že kdyby ke mě Ramsay mluvil tak, jako mluví k většině kuchářů, jenž tam vaří, neváhal bych a rychle ho přetáhl pánví. I kdyby mě takto sral, kvůli vysněné práci. Ale jelikož chápu, že je to jen pořad, tudíž dokonalá show, neberu ostatní ohledy vážně a rychle tasím jasných 5☆☆☆☆☆! {85%}(15.4.2015)

Naprostá bomba v oblasti reality show, kde se Ramsay nemazlí absolutně s nikým, kdy se přistihnete, že vás baví, jak Gordon projevuje "svůj názor" a kdy vás kulinářství začne zajímat....Mám v plánu zkouknout všechny serie....:)(20.9.2010)

Nejlepší Reality show ze všech na světě. Zpěváku bylo už dost!(2.2.2011)

Ano, tak přesně takhle funguje správná restaurace. Stres, ponižování, křik a nadávky...(7.3.2012)

Protivný, nervní, řvoucí a přesto mě baví. Ani neví jak se mu povedlo, že jsem si ho oblíbila a na první sérii jsem koukala snad na každý díl. Ale díky jeho TV pořadu jsem si uvědomila, že vařit na nějaké úrovni je opravdu dost těžké....(15.10.2012)

• Judy24

Já to nechápu. Na mě to kouzlo Hell's kitchen nějak vůbec nefunguje. Stáhla jsem si celou druhou sérii a dokázala shlídnout první dva díly pořádně, další tři jsem zrychlovala a pak jsem si prostě pustila poslední epizodu, kde mi na začátku stejně všechnu rychle zrekapitulovali. Nebavilo mě to. Gordon Ramsay určitě umí vařit, ale v Hell's kitchen prostě pořád jenom řve spoustu sprostejch slov a to ve všech dílech stejně. Neviděla jsem tam rozdíly a neviděla jsem vývoj. Další sérii už ty čtyři dny stahovat nebudu.(3.9.2013)

Asi jediná reality show na kterou mě opravdu baví se dívat...(5.12.2011)

Reality show to byla na správném místě. Ihned jsem si oblíbila hlášky a a pošťuchování samotného Ramsayho. Umí se všemi pořádně zatočit a to dělá z pořadu pořádnou zábavu. Určitě se chci podívat na všechny série.(20.8.2011)

Gordon je moj oblubeny Glasgowcan :) Urcite patri medzi top kucharov nielen kvoli svojmu kulinarskemu umeniu, ale urcite aj zmyslu pre disciplinu a poriadol :) Samozrejme je to aj technicky typ ktory na detail neda dopustit a preto moze byt taky uspesny a urcite aj bohaty :) Tie restiky co vlastni, neviem presne kolko ich je, ale su naj...Kritika na Gordona celkom dobra, nikto nie je dokonaly, aj ked ma dokonale sposoby pripravy jedla :)(11.12.2013)

• Kubasino

Choromyslný cholerik šéfuje bandě (polo)profesionálních kuchtíků, jejichž arogance mnohdy dosahuje Ramsayho "kvalit". Nevím, co tam lidi táhne. Ani za těžké prachy bych se nenechal takto ponižovat a nenechal bych si nadávat do krav a debilů. Gordon Ramsay je zkrátka vulgární prase, ke kterému bych nešel sníst ani ohřívaný parek, natožpak jeho slavný wellington! A pak se všichni kuchaři diví, že si o nich většina lidi myslí, že jsou pitomci.(29.6.2012)

Milujem Gordonove varenie a tieto jeho relacie ci je to hell´s kitchen alebo hotelove casti a uplne najviac milujem vianocny special.. Perfetkne nakladacky, opravnene.. ferovy chlap.(24.11.2016)

Gordon je fakt frajer... co se týče komentu chelseaman22 Zdenek je sice taky fajn ale Ramsey má 12 michelinských hvězd tak ted si tu nabubřelost myslím muže dovolit a navic v Hell's kitchen se jedna o to kdo bude v jeho další restauraci a bohužel pro ty učastníky se nesmí nikdo divit že je na ně jak na psy.(26.1.2012)

Pár dílů jsem viděl a soutěžícím dával perfektní kapky!(18.8.2012)

Petrozzo, pryžmu na trojku!.. dodělávám omáčku šéfe.. nediskutuj, pryžmu na trojku.. hned to bude šéfe... Petrozzo, kde je ta pryžma?.. já ještě nemám tu omáčku šéfe.. musíš stíhat oboje!.. jdu na to šéfe..... Petrozzo co ta pryžma?.. bude za pět minut šéfe.. chci ji na talíři za tři!.. bude za čtyří šéfe....Petrozzo, co ta pryžma?.. je na talíři šéfe.. polij ji omáčkou a dělej už je to čtyři a půl minuty!.. já tu omáčku spálil šéfe....(6.3.2014)

<< předchozí 1 2