NinadeL

7/7 Časem zavátý pokus kabelovky FX. Téma je zajímavé, jde o partičku přátel, kteří se setkávají na sezeních lidí s problémy se stravovacími návyky. Máme tu bisexuálku Billie vychovávanou dvěma otci, která osciluje mezi anorexií, bulimií a alkoholismem, anorektika Sama, který hazarduje s přejídáním, bulimického policistu Adama a přejídače Dana, který neustále odkládá bypass. Jejich osobní a pracovní životy samozřejmě komplikuje jejich vztah k jídlu. Ale půlhodinový formát a velice laciný vzhled nepřináší žádná překvapení. Svou otevřeností to mohl být druhý Sex ve městě, partička si také velice ráda vypráví o svým intimnostech při společných snídaních a řeší vztahy. Tabu je pro dialogy a situace cizí slovo, ale bohužel žádná z hlavních postav se nestala takovou osobností, aby vedení FX přesvědčila o pokračování. Zelenou tehdy dostal seriál It's Always Sunny in Philadelphia, který se vysílá do dnes. Ten samozřejmě může mít své kvality, nicméně pocit marnosti, prázdnoty, zoufalství a deprese, jakou vyvolal zacyklený konec Starvedu, si na triko vzít nemusel. Je to poměrně těžko uvěřitelné, ale během těch pouhých 210 minut jsem si k těmi lidem našla cestu. Co na tom, že Billie si začala s holkou, co má rakovinu, že Sam nikdy nevyřeší svou fixaci na čokoládové koláčky, Adam nenajde svou vysněnou přítelkyni a nepřestane zvracet... a Dan asi brzo zemře na infarkt? Jsou to lidé jako my. ()