Jednačtyřicetiletý panic

The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

Komedie

USA, 2010, 78 min

• Caminzind

Píčovina to samozřejmě je jako každá píčovina, s tím se musí počítat. Odpad? To si nemyslím. Odpad je třeba Titanic, anebo některé sračky od Svěráka. Tím spíš, že odpad! je spíše demonstrativní hodnocení, kterým se člověk chce vzepřít většinovému názoru. Ale v téhle píčovině si i my, akademičtí intelektuálové, nějaké to světlé místo najdeme.(10.1.2016)

• Pythonator

Další ujetá parodie, která si nezaslouží odpady od přechytřelých pseudointelektuálů a přecitlivělých přizdisráčů, kteří se nedokáží zasmát ujetým vtipům a fekálnímu humoru. Když někomu vadí fekální humor, ať se na takové filmy nedívá. Já na tomto ne moc vydařeném filmu oceňuji mnoho scén, kde se opravdu zasmát dalo. Celek je sice chabý, ale kde jinde uvidíte jízdu v autě naplněném až po okýnka zvratky??? Taky ty odvážné scény s dlouhým penisem na začátku neměly chybu. A dokonce se zde dá najít i dobře provedená parodie na Stmívání. Bohužel trapných scén a stupidních nevtipných hlášek je tu hromada, takže celek opravdu za moc nestojí. Přesto mě film bavil, ať už několika povedenými vtipy či nechtěnou béčkovou odpadní trapností.(13.1.2017)

• dainio

Další z řady nepovedených parodií, které sázejí na nechutnost a vědomou fekálnost. Nevím, co se to v poslední době děje, že režiséři, jenž přetvořují úspěšné filmy, musí ve svých počinech, asi půlku filmu, zobrazovat různé nechuťárny. Záchodový humor není moc "in", tak nechápu, proč se v tom stále dookola pokračuje. Humor je slabý, herci o ničem. Spíše převládá trapnost, chaos, ichtylita a podprůměrný parody-trademark. Jednu hvězdičku dávám za týpka, jenž se párkrát objeví v záběru, kdy zkouší signál mobilního telefonu.(19.2.2013)

• ywo666

Som hodne benevolentný ku paródiam. A všetky parodované filmy som videl takže sa nedá povedať, že by som nejak nechytal pointu. Ale toto bola absolútne nevtipná nechutná hovadina. Za celý film som asi raz mierne pousmial. Na paródiu veľmi málo. Ešte aj disaster movie bolo o triedu lepšie. Tento film by nemal pozerať nikto, kto nie je sklaným fanúšikom fekálneho humoru. Odpad hnus.(11.6.2010)

• karlik4801

Celkově si film zaslouží odpad. Opravdu nic nestalo, stupidní děj, stupidní herci a nejstupidnější režie. Parodie mě fakt nebavili, nedokázali být nějak zajímavé, natož vtipné. A to kopírování Borata je vrchol trapnosti. To si jako scénárista, popřípadě režisér nedokázal vymyslet nic originálního? Nebo jestli to měla být parodiální scénka, tak se vážně vůbec nepovedla.(14.2.2013)