poster

Jednačtyřicetiletý panic

 • USA

  The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

 • Slovensko

  41-ročný panic

 • Velká Británie

  The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It

Komedie

USA, 2010, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dainio
  *

  Další z řady nepovedených parodií, které sázejí na nechutnost a vědomou fekálnost. Nevím, co se to v poslední době děje, že režiséři, jenž přetvořují úspěšné filmy, musí ve svých počinech, asi půlku filmu, zobrazovat různé nechuťárny. Záchodový humor není moc "in", tak nechápu, proč se v tom stále dookola pokračuje. Humor je slabý, herci o ničem. Spíše převládá trapnost, chaos, ichtylita a podprůměrný parody-trademark. Jednu hvězdičku dávám za týpka, jenž se párkrát objeví v záběru, kdy zkouší signál mobilního telefonu.(19.2.2013)

 • Pythonator
  **

  Další ujetá parodie, která si nezaslouží odpady od přechytřelých pseudointelektuálů a přecitlivělých přizdisráčů, kteří se nedokáží zasmát ujetým vtipům a fekálnímu humoru. Když někomu vadí fekální humor, ať se na takové filmy nedívá. Já na tomto ne moc vydařeném filmu oceňuji mnoho scén, kde se opravdu zasmát dalo. Celek je sice chabý, ale kde jinde uvidíte jízdu v autě naplněném až po okýnka zvratky??? Taky ty odvážné scény s dlouhým penisem na začátku neměly chybu. A dokonce se zde dá najít i dobře provedená parodie na Stmívání. Bohužel trapných scén a stupidních nevtipných hlášek je tu hromada, takže celek opravdu za moc nestojí. Přesto mě film bavil, ať už několika povedenými vtipy či nechtěnou béčkovou odpadní trapností.(13.1.2017)

 • ywo666
  odpad!

  Som hodne benevolentný ku paródiam. A všetky parodované filmy som videl takže sa nedá povedať, že by som nejak nechytal pointu. Ale toto bola absolútne nevtipná nechutná hovadina. Za celý film som asi raz mierne pousmial. Na paródiu veľmi málo. Ešte aj disaster movie bolo o triedu lepšie. Tento film by nemal pozerať nikto, kto nie je sklaným fanúšikom fekálneho humoru. Odpad hnus.(11.6.2010)

 • karlik4801
  odpad!

  Celkově si film zaslouží odpad. Opravdu nic nestalo, stupidní děj, stupidní herci a nejstupidnější režie. Parodie mě fakt nebavili, nedokázali být nějak zajímavé, natož vtipné. A to kopírování Borata je vrchol trapnosti. To si jako scénárista, popřípadě režisér nedokázal vymyslet nic originálního? Nebo jestli to měla být parodiální scénka, tak se vážně vůbec nepovedla.(14.2.2013)

 • zigy
  ***

  POZOR, ne komedie, ale PARODIE. Pokud tohle nepochopíte, dáváte odpady. Jak název napovídá, je to parodie hlavně na film o 40-letém panicovi a na Kopačky. Jistě i na další filmy, ale ty už jsem neviděl a tudíž mi tyto odkazy nepřišly vtipné. Dále je zde spousta nechutností, ty si mohli odpustit. Je vidět, že tvůrci hodně fíglů převzali od tvůrců klasické americké parodie ZAZ, to jim budiž přičteno ke cti. K dokonalosti to má ale ještě hodně daleko, ale jsou na dobré cestě, protože si servítky fakt neberou.(27.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace