poster

100 Questions (TV seriál)

Komedie / Romantický

USA, 2010, 6x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

 • Cherish
  **

  Tak to bylo velmi, velmi slabé. Nechápu, jak to někdo může přirovnávat k Přátelům nebo HIMYM. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmála, pouze párkrát lehce pousmála a to je na sitcom sakra málo. Vlastně ve mně sledování spíše vyvolávalo pocit trapnosti a hlavní představitelé jsou dost otravní. Díky bohu, že to má jen šest dílů.(26.8.2011)

 • emma53
  ****

  100 Questions je mňaková bomboniérka, kde je ale jen šest dobrůtek a to je velká škoda. Mně s tou pětkou bylo totiž moc příjemně, celou dobu mně nezmizel úsměv ze rtů a o tom to celé je. Všichni byli moc sympatičtí, ale přece jen trochu navrch měl Wayn a Charlotte. Já bych těch sto otázek každopádně přivítala s otevřenou náručí. Nakonec i Ravi měl skvělé hlášky a 22 minut je tak akorát na snídani nebo při kafču po obědě, či jako večerníček před spaním. A to na sitkomy moc nejsem. Škoda stopky, za mě je to lepší čtyřka a možná to ještě zvednu.(22.4.2015)

 • Pethushka
  ****

  Jsem šíleně zklamaná, že těch otázek nakonec nebude 100. I těch pouhých 6 mě ale přesvědčilo o tom, že se jedná o jeden z nejlepších sitcomů, které jsem kdy viděla. Přesně se trefili do mého humoru a herci jsou mi při nejmenším silně sympatičtí. Myslím, že za nějakou dobu by byl Přátelům i TBBT v patách...obrovská škoda! "Je to cena nebo číslo toho, komu máš zavolat, aby ti řekl cenu těch bot?"...4,5*(15.8.2011)

 • MMR
  *****

  První dva díly naprosto úžasné, smál jsem se po celou dobu. Jenže další díly už takové nebyly, a tak se ani nedivím, že to má pouze 6 dílů. I když je to ovšem škoda, seriál měl obrovský potenciál se rozvíjet. Já hodnotil právě po druhé epizodě, a své hodnocení takto nechám. Nejoblíbenější postava Leslie, nejvíce mi byla sympatická, jen škoda, že dostávala hrozně málo prostoru k vyjádření. Naopak hlavní postava Charlotte měla prostoru až moc, jenže její hlas mi nebyl moc příjemný. Ostatní postavy byly celkem zábavné, takže si myslím, že těch dílů mohlo být malinko víc. Na konec ještě musím pochválit skvělou znělku, ta byla úžasná.(19.1.2013)

 • IQ Tiqe
  ****

  100 Questions má podobnou myšlenku jako HIMYM, až na to, že je tam náznak délky celého seriálu (a aspoň doposud není tak otravný jako HIMYM, do historie zabíhá jen naoko, spíš je to pozadí normálně vyprávěného příběhu). Jinak bych ho označil jako "Přátelům podobný seriál", už je to určitý standard. Herci jsou fine, jsem zatím u druhého dílu, uvidíme, co dál. A fakt žeru Charlottin přízvuk, chytrý tah od tvůrců. # Co natočili, se povedlo, škoda, že pokračování stopli.(6.7.2011)

 • eLeR
  ****

  Je pravda, že počas pozerania prvých dielov som nejedenkrát vybuchla smiechom, je pravda, že v tých posledných už menej ... ale no a čo! ... aj tak som sa ohromne bavila. Sem-tam prestrelené situácie, ale to k sitcomom patrí, ale tie skvelé hlášky tam boli podávané bez upozornenia a len tak medzi rečou a to sa cení. Dík emma53, že si ma zoznámila s touto fajin partičkou.(12.2.2016)

 • Thomick
  *****

  Užuž jsem chtěl vítat nový guilty pleasure do sbírky, když jsem si ještě zavčasu uvědomil, že tady vlastně ani o žádný hanebný nadhodnocení nejde. 100 Questions je normálně kvalitní sitcom s kulervoucí kadencí gagů, absolutnim minimem hluchoty a spolehlivym tahounem Davidem Waltonem, jenž mě (senzačně) přesvědčil ve všech možných polohách. No a srovnání s HIMYM? Jo, pravda, to pokulhává... ale to jen proto, že Radnor a spol. za 100 Questions po všech směrech nejmíň o level zaostávaj. --- NBC očividně řídí samí diletanti. Během jedinýho roku předčasně zrušit tohle i Playboy Club - tomu řikám "kumšt".(25.7.2014)

 • kajda.l
  ****

  Se sitcomy vyjma kultovních Friends a TBBT, nemám příliš zkušeností, ale musím říct, že 100 otázek, si mě svým počátečním schématem a naznačenými charaktery získal. Bohužel, to samé se nejspíš nedá říct o americkém publiku a stanici NBC, které tomu po nepříliš valném úspěchu v pitomých vysílacích hodinách vystavila stopku. Za sebe říkám, že je to škoda a partička okolo Charlotte, Jill, Leslie, Mika a Wayna mi bude scházet. Možná by nebylo od věci, seriál alespoň přejmenovat na Six Questions. Nu což, svou nabitou chuť na sitcomy, se pokusím zajíst u HIMYM.(25.8.2010)

 • baXter
  ****

  Škoda že tento seriál utnuli. Myslím si, že potenciál to určitě mělo, ale sledovanost bohužel ne. Ale já si těch 6 dílů užil :)(6.8.2010)

 • a4am
  *****

  Tohle mohl být budoucí sitcomový klenot (viz. postavy s jakjsempotkalvašimatku potenciálem, možná větším). *RIP*(27.8.2010)

 • jasanka
  ****

  Seriál založený na podobném principu jako Přátelé. Skupinka kamarádů bydlí v New Yorku, veškerý volný čas tráví spolu, řeší svoje problémy v práci a hlavně ty s opačným pohlavím. Moc pěkná věcička, bohužel ji ale potkal stejný osud, jako spoustu jiných seriálů a natáčení bylo ukončeno. Je to škoda, v tomhle seriálu bych určitě ráda pokračovala.(3.6.2011)

 • Kritik.
  ****

  Nemôžem ohodnotiť niečo, čo nebolo dokončené! A je mi jedno, že dôvodom predčasného ukončenia natáčania je údajne neúspech u divákov. Nerozumiem, prečo sa (nielen v Amerike) točia seriály takýmto spôsobom: Natočí sa pilotný diel, následne sa zistí či majú o daný žáner a typ seriálu diváci záujem. Ak nie, viac sa už nenatáča. (Prípadne sa natočí jedna séria, potom MOŽNO ďalšia séria, potom MOŽNO ďalšia séria...) Chápem, že ide o biznis, ale čo je veľa, to je veľa. Najhoršie pre kinematografiu dnešnej doby je, že sa scenár píše dodatočne. Amazonka, Crusoe, Terra Nova, Joan z Arkádie, 100 Questions, Rodinka úžasných...všetko predčasne ukončené! Čo tak napísať scenár (CELÝ!) a potom natáčať? Z tohto dôvodu ma takmer nikdy nesklamú životopisné filmy a filmy natáčané podľa už existujúcej predlohy (väčšinou ide o staršie a overené literárne diela).(31.1.2015)

 • matt85
  ****

  "Can I ask you a question?" Zábavné, poutavé, neotravně romantické a docela roztomilé.(29.9.2010)

 • VUCAKO
  ***

  8. 7. 2010: po 6 episodách to stanice NBC zrušila, ani mne to nepřekvapuje, o kvalitě se tu nedá moc mluvit. Jenom za krásnou tvářičku a přízvuk Sophie Winkleman předávám nějakou tu *.(17.7.2010)

 • SuzieS
  ***

  vtipu to moc nepobralo, ale postavy jsou sympaticke. Celkove vsak takove nijake. Slaby scenar hold neutahne ani atraktivita dvou hlavnich postav. Skoda(21.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace