100 Questions (TV seriál)

Komedie / Romantický

USA, 2010, 6x22 min

První dva díly naprosto úžasné, smál jsem se po celou dobu. Jenže další díly už takové nebyly, a tak se ani nedivím, že to má pouze 6 dílů. I když je to ovšem škoda, seriál měl obrovský potenciál se rozvíjet. Já hodnotil právě po druhé epizodě, a své hodnocení takto nechám. Nejoblíbenější postava Leslie, nejvíce mi byla sympatická, jen škoda, že dostávala hrozně málo prostoru k vyjádření. Naopak hlavní postava Charlotte měla prostoru až moc, jenže její hlas mi nebyl moc příjemný. Ostatní postavy byly celkem zábavné, takže si myslím, že těch dílů mohlo být malinko víc. Na konec ještě musím pochválit skvělou znělku, ta byla úžasná.(19.1.2013)

Se sitcomy vyjma kultovních Friends a TBBT, nemám příliš zkušeností, ale musím říct, že 100 otázek, si mě svým počátečním schématem a naznačenými charaktery získal. Bohužel, to samé se nejspíš nedá říct o americkém publiku a stanici NBC, které tomu po nepříliš valném úspěchu v pitomých vysílacích hodinách vystavila stopku. Za sebe říkám, že je to škoda a partička okolo Charlotte, Jill, Leslie, Mika a Wayna mi bude scházet. Možná by nebylo od věci, seriál alespoň přejmenovat na Six Questions. Nu což, svou nabitou chuť na sitcomy, se pokusím zajíst u HIMYM.(25.8.2010)

100 Questions má podobnou myšlenku jako HIMYM, až na to, že je tam náznak délky celého seriálu (a aspoň doposud není tak otravný jako HIMYM, do historie zabíhá jen naoko, spíš je to pozadí normálně vyprávěného příběhu). Jinak bych ho označil jako "Přátelům podobný seriál", už je to určitý standard. Herci jsou fine, jsem zatím u druhého dílu, uvidíme, co dál. A fakt žeru Charlottin přízvuk, chytrý tah od tvůrců. # Co natočili, se povedlo, škoda, že pokračování stopli.(6.7.2011)

100 Questions je mňaková bomboniérka, kde je ale jen šest dobrůtek a to je velká škoda. Mně s tou pětkou bylo totiž moc příjemně, celou dobu mně nezmizel úsměv ze rtů a o tom to celé je. Všichni byli moc sympatičtí, ale přece jen trochu navrch měl Wayn a Charlotte. Já bych těch sto otázek každopádně přivítala s otevřenou náručí. Nakonec i Ravi měl skvělé hlášky a 22 minut je tak akorát na snídani nebo při kafču po obědě, či jako večerníček před spaním. A to na sitkomy moc nejsem. Škoda stopky, za mě je to lepší čtyřka a možná to ještě zvednu.(22.4.2015)

Jsem šíleně zklamaná, že těch otázek nakonec nebude 100. I těch pouhých 6 mě ale přesvědčilo o tom, že se jedná o jeden z nejlepších sitcomů, které jsem kdy viděla. Přesně se trefili do mého humoru a herci jsou mi při nejmenším silně sympatičtí. Myslím, že za nějakou dobu by byl Přátelům i TBBT v patách...obrovská škoda! "Je to cena nebo číslo toho, komu máš zavolat, aby ti řekl cenu těch bot?"...4,5*(15.8.2011)