100 Questions (TV seriál)

Komedie / Romantický

USA, 2010, 6x22 min

Se sitcomy vyjma kultovních Friends a TBBT, nemám příliš zkušeností, ale musím říct, že 100 otázek, si mě svým počátečním schématem a naznačenými charaktery získal. Bohužel, to samé se nejspíš nedá říct o americkém publiku a stanici NBC, které tomu po nepříliš valném úspěchu v pitomých vysílacích hodinách vystavila stopku. Za sebe říkám, že je to škoda a partička okolo Charlotte, Jill, Leslie, Mika a Wayna mi bude scházet. Možná by nebylo od věci, seriál alespoň přejmenovat na Six Questions. Nu což, svou nabitou chuť na sitcomy, se pokusím zajíst u HIMYM.(25.8.2010)

Jsem šíleně zklamaná, že těch otázek nakonec nebude 100. I těch pouhých 6 mě ale přesvědčilo o tom, že se jedná o jeden z nejlepších sitcomů, které jsem kdy viděla. Přesně se trefili do mého humoru a herci jsou mi při nejmenším silně sympatičtí. Myslím, že za nějakou dobu by byl Přátelům i TBBT v patách...obrovská škoda! "Je to cena nebo číslo toho, komu máš zavolat, aby ti řekl cenu těch bot?"...4,5*(15.8.2011)

Seriál založený na podobném principu jako Přátelé. Skupinka kamarádů bydlí v New Yorku, veškerý volný čas tráví spolu, řeší svoje problémy v práci a hlavně ty s opačným pohlavím. Moc pěkná věcička, bohužel ji ale potkal stejný osud, jako spoustu jiných seriálů a natáčení bylo ukončeno. Je to škoda, v tomhle seriálu bych určitě ráda pokračovala.(3.6.2011)

Nemôžem ohodnotiť niečo, čo nebolo dokončené! A je mi jedno, že dôvodom predčasného ukončenia natáčania je údajne neúspech u divákov. Nerozumiem, prečo sa (nielen v Amerike) točia seriály takýmto spôsobom: Natočí sa pilotný diel, následne sa zistí či majú o daný žáner a typ seriálu diváci záujem. Ak nie, viac sa už nenatáča. (Prípadne sa natočí jedna séria, potom MOŽNO ďalšia séria, potom MOŽNO ďalšia séria...) Chápem, že ide o biznis, ale čo je veľa, to je veľa. Najhoršie pre kinematografiu dnešnej doby je, že sa scenár píše dodatočne. Amazonka, Crusoe, Terra Nova, Joan z Arkádie, 100 Questions, Rodinka úžasných...všetko predčasne ukončené! Čo tak napísať scenár (CELÝ!) a potom natáčať? Z tohto dôvodu ma takmer nikdy nesklamú životopisné filmy a filmy natáčané podľa už existujúcej predlohy (väčšinou ide o staršie a overené literárne diela).(31.1.2015)

• Cherish

Tak to bylo velmi, velmi slabé. Nechápu, jak to někdo může přirovnávat k Přátelům nebo HIMYM. Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmála, pouze párkrát lehce pousmála a to je na sitcom sakra málo. Vlastně ve mně sledování spíše vyvolávalo pocit trapnosti a hlavní představitelé jsou dost otravní. Díky bohu, že to má jen šest dílů.(26.8.2011)