Ledové ostří 4: Oheň a led (TV film)

The Cutting Edge: Fire & Ice

Oheň a ľad

Drama / Romantický

USA, 2010, 90 min

• Jara.Cimrman.jr

"Teď byli nejlepší. Možná by se měli víc prát v barech." S holkou, která by mě komandovala, navlékala do růžové košile a strašila svým levým hákem, bych nikdy nekrasobruslil, nikdy bych jí nezničil banán a souložil bych s ní jenom ve čtvrtek v lednici. Já se tedy musím přiznat, že jsem viděl čtvrtou variaci na ten stejný příběh a kupodivu mě to pořád celkem bavilo. Jen to bylo celé tak nějak zbytečné.(12.12.2017)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +opět Francia Raisa, na oddech je to celkem v pohodě -přesto dějově celkem nevýrazné, neoriginální a nepřináší nic moc nového/// Spíš velký pokles. ON rozhodně není žádný sympaťák, alespoň ne svojí povahou. ONA tu je taky, ale tentokrát romantická linka moc nefunguje. A když už by se divák alespoň těšil na krasobruslení, tak toho si taky moc neužije. Špatné to není. Jen velice průměrné a už to tu třikrát bylo./// Celkem 46%///(28.2.2012)

• Olík

Jestli Vás opravdu zajímá můj názor na čtvrté pokračování pohádky =Jak šla nereálnost do světa=, tak si najděte komentář, který jsem napsal k Ledovému ostří 3 – netřeba nic měnit. Vím, že mne nikdo s kalašnikovem u hlavy nenutí koukat se, ale už mám těch nesoudných poudaček, o tom jak se beznohý kominík přes noc stal mistrem světa, plných lásky, splněných snů a správných činů plný brejle.(18.1.2012)

Překvapivě příjemný televizní zážitek. Se skutečným krasobruslením to sice nemá moc společného, zcela předvídatelný příběh se ubírá ve vyjetých kolejích původních dílů (ne, skutečně nečekejte vůbec nic originálního), ale chemie mezi hlavními představiteli funguje na jedničku a čínský trenér je takový vtipný bonus. Plus na Brendana se opravdu velmi, velmi dobře kouká. Takže pokud nemáte přehnaná očekávání, tenhle film vám zaručí pohodových 90 minut romantiky a zvuků bruslí škrábajících o led.(12.3.2011)

• Lolita

Téměř skoro stejně milé jako trojka. Scénář úplně stejný jako ve trojce, akorát že tady je na místě toho, kdo ztratil partnerku, slečna hokejistka Alex, která byla novou partnerkou Kena ze trojky, který tehdy ztratil svou Barbie. Mohu říci, že skutečně dvojka se mi líbila nejméně. A vysvětlete jim někdo už, že jako na tý soutěži to chodí trochu jinak, než že si na poslední chvíli rozmyslim jestli jako pojedu nebo nepojedu a že si tam jako budu dělat co chci. Hele a mužu natočit pětku? myslim, že schéma jsem pochopila už po dvojce.. no fákt!(17.1.2012)

• - Film se natáčel Montrealu v Quebecu v Kanadě. (rafix)