poster

Vincent jede k moři

 • Česko

  Vincent chce k moři

 • Německo

  Vincent will Meer

 • anglický

  Vincent Wants to Sea

Drama

Německo, 2010, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kritiklon
  *****

  Asi bych dal normálně 4* ale 75%??? To je prostě málo a trošku mě to pohoršilo :D Tak inteligentní film si u mě zaslouží 84%. Je to sice oddychová jednohubka ale excelentní!!! A dokonce i vtipná ale zároveň vyvážená, což jsem nečekal. Proto jsem se rozhodl že Vincentovi trošku přilepším na 5* i přesto že u mě není TOP snímkem!(10.8.2014)

 • juta
  ****

  Člověk by při projíždění televizních kanálů tohoto plachého Vincenta (kterého byste si ze začátku snadno spletli s Ondřejem Sokolem) lehce přehlédl, ale hned od začátku dokáže dost pobavit (i když by Tourettův syndrom neměl být k smíchu) a pevně přikovat k obrazovce a i když je to nakonec spíše drama, dokoukáte ho do konce. Velké překvapení z Německa. Ááááá, pochcaný rucééé! :D(8.8.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Já mám cvrčka v hlavě, kterej mi sere mezi závity." Tak to mám taky, ale já to ... kurva, pičo, posrat, mrdat ... zvládám bez větších problémů. Navíc se mi tahle cesta tria pacientů, a matky v plechovce, k moři docela dost líbila. Ale za nejlepšího rozhodně nepovažuju Vincenta nýbrž obsedantně kompulzivního Alexe, jehož úchylný smysl pro čistotu, pořádek a obleky mě dost bavil. A taky mě bavily různé drobnosti, jako třeba líné stěrače na vozidle Dr. Roseové. A velké potěšení mi způsobilo to, že v zemi Brunhild, Gertrud a Hildegard dokázali do dvou hlavních ženských rolí obsadit herečky, na které mi bylo potěšením pohledět.(5.6.2016)

 • rockwoman
  ****

  "Ty tam onanuješ? Hele, to musí bejt domluvený." ... Tourett, anorektička, neurotik. Tak tihle tři se vážně hledali až se našli. V jejich společnosti jsem se fajn odreagovala a ten výhled z vrcholu byl skutečně přenádherný. Kdepak léky, doteky jsou mnohem účinější. Němci mě poslední dobou jen příjemně překvapují.(27.7.2013)

 • Herr_Flick
  *****

  Sem by se možná hodil Matonohův dopis. Nedovedu si představit, jak těžký to může být život, při pomyšlení, jak obrovsky nepříjemná je obyčejná rýma (holky, nesmát se). Určitě jeden z nejsilnějších filmových zážitků o málo známém handicapu, plný nádherných záběrů, s famózním Florianem Davidem Fitzem. Taky rozhodně něco jiného, než když si Touretta vezmou do parády Parker a Stone v South Parku :)(8.3.2012)

 • - Filmovalo sa predovšetkým v nemeckom Bavorsku a tiež v Taliansku. (MikaelSVK)

 • - Ústredné trio počas svojho tripu najprv cestuje v automobile Saab 900 od švédskeho výrobcu a neskôr na jednej z vlajkových lodí spoločnosti Audi, a to modely A8L. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace