Asijský teror

Thajsko, 2010, 100 min

Kostýmy:

Nirachara Wannalai
  • AlfaNumerO

Do Asie snad raději opravdu jenom za SHEMALEkama, hrůza, děs, běs 25%(29.3.2014)

• JFL

Nesnesitelně hloupý film, který má být napínavý thriller o konspiraci za šířením virové nákazy v Thajsku, ale ve výsledku je to jen nekoukatelně přepjatá přehlídka uměle nastavovaných záběrů, které by rády působily stylově a cool, ale jsou jen uboze nudné.(7.3.2011)

• Falconica

Mě vždycky fascinuje, když hlavní hrdina s drsným výrazem pozabíjí stovku chlapů pro to, aby jak největší lidumil zachránil tu malou holčičku...to dává smysl.(16.6.2012)

• xaver

Zase ten naprosto přiblblý scénář o stoprocentně smrtícím viru, postup kterého může zastavit jenom jediný člověk na světě. Jinak vymře celý lidstvo. Jak může někdo natočit něco tak debilního. To ten režisér považuje diváky za naprosté idioty? Odpad všech odpadů. Vždy se najde nějaký úchyl, kdo dá peníze na natočení takové pitominy, ale ptám se, kdo dal peníze na to, aby to uvedla jedna z našich TV?(15.6.2012)

• MickeyStuma

Především je to teror na diváka, který si dovolí u té hromady hluchých míst a nudností zívnout, či dokonce podřimovat. Námět není zase až tak špatný a tak nechápu tu vzniklou nezáživnost. Jako akční film by byl skvělý, kdyby toho tvůrci zbavili těch nudných melodramat, které tu nemají na nic vliv a zbytečně natahují stopáž. Daleko kratší by snímku jedině prospěla. Přestřelky a souboje jsou v typickém asijském stylu, což ne každému bude po chuti. Kuriózní je televizní reportérka, která se na konci snímku ohání pistolí, jako by prošla speciálním výcvikem. V asijském filmu jsou možné i tyto věci. Snímek se tedy moc nepovedl, takže po jednom shlédnutí upadne bez milosti do zapomnění.(2.1.2014)

• - Roli reportérky Nichy ztvárnila princezna Ubolratana Rajakanya, nejstarší dcera současného thajského krále Bhumibola Adulyadeje. (Raztubyl)

• - Ve filmu si zahrál vedlejší roli nakaženého boxera jeden z nejznámějších Thajských zápasníků v Muay thai Saenchai, známý též jako Saenchai Sor. Kingstar. Saenchai se narodil v roce 1980 a už od svých 8 let zápasil v Thajském boxu neboli v Muay thai. V roce 2020 měl za sebou přes 350 zápasů. Cca. 1/9 zápasů prohrál, 5 bylo nerozhodně a největší část zápasů vyhrál. (Albydeeere)