The Great Ghost Rescue

Lov na duchov

Rodinný / Fantasy / Horor

Velká Británie, 2011, 95 min

Taková jemná rodinná fantasy komedie vhodná na zahnání nedělní odpolední nudy. Místy se tam najdou nějaká ta klišé (ve kterém filmu tohoto žánru taky ne, že?), příběh je někdy takový lehce zmatený, ale vzhledem k tomu, že jsem na film koukal v originále a bez titulek a bez potíží jsem rozuměl, dávám hvězdičku navíc.(21.12.2011)

Tento rodinny fantasy film alebo rozpravka o duchoch je celkom ok,triky su fajn,podarili sa,ale samotny pribeh je slabsi,takze za tri hviezdicky...:-)(11.10.2017)

Veselá hovadinka pro zahnání nudy jako stvořená. Na televizní film docela dobré efekty. A většina vtipů vážně povedená. Tohle kdyby natočil Burton s několikamiliónovým rozpočtem, tak by to byla suprová komedie.(11.3.2012)

• Morholt

Další film pro nikoho. Děti to moc nechytně, dospělí se budou nudit a kdybych tohle pustil potomkovi připravujícímu se na teenagerskou dráhu, poslal by mě zpátky do hrobu. Jediné, co za něco stojí, je Kevim McKidd - tomu bych toho skotského horala věřil a rozhodně by si podobnou roli měl někdy v budoucnu střihnout.(5.6.2012)

• Beastmaster4

Tak jediný co mě potěšilo v souvislosti s filmem je to, že jsem dokázal titánský čin a srazil mu odpadem hodnocení o 5% :-D...Tváří se to jako komedie, ale nevěřte tomu, určitě se smát nebudete, snad jen hodinu a půl nudit ;)...Na IMDb asi věděli proč neuvádět žánr komedie, tady to zas někomu ulítlo, ale co...na IMDb zas uvádějí, že jde o horor, což je možná ještě větší úlet. Proč někdo natáčí film, který má být zábavný, je na něm vidět ta křečovitá snaha, ale prostě to nejde a není. Film, který i když by měl být vtipný, tak není, ale není zajímavý ani ničím jiným. Dokonalá ztráta času a nejhorší film s duchy co jsem kdy viděl.(19.1.2012)