V nejhorším případě (TV pořad)

• Česko

Bear Grylls: V nejhorším případě

(neoficiální název)

Worst Case Scenario

Reality-TV

USA, 2010, 30 min

Podobný dokument ako Man vs. Wild len je trochu slabší a menej zaujímavejší. 70% - 3*(20.12.2010)

Beara Gryllse mám rád a v těchto dnech jsem začal sledovat tento jeho nový projekt. První dojmy - super. 90%(9.4.2011)

Kde se dají jeho knihy koupit?(12.1.2011)

Pekne natočené a pre väčšinu ľudí aj užitočnejšie ako Ultimate Survival. Bear s jemu vlastnou eleganciou prekonáva všetky nástrahy a tak to má byť. Nepôsobí to takým autentickým dojmom ako Ultimate Survival, ale to asi ani nebolo cieľom programu. Páči sa mi, že na konci každej príhody je stručné zhrnutie potrebných úkonov, ktoré platia vo všeobecnosti. 90%(14.9.2010)

Švýcarský nůž má tvář... Bear Grylls je nejbližší příbuzný filmového MacGyvera. Poté co proběhnul všechny džungle, planiny a hory světa, vás provede nástrahami městské džungle. Jak utéct z auta, na kterém tancuje kabel vysokého napětí, jak se nezabít v padajícím výtahu, jak uškrtit hada, zavázat tkaničku a zdrhnout před bandou naštvaných vlčáků. S trochou nadsázky, notnou dávkou britského sarkasmu, ale většinou užitečně. Kdyby se na to podívala půlka hollywoodských producentů, vymřel by žánr survival filmů po přeslici (zápletky Open Water, Frozen, Buried by se s Bearem daly vyřešit během několika vteřin).(19.7.2010)