Farmaceutická firma Newgen Industriers je v blízké budoucnosti prosperující firma, která vyrábí drogu RAK - 295. Ta má účinek větší odolnosti organismu. Bohužel testy, které se prováděly na tisícovkách lidí, dopadly špatně. Až na jednu osobu, Anely Mills. (LIVINGDEAD)

Fr

,,Musím se sejít s pár doktory.... hned jak to bude možné“..... Ona je jedinou nadějí na vyléčení a to ostatní .... JE SNŮŠKA HOVADIN! Když se u lidí začne měnit fyziologické a buněčné složení, znamená to buď vlkodlaka nebo zombie (možná i transsexualitu). Tady jsou to kurevsky pohyblivý zombíci, co furt chtěj něco papat. A když už i blondýna pozná, že venku není bezpečno, vypadá to zajímavě! Má to šmrnc, líbivé obrázky a dynamický děj. Všechno směřuje k vyhlášení výjimečnýho stavu v UK, otázka ,,CO SE TADY kurva DĚJE“ je zbytečná! Jenže postupně se z toho stává jen obyčejná zívačka zombíků s přeživšími. Žádný překvápko, jen rozrůstající se symptomy a partička zdrhajících, která se chová jako banda kreténů v Big Brother. Není to ani vtipný, ani smutný, jen ......ZBYTEČNÝ! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem dobrovolník pro testování léků. 2.) Venku to vypadá na zombie apokalypsu a já jsem těhotná. 3.) Nevím kdy je ten správný okamžik dát příteli zbraň a kdy se vykašlat na kámošku. 4.) Musím to vidět, protože Big Brother se dívá! PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

LIVINGDEAD

Testovaná droga na odolnost organismu nevyšla a lidé se nám mění v ZOMBIE. Ve velmi rychlé skákající ZOMBIE. Já bych neměl šanci utéct. I stará babka ZOMBIE by mne dostala. Film byl napínavý, masky skvělé, opravdu jsem se pobavil. Vzal jsem si také poučení. Nikdy nebudu dobrovolně testovat žádný lék. No, možná v důchodu bych to vzal. Pak byste viděli, jak bych Vás naháněl :-) Dávám 80% ()

Dever

Máme tu ďalší druhotriedny zombie film, v ktorom zombies miesto pomalého pochodu, ovládajú naspeeedovaný Le Parkour. Na tom by nebolo nič zvláštne, skôr by som privítal pri takýchto filmoch zmenu, ale samotný film nestojí skoro vôbec za zmienku. Nie že to je klišé jak sviňa, ale ani samotný herci vôbec filmu nepomáhajú. Čiže naďalej film Dawn of the Dead vládne žánru zombies..... ()

Shit

Podobný typy filmů se zombákama/nakaženáýma, co rádi maso, mám rád, navíc to je zasazený do takový syrový a temný atmosféry Londýna a působí to jako mix 28 dní poté a District 9, u něho to je hlavně co se týká vizuálního a trochu lacinýho,ale zároveň realistickýho působení, jenomže kvalita zpracování trochu pokulhává, nejenže teda hlavní postavy jsou debilně bez charisma a bylo mi vážně fuk, jestli jim někdo urve ruce, koule, hlavu nebo přežijou, ale ještě to nějak celý nedokázalo nabrat tempo, nakažený, sice běhali a žrali jak diví, ale zbytek už neměl šťávu a já se prostě nebavil. Navíc tu je zase takový to stupidní klišé, kdy nějakej řadovej kašpar se promění za 5 vteřin, kdežto nějaký hlavnější postavě to trvá několik hodin, aby měl ještě dost času to okecat a nebo se rozloučit. ()

J*A*S*M

Zpočátku mi Devil´s Playground přišel jako velmi slušný adrenalinový zombie horror, s přibývající stopáží mě však bavil stále míň a míň, až mě nakonec nebavil vůbec. A je to vážně škoda, protože dobrých akčních zombie hororů není nikdy dost. Doporučuju sáhnout raději po vynikajícím 28 Days Later, z něhož si tenhle film leccos vypůjčil. ()