Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

Rex Mundi

Minulú jeseň to bola moja pravidelná piatková dávka mozgového výplachu, relaxu, intelektuálneho masochizmu a škodoradostnej zábavy. Teplý župan, horúce kakavko do ruky a guilty pleasure môže začať :-) Študovala som reakcie ľudí, žien bijúcich sa o jedného chlapa (prípadne o pozornosť kamery), bavila sa na tých najhlúpejších. Väčšina reality šou je predsa o tom: ukážeme vám zopár excelentných blbcov, vy sa zasmejte a pestujte si príjemný pocit, že ste lepší ;-) Presne ako píše Meave. ()

MM_Ramone

Televízia JOJ zaradila do vysielania nový typ reality show. Zopár slobodných, zasmradených, upotených chovateľov dobytka, či koní, si má vybrať v tejto relácii svoju nastávajúcu nevestu. Tí akože farmári by sa dali súhrne označiť ako neškodní, prostí sedláci, no ale tie vydajachtivé devy, ktoré im tam poslali, tak to je teda naozaj sila. Jedna väčšia krava ako druhá. Avšak práve to chcú osprostelí televízni diváci vidieť. Magorov, čo si riešia svoje osobné problémy a súkromný život pred televíznymi kamerami. * ()

PinokKio

Ano, můžete mě odsuzovat, ale já se tímhle pořadem dokonale bavím. Ven krásně vyplouvá naše (respektive jejich) demence, absurdita, naivita a spontánnost .. přesto, všechno jsou to lidi z masa a kostí, vesměs v tomhle pořadu zdárně vybraných farmářských pošuků vs. zoufale vyhlížejících (anti)partnerek, neboť v reálu by si spolu sotva vrzli. Prostě partička magorů přirovnávajících drahé polovičky nejen k řádně vyladěnému motoru traktoru, se kterým by se nejraději pářili. Dokonalá zábava, při které je radost se opíjet (tudíž vžívat se do role obdobných buranů jako v této reality show) a říkat si, že jsou to větší zoufalci než my : ) ()

paascha odpad!

Ještě celkem nedávno bych ocenil fakt, že některé figury jsou tak neuvěřitelné, že si zaslouží za své výkony plný počet bodů. Dnes už mi přijde trapné smát se debilům a idiotům ()

DaliX

Nech si vraví kto chce, čo chce mňa toto bavilo:D Jasné, hodnotenie v rámci televízneho prograqmu ako takého je adekvátne a jasné ale z hľadiska zábavy čo sa týka z mojej strany je to perfektné. Je to vtákovina a to poriadna, bez nejakej väčšej hĺbky alebo deja ale skvelo som si to užil a už sa teším na ďalšiu časť. A ešte jedna vec. Na farmu by som nešiel ani za milión Eur:) ()

Anderton odpad!

Slovenský k**** hľadá slovenskú p***. A väčšina Slovenska sedí prikovaná pri televízoroch. Pritom by mohli prepnúť na dobrý film, ísť si nejaký požičať, ísť do kina alebo do divadla. TV JOJ a už aj Markíza mi zoňali ružové okuliare z očí, cez ktoré som sa dovtedy pozeral na náš národ. ()

Frajer42

Po zhlédnutí prvního dílu slovenské farmářské verze musím té naši puntík strhnout. Ačkoli jsme lepší ve fotbale i v hokeji, tak v této farmářské srandiče nesaháme našim bratrům ani po kotníky. Upřímně není ani o co stát. Výběr dementů, kurev a psychopatů z celého Slovenska jistě zaručí úspěch. Možná není úplně chlapské se těmto lidem, kteří neměli tolik štěstí, když pán Bůh naděloval a jejich lidské potřeby jsou tedy omezeny pouze na jídlo a sex, smát, ale já si prostě nemohl pomoct. Viděl jsem sice asi polovinu dílů, ani nevím které série a nijak zásadně jsem je nevyhledával. Když si pustíte 2 díly za sebou, tak vás ten druhý už jistě bavit nebude. Ale pokud si pustíte nějaký ten díl jednou za čas, tak se můžete od srdíčka zasmát. Jako obrovské + musím ohodnotit doprovodný komentář, který je skutečně občas velmi vtipný. Zdejší hodnocení je nesmysl. Já to vidím s přivřeným okem na slabší 3 *. ()

Smok

Ak som sa pri niektorých reality show našich komerčných televízií vyjadril, že siahli až na dno dobrého vkusu diváka, tak potom sorry páni a dámy - beriem späť. Tv JOJ prišla s megahnusom, ktorý ale z mne nepochopiteľných dôvodov priniesol megasledovanosť. A ja sa pýtam - ide tu ešte o to diváka pobaviť, alebo len o to, ľudí šokovať tým že dáme v najsledovanejšiu dobu na obrazovkách televízie priestor bande psychicky nevyrovnaných indivíduí, častokrát s IQ blížiacim sa k mentálnej subnorme, hlásiacim sa do show z rôznych iných pohnútok, len nie kvôli hľadaniu lásky? (nebudem menovať). Veľmi sa už teším na reality show "Dlaždič hľadá ženu", alebo !Kaderník hľadá muža", to by mohla byť skvelá zábava, ale ja radšej idem pohľadať po svete roztrúsené zvyšky zdravého rozumu a sľubujem, že na svojom tv už budem odteraz pozerať len dokumentárne stanice a filmy. Takže buď odpad, alebo za plný, v podstate je to jedno... ()

meave

Jedna hviezdička za komentáre, ktoré posúvajú súťaž, či čo to vlastne je, tam, kam patrí. Medzi zábavu pre masy, bez snahy o intelekt či umelecké výšiny. Túžba zasmiať sa na cudzom nešťastí, zlyhaní či hlúposti je predsa stará ako ľudstvo samo. Tak sa nesmejme potichu a priznajme si tú slabosť. Napokon...učinkujúci nám bavia dobrovoľne - a čo ešte taká Kleopatra z Turca...užíva si to aj s rodinou. ()

WANDRWALL

Soutěž je celosvětově úspěšná proto, že ani farmáře nesmíme vyčleňovat ze soutěží. I oni potřebují manželky. A je třeba si uvědomit, že jíme, a kde to jídlo vzniká? takže pokud to občas vyjde, tak je tato soutěž velice prospěšná! Sice se nám to asi nezdá, neb jídla je všude dost, takže možná, že zemědělci v CR a na Slovensku nejsou nyní vůbec potřeba, vše se doveze z ciziny. ()

Marze

Shlédl jsem něco na nové televizi Prima Show. Celkem nuda. Jeden z mužů se mi zdál mimonsky psychopaticky. U opačně verze, kdy se ženy uchází o farmáře zde byly moc pěkné Slovensky. České ženy na ně trochu žárlí, protože mají emocneji zabarvené, empatictejsi ženské hlasy. A také jsou hezčí. ()

anderson odpad!

Kedysi za "totáča" sa tzv. írečité a prostoduché figúrky ponevierali po lokáloch IV. cenovej skupiny a svojimi pestvami bavili ich návštevníkov. Dnes im naše (vraj)najsledovanejšie médiá venujú čo najširší vysielací priestor aby "pobavili a skultúrnili" aj ešte imbecilitou nezasiahnutých jedincov. Nie, nemyslím si, že ľudstvo čaká nejaká IDIOCRACY, skôr mám pocit, že nás postupne ovláda globálna plazivá apokalypsa morálneho a hodnotového rozkladu. Čo si povieme tak o 10 rokov ? Bude sa nám azda cnieť po Mojsejovcoch ? (20.12.2010) ()

Karamanlis

Guilty pleasure jak prasa... Doteraz všetky televízne "reality" show išli úplne mimo mňa, no vo Farmárovi som nečakane našiel záľubu :) Skrachované životné existencie, opustené zúfalkyne topiace sa v beznádeji, intrigánske alkoholičky rúbajúce do seba už od včasného rána poldecáky vs. nekrôchaní dedinskí balíci, túžiaci po láske a porozumení... táto show je tak neuveriteľne zlá, až je vlastne výborná... Veď čo o už len každodennými životnými problémami sužovaného slovenského diváka poteší viac, než pohľad na mentálne zaostalého vidláka Mariana, slastne gúľajúceho prasačími očkami pri pomyslení na to, ako sa dôverne zblížil s istou účastníčkou súťaže či pani v rokoch, veselo zapíjajúca tabletu Nitroglycerínu domácou hruškovicou, ktorá sa v alkoholickom opojení okamžite mení v sexuálnu predátorku, nekompromisne poľujúcu na zástupcov mužského pohlavia... škodoradosť je najlepšia radosť všakáno, takže zámer tvorcov tejto relácie podľa mňa vyšiel na 100%. ()

BoPo

Ak to budete vnímať ako zoznamovaciu show, kde má farmár nájsť lásku, tak zahučíte do odpadových vôd. Ak to budete vnímať ako cielenú, zámernú demolíciu ľudskej dôstojnosti ľudí, ktorí žiadnu dôstojnosť nemajú, tak sa kvalitne pobavíte. Veľa chlastu, veľa fajčiva, málo zubov, veľa ťažko identifikovateľných myšlienok a nejaký ten pokus o šoust. Slovensko nikdy nebolo tak nefalšované, ako práve tu. ()