Farmár hľadá ženu (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2010

Jozef Halász
  • adamulefa

Mohol by som dať s kludným svedomím dať odpad! Ale na druhej strane aj 5*. Je to predsa úplne stupídne! Ale zas na druhej strane chytanie prasiat po okolí, hádky o tom, či má urobiť bidlo pre sliepky alebo nie, kydanie hnoja, tie "vidlácke" rozhovory alebo divné sprievodné komentáre... Sranda, sradna.(27.11.2010)

Síce je to považované za zábavnú reality-show, no ja by som to skôr definoval ako tragikomédiu. V podstate je to také zlé, že až má človek napokon pocit, že je to dobré. Celý zmysel tejto show sa bohužiaľ míňa účinku a ťažko v tomto hľadať akúkoľvek serióznosť, či už u samotných úchylných farmároch alebo naivných uchádzačkách. Neviem, či je to tak dokonalo zostrihané alebo je to úplne prirodzené - ale tie ich stupidné dialógy nevymyslí ani ten najlepší scenárista. Je to síce odpad, ale za svoju originalitu si zaslúži zopár hviezdičiek navyše.(22.12.2012)

uzivatel Karamanlis dokonale vyjadril moje pocity pri sledovani tejto relacie. Nekompromisnych 100%! p.s. 2. seria zdvihla latku "urovne" este o kusok vyssie. Tazko verit, ze sa najdu este vacsi stroskotanci, ale JOJ to dokazala. K tomu mierne ironicky komentar Misa Hudaka a mame tu bombu jesene! :)(21.11.2011)

• casioa....

Strach a hrôza. Mediálny priestor je schopný vytiahnuť na pomyselné svetlo božien indivídua (o ktorých ani keď sa na obrazovke objavia) pochybujete, že môžu vôbec byť a existovať. Masmediálny striptíz sa stáva výsadou retardov, ktorí nemajú súdnosť a sú schopní zhovädiť sa pred celým svetom, za tých úbohých 15 minút PSEUDOslávy. Táto ČISTÁ stoka jasne pouzkazuje na to, že to s touto planétou ide do sračiek.(9.5.2012)

• anderson

Kedysi za "totáča" sa tzv. írečité a prostoduché figúrky ponevierali po lokáloch IV. cenovej skupiny a svojimi pestvami bavili ich návštevníkov. Dnes im naše (vraj)najsledovanejšie médiá venujú čo najširší vysielací priestor aby "pobavili a skultúrnili" aj ešte imbecilitou nezasiahnutých jedincov. Nie, nemyslím si, že ľudstvo čaká nejaká IDIOCRACY, skôr mám pocit, že nás postupne ovláda globálna plazivá apokalypsa morálneho a hodnotového rozkladu. Čo si povieme tak o 10 rokov ? Bude sa nám azda cnieť po Mojsejovcoch ? (20.12.2010)(20.12.2010)

• - Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)