Farmár hľadá ženu

(TV pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2010

Další seznamovací reality show vysílaná televizí Prima a slovenskou televizí Joj, jejímž cílem je pomoci najít osamělému farmáři ženu. Do pořadu se mohou přihlásit muži z venkova od 18 do 65 let, kteří mají hospodářství. Farmář hledá ženu je úspěšný televizní pořad, pomocí kterého našli farmáři svoji ženu již v 18 zemích světa. Výsledkem pořadu bylo už několik svateb a dětí. (zdeny99)

MM_Ramone

Televízia JOJ zaradila do vysielania nový typ reality show. Zopár slobodných, zasmradených, upotených chovateľov dobytka, či koní, si má vybrať v tejto relácii svoju nastávajúcu nevestu. Tí akože farmári by sa dali súhrne označiť ako neškodní, prostí sedláci, no ale tie vydajachtivé devy, ktoré im tam poslali, tak to je teda naozaj sila. Jedna väčšia krava ako druhá. Avšak práve to chcú osprostelí televízni diváci vidieť. Magorov, čo si riešia svoje osobné problémy a súkromný život pred televíznymi kamerami. * ()

PinokKio

Ano, můžete mě odsuzovat, ale já se tímhle pořadem dokonale bavím. Ven krásně vyplouvá naše (respektive jejich) demence, absurdita, naivita a spontánnost .. přesto, všechno jsou to lidi z masa a kostí, vesměs v tomhle pořadu zdárně vybraných farmářských pošuků vs. zoufale vyhlížejících (anti)partnerek, neboť v reálu by si spolu sotva vrzli. Prostě partička magorů přirovnávajících drahé polovičky nejen k řádně vyladěnému motoru traktoru, se kterým by se nejraději pářili. Dokonalá zábava, při které je radost se opíjet (tudíž vžívat se do role obdobných buranů jako v této reality show) a říkat si, že jsou to větší zoufalci než my : ) ()

Fretakata odpad!

Fascinacia, ze toto snad nie je ani mozne. Smiat sa, ci plakat ? Hlavne otazka: kde na TOTO nabrali TYCHTO protagonistov ? Priznavam sa, pri poslednych dieloch som sa zachytila a sledovala som nejake utrzky. Za chvilu som uz nevydrzala. Sama pred sebou som sa hanbila, ale o par dni - zasa. Zrejme som zosalela. Na com je tento paskvil postaveny? Na vysmechu ? Na absencii pocitu trapnosti u divaka? Ale, predsa len: sice v negativnom uzase, zhliadla som zopar sekvencii. Takze - uspech. Mala by som dat nejake hviezdicky. Nemozem. Mimochodom, pred rokmi v relacii SOS Roman Pomajbo vizionarsky parodoval jedneho z terajsich farmarov. Myslim toho panica, co sa na konci serialu ozenil s Darinkou. Tie usklabky, ta mimika ... cely Pomajbo. ()

Rex Mundi

Minulú jeseň to bola moja pravidelná piatková dávka mozgového výplachu, relaxu, intelektuálneho masochizmu a škodoradostnej zábavy. Teplý župan, horúce kakavko do ruky a guilty pleasure môže začať :-) Študovala som reakcie ľudí, žien bijúcich sa o jedného chlapa (prípadne o pozornosť kamery), bavila sa na tých najhlúpejších. Väčšina reality šou je predsa o tom: ukážeme vám zopár excelentných blbcov, vy sa zasmejte a pestujte si príjemný pocit, že ste lepší ;-) Presne ako píše Meave. ()

• Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)