poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

 • Velká Británie

  Titanic II

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dado
  odpad!

  Poďme si zahrať hru s názvom "Hľadaj slovo". Dnes hľadáme slovo, ktoré má štyri slabiky, 10 písmen, opisuje podstatu zápletky tohto filmu a zároveň stručne tento počin hodnotí. Tí z vás, ktorí si myslia, že ide o slovo katastrofa, majú samozrejme pravdu a vyhrávajú dobrú radu - vyhnite sa tomuto scenáristickému, hereckému a vizuálnemu odpadu poriadne veľkým oblúkom! (0%)(2.9.2012)

 • jasanka
  **

  Přistupovala jsem k tomu skepticky a hned úvodní scéna byla fakt příšerná. A stejně tak všechny další, které obsahovaly počítačové efekty. Když ale tohle pominu, tak to vůbec nebyl tak strašný film, který by si zasloužil tolik odpadů. Jde o stejnou úroveň jako u většiny katastrofických filmů a tak je to třeba brát. Nedej bože to snad srovnávat s Cameronovým Titanicem, to je opravdu nesmysl.(3.6.2011)

 • figliar
  odpad!

  Čím začať? Film som si kúpil, lebo bol vo výpredaji za 10 CZK. Druhý krát by som tak veľa za neho nedal. Príšerne napísaný scenár, úbohé herecké výkony a debilný dej sú len špičkou ľadovca tohto ,,majstrovského dielka". Vo filme sa nerozlišoval deň či noc, fyzikálne zákony či zákon gravitácie. Vybuchujúce vlny, stupídne dialógy, superhrdinský tatko, nesmrteľná sestrička, pokojne vyzerajúci ľudia bojujúci o záchranu života... Takto by som mohol ešte pokračovať. Nechápem vznik tohto filmu. Či z recesie, či z komerčných dôvodov, kvôli stávke... Fakt netuším. Je mi jasné, prečo pán režisér obsadil sám seba do hlavnej úlohy. A ako vidím, nebolo to po prvý raz. Na záver rada pre všetkých : z ďaleka sa vyhýbajte tomuto filmu!!!(15.8.2012)

 • dainio
  odpad!

  Takhlens....zkouknout se to, jakože "dá". To je ale všechno. Prvoplánový záměr, zaujmout a navnadit diváky názvem titulu, je více než jasný. Herci (pokud se to tak, dá vůbec nazvat) si zřejmě chtěli okusit, teatrálnost a krkolomnost na 110 %. Tipoval bych, že většina z nich má maximálně zkušenosti, z "mini-štěků" v laciných trapárnách, které jdou okamžitě na DVD. Následně jsou prodávany za klasickou cenu 49 Kč či zdarma k rozebrání na nějakých reklamních kampaních, jistých firem s výrobky, pro své věrné zákazníky, čili důchodce. Shlédnutí tohoto braku lze srovnat s konzumací nevalného gothajského salámu. Tzn. požít - vyprázdnit. Divák, je celou stopáži znuděn. Poslední kapkou do hrobu, je množství trapných počítačových efektů, jakoby stvořených od nějakého maniaka, sedícím před PC, pojídajíc koblihu a "mastícím" lecjaký video-software. Jinak si to nelze vysvětlit. Některé záběry se dokonce opakují. Scény "uvnitř" jsou evidetně natáčeny v nějakém obchodním centru alá Tesco. No prostě hrůza ! Trapné, blbé, nudné, děsné -- zkrátka Asylum.(13.9.2011)

 • ARI50
  odpad!

  Už slovo Titanic 2 potopilo original ještě hlouběji než doposud leží a odpočívá, člověk co se do tohohle pustil je labilně nemocný a potřebuje pomoc protože to nemá v hlavě v pořádku. Efekty jsou sračky příběh je sračka a brát si jméno největší a nejkrásnější lodi byla chyba tohohle člověka nech se odpálí pro dobro lidstva.(23.9.2018)

 • - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)

 • - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

 • - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace