Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)
všechny plakáty
Trailer

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Trailer

playboxguest

A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší). ()

PinokKio odpad!

Filmová plavba se společností Asylum jak má být. Člověk se na to ustrojí, obuje nové galoše, zakousne šnorchl a navoněn odérem z velrybího pižma pomyslně vstoupí s lodním lístkem druhé třídy na palubu TITANICu 2. Kolem nás je něco málo ošklivých herců a statistů připravených co nejbolestivěji sténat a všelijak se za těch pár drobásků posmrtně kroutit .. občas se mihnou i botoxové krásky z nějakého laciného porna (nejspíš se točilo vedle ve studiu) .. prostě idylka laciné dovolené, na kterou je potřeba vyrazit s pořádnou životní pojistkou v kapse. Než nás nechají umřít v chladných vodách Atlantiku, tak nám ještě připomenou, jaké to bylo topit se v PROPASTi či co udělala obrovská vlna s dalším giganetm jménem POSEIDON. Nádhera, obzvlášť když je to v TV zadarmo a vo slovenčine : ) ()

Aluska88

Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba." ()

Wacoslav1

Tak podle mě určitě z přehledem nejpovedenější asyláckej kousek. Fascinuje mě, že to na co Cameron potřeboval 3 hodiny, tady z přehledem zvládli za 80 minut. Efekty jsou pravda špatný jako vždy. Herci debilní plus hlavní hrdina co je nesnesitelnej model (kam se na něj hrabe Di Kardio) ale zábava je to slušná. Určitě lepší než všichni ti žraloci, chobotnice, piraně a další podobný megaprůsery. Navíc konec je ultimátní. V původním Titanicu přežil aspoň někdo tady chcípnou všichni kromě hlavní hrdinky a to se počítá. Takže spokojenost.55% ()

Asia_Power

A já budu na počest všech, co v tomto filmu na té lodi zařvali (až na hlavní hrdinku všichni, jééé sry spoiler), tento film hájit až do roztrhání svého 36,5 kg žlutého těla !! Lepší kulisu k žehlení jsem si totiž vybrat nemohla. Na jedné straně je člověku úplně fuk, že to vidí jen napůl šikmého oka, na druhé straně sem se dozvěděla spoustu fajnejch vychytávek a blbinek. Tsunami přežiju nejlíp ve skříni, když mi studená voda sahá po krk, je dobré prohlásit společnosti, ať si dají pozor na studenou vodu, Titanic umí plavat dnem vzhůru, elektrickej drát na kterej dosáhnu, nechám v louži na zemi, abych mohla ručkovat jako píča po trubce a riskovala smrt, díky svému plochému hrudníku vím, že bych těma dveřma prolezla a nezabily by mě moje silikony, tsunami může měřit i kilák na vejšku a srážet letadla. No a je toho víc. Hlavní hrdinka je mrdna šukézní a rozhodně stojí za záchranu, zbytek osazenstva nesere a film je krátkej, takže nehrozí krvácení z nosu. Závěrečnej hepyjend , kdy blonďáka jeho láska nezachrání zabránil klišoidní romantické sračce a celkově je tento film natolik debilní a nestydí se za to, že tleskám. Prádlo vyžehlené, film za mnou, můžu jít dělat něco inteligentního, třeba se zavřít do skříně a čekat na tsunami. ()

• Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)
  • Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)
  • Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)