• Česko

Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

• Wheelcrusher

Vůbec bych se tvůrce nebál nazvat bandou zfetovanejch negr...amotů. Škoda mluvit, ten "snímek" je stejně blbej, jako jeho název! Ale pro zasmátí, proč né?:) Megalodon hadr. P.S.: Když už Titanyk 2, tak tenhle - http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU(8.9.2011)

• cutugno

Ten film je naozaj katastrofický! Titanic bol len jeden a malo to tak ostať, film sa mal volať nejako ináč...nemá právo byť považovaný za dvojku! Je to to isté akoby niekto natočil film Kájinek II. Dve rôzne príbehy ale podstata je ta istá. A čo sa týka samotného deja tohto snímku tak to bolo len o jednom : o ničom ! Blbosť aká tu ešte nebola(23.2.2012)

• dezert

Upřímně říkám, že v životě jsem neviděl horší film. Je to moje první zkušenost se studiem Asylum a nevím jestli to dopadlo dobře (smál jsem se a dost), a nebo špatně (bylo to ale ještě horší, než jsem čekal). Film, kde se chaos vytváří tím, že tři lidi utíkají a jeden z nich spadne. Film, kde v potápějící se lodi - kromě posledních deseti minut - není žádná voda. Hrdinové v úplně suchých šatech pronáší věty "Vždyť jsme úplně durch!". Takhle by se dalo pokračovat ještě hodně douho. Kompletně amatérskej počin. Ty dvě hodiny života už mi nikdo nevrátí.(16.1.2014)

• Deratizer

Kdyby nebyly natočeny předešlé verze Titanicu, hlavně velkofilm od Camerona, tak by jistě tato parodie tolik odpadu nevyfasovala. Holt se to musí brát s velkým humorem a nadhledem, jinak to samozřejmě odpadem zavání. Člověk se u filmu zasměje, když na Titanicu 2 vznikne panika :-) V té chvíli mi hlavou běhala představa, že by to mohlo být rozvinuto do černé komedie, nemělo to k tomu totiž daleko, konkrétně zmatek lidí a opakování se historie, tak to bylo velký sousto pro bránici :-))) Čekal jsem, že ti cestující tomu varování zpočátku nebudou moc věřit a budou to brát za stylový a účelový vtip večera a vznikne větší komedie, ale i tak jsem se zasmál. I na hysterické násilí se dostalo, rány pěstí apod :-) Prostě sranda film a zároveň parodie, která je filmově s nadsázkou natočena jako pokračování po sto letech po skutečné tragédii Titanicu, kdy je vyrobena jeho identická, technicky vylepšená kopie s názvem Titanic 2, takže ona to parodie není doslova, ale parodie z toho čiší víc než dost, jelikož vážně se film brát opravdu nemůže. Po technické stránce to není taková katastrofa jak jsem čekal, ani ty dialogy nejsou nijak dementní a hloupý jako samotný děj a film, tvůrce tam chtěl dostat prvky, které měl Cameronův film a samozřejmě to musel udělat primitivně a stručně, bez velkolepé výpravy a s malým rozpočtem. Ale jinak občas docela úlet film, který až takový odpad není, berte film s nadhledem a humorem, v žádném případě ne jako vážné pokračování Titanicu, jinak to odpad zákonitě je. Nedávám odpad filmům, které mě docela pobaví a rozesmějí, ať už demencí a hloupostí nebo účelovou komedií a u kterých lze vydržet sedět až do konce, ale proto nutno brát film s nadhledem!!! A to jsem už taky pár těch odpadů dal.(24.3.2011)

• Hismael

Všechno špatně. Dalo by se vyjmenovat obrovský množství záporů a chyb, od příšerných efektů až po extrémně dementní příběh a vše s ním spojené. Minimum financí se škaredě podepsalo na všem, ale i kdyby jich bylo mnohem víc, musel by se scénář roztrhat a začít úplně od začátku. Nemůžu dát ani tu jednu hvězdu za nechtěně vtipná místa.(6.3.2011)

• - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

• - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

• - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)