poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

 • Velká Británie

  Titanic II

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • baruss
  odpad!

  Kto toto nevidel, nedokáže doceniť kvalitu priemerných a podpriemerných filmov. Dno filmových vrakov je oveľa hlbšie než človek môže očakávať.(7.9.2012)

 • dr.horrible
  ****

  Poznáte to klišé, jak napríklad Bruce Wayne prichádza a okolo neho ovešaných kopa modeliek? No, tak to je tu tiež. Spomalený záber, bloňďatý frajer, muzička a tie modelky, ale že tak škaredé :) Ta scéna je pre mňa esenciou Asylumu.(11.5.2016)

 • Nach
  odpad!

  Je-li nějaké studio expert na odpadové filmy, pak je to jednoznačně Asylum. To si tentokrát vzalo na paškál slavnou námořní tragédii a Cameronův film v jednom, Titanic. Titanic 2 úspěšně przní památku této lodi, jejíž vrak se nyní s hlasitým lomozem musí převracet ve svém mořském hrobě. Hlavní postavy hrají asi jako šmoulové hororovou scénu a speciální efekty vypadají jako z omalovánek pro děti z mateřské školky. Producenti navíc zřejmě šetřili i vodou, a proto scény, kdy se vnitřek lodi zatápí, vyřešili velice chytrým způsobem: ozvučením. Na několika místech můžete slyšet, jak se kvanta vody hrnou do lodi, ale vždy z toho vidíte doslova a do písmene jen pár kapek (tedy proud jakým se sprchujete). Opravdu trapný filmový zážitek, kde nic není na hvězdičku a i odpad je vysoké hodnocení. 0%(24.10.2011)

 • Aluska88
  **

  Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba."(10.9.2011)

 • playboxguest
  *

  A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší).(20.4.2013)

 • - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)

 • - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

 • - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace