Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Pevně věřim, že se v Hollywoodu proberou a díky pozitivním ohlasům do tohohle projektu půjdou. A taky doufám, že přilítne Tancharoenovi na stůl poctivej návrh se solidním rozpočtem na natočení celovečerního filmu na motivy tohohle "traileru". Už jenom proto, že poctivejch mlátiček neni v poslední době moc. A pokud se celovečerák nakonec natočí tak doufám, že se tam v boji předvede i Michael Jai White, ptotože např. v Undisputed II byl skvělej. Dávám čtyři silnější hvězdy.(21.7.2011)

Někdy se i policie musí smířit s tím, že vypustit do zločineckého rybníčku novou štiku může být tím nejlepším řešením současné krize. A tak se kapitán Jacks se svojí kolegyní Sonyou rozhodnou propustit profesionálního zabijáka Scorpiona, aby za ně vyřešil ožehavé otázky vzrůstající vlny zločinu, s tím, že na oplátku dostane informace o svém úhlavním nepříteli, Sub-zerovi... Tento kraťák jsem si pustil na spravení nálady hned po hodně zmršené dvojce Mortal Kombatu, a musím říct, že pokud se zadaří udržet takto vysoko nastavenou laťku i v celovečerním filmu, tak to bude naprostá bomba. Fakt se začínám docela těšit - a doufám že se za dva roky dočkáme..(27.10.2011)

Na krátkometrážní počin je to vážně hodně slušné dílo. Efekty i bojové scény jsou působivé – záporáci jak mají být - samozřejmě nesmí chybět a i vytvořená atmosféra nebyla vůbec špatná. Takže já v tomto případě dávám palec nahoru. Udělalo to na mně docela dojem a lepší nadprůměr si tento short prostě zaslouží. Rozhodně je lepší než druhý celovečerní film (Mortal Kombat 2)…(9.12.2018)

Pamatuju si každou z těch postav. Chlápka, co mrazí ostatní lidi a dalšího, co mu něco leze z ruky. Jackse, který si nechal udělat posilovače svalů, to jsem opravdu miloval. A po tolika letech tyhle postavy znovu ožívají. A já věřím, že to nezůstane jen u krátkého filmu a seriálu, ale že obrození bude dokonalé.(13.10.2012)

Jako krátkometrážní ochutnávka před hlavním chodem to funguje bezchybně,duel Johnny Cage vs. Baraka poůsobí správně eRkově brutálně a atmosféra Mortal Kombatu na mě jenom z téhle osmiminutové ukázky dýchá mnohem víc než z obou předchozích filmů dohromady.Teď tedy nezbývá než doufat,že něco takového se v celovečerní verzi protlačí i do kin,jestli to klapne,tak výslednému filmu rád přišoupnu více než ty opatrně natěšené tři hvězdičky.(11.6.2010)

• - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

• - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)