poster

Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Scénář:

Oren Uziel

Kamera:

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer
(další profese)
 • Darth Sidious
  *****

  Škoda, že je to tak krátké Byl by to dobrý příběh a určitě i děj. Protože když bylo nabité těch osm minut.Dokažu si představit jak by vypadal celý film. Bojovníci Mortal kombatu byli dobře ztvárněni. Pointa byla snad jestě lepší něž podle hry. Shang Tsung má svůj gang vrahů řádících po městě. A jediná možnost jak je zastavit je vyzvat je v turnaji na život a na smrt. Bomba.....Ať někdo vytvoří pokráčování na celý večer. Možná že to je v plánu. Tak uvídíme. Že by byl Andersonův Mortal Kombat položen na lopatky? Film stahujte zde: http://www.ulozto.cz/6606573/mortal-kombat-rebirth-2010-cz-tit-upload-darth-sidious-mp4(2.10.2010)

 • ywo666
  ****

  Dnes som akurát videl starý mortal kombat. A akurát som si hovoril, že by nebolo odveci spraviť mortal kombat po novom s novými tvárami, novým príbehom a hlavne s novými efektmi, lebo napríklad Goro by si zaslúžil lepšiu verziu. Dúfam, že z toho niečo bude. Myslím, že ohlasy to má dobré. Neviem prečo by robili 8 minutový film keby nemal vzniknúť celovečerák.(14.9.2010)

 • Isherwood
  ****

  Módní restarty koketují i s jedním herním kultem, kde se evidentně nepojede na Andersonově vlně ‚doslovné adaptace‘, ale potemnělé stylizaci s mytologií zasazenou do reálnějšího světa. Že dojde pouze na jeden pěstní souboj, nevadí, i těch zbylých osm minut plní svůj účel naprosto dokonale, a pokud režisér bude studia obíhat dostatečně dlouho, možná nakonec natočí i celovečerní verzi. Přeju mu to.(11.6.2010)

 • petero
  ***

  http://www.youtube.com/watch?v=cs3ROFNxa5M Toto je už aká namotávka, vidieť niečo takéto v celovečernej verzii. I keď vo finále sklame (predsa len som čakal osem minút súbojov a nie jeden), ani len nevyužije schopnosti M.J.Whitea a v porovnaní s ázijskou súčasnou akčnou tvorbou (na ktorú som momentálne akosi namotaný) alebo Undisputed II, III, zamrzí i nulová choreografia i toho jediného súboja.(9.6.2010)

 • H34D
  ****

  Zprvu mi přišlo absurdní s jakou vážností je příběh pojat a jak jsou do něj vtlačovány oblíbené masakrální figurky mého dětství, ale nakonec to nevypadá vůbec špatně, ani tolik nechtěně vtipně. Pokud by se v celovečerním filmu nešetřilo na bitkách, mohlo by z toho vzejít super béčko, třeba jako Undisputed III... 8/10(9.6.2010)

 • - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

 • - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace