poster

Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

 • redwik
  ****

  Sub-Zero, Jax, Scorpion, Sonya, Reptile a ďalší iní v tomto krátkom spote, čo viac si môže fanúšik Mortal Kombatu priať? No predsa pokračovanie, celovečerný film. Video ma poriadne navnadilo, škoda, že zatiaľ nič nevyšlo. Hrdinovia (dobrí aj zlí) z turnaja zabijakov z dvoch svetov boli vždy moji obľúbení. Pekne zobrazili Reptilea aj Baraku, bitka s Johnym Cageom sa mi tiež páčila, spomenutie Sub-Zera, môjho najväčšieho obľúbenca vo mne vyvolalo spomienky na detstvo, keď som proti bratovi hrával MK4 na počítači. Už som nemyslel, že ich ešte niekedy uvidím.(11.5.2013)

 • Hwaelos
  ****

  Jediný souboj, co ve filmu byl - a to ještě považte s Lateefem coby Barakou - vypadal jak nasnímanej amatérem. Ale budu věřit, že jen proto, že tohle preview, které má přemluvit studium o financování, nemělo bojovýho choreografa a štáb. Jinak smekám před atmosférickým a zřetelně béčkovým pokusem o realistické pojetí hry, která nikdy nebyla víc, než jen tupou mlátičkou. Tohle slibuje i příběh. A to je víc, než o čem se Andersonovi zdálo v těch nejdivočejších snech.(13.8.2010)

 • H34D
  ****

  Zprvu mi přišlo absurdní s jakou vážností je příběh pojat a jak jsou do něj vtlačovány oblíbené masakrální figurky mého dětství, ale nakonec to nevypadá vůbec špatně, ani tolik nechtěně vtipně. Pokud by se v celovečerním filmu nešetřilo na bitkách, mohlo by z toho vzejít super béčko, třeba jako Undisputed III... 8/10(9.6.2010)

 • Parm1
  ****

  Pamatuju si každou z těch postav. Chlápka, co mrazí ostatní lidi a dalšího, co mu něco leze z ruky. Jackse, který si nechal udělat posilovače svalů, to jsem opravdu miloval. A po tolika letech tyhle postavy znovu ožívají. A já věřím, že to nezůstane jen u krátkého filmu a seriálu, ale že obrození bude dokonalé.(13.10.2012)

 • rudeboy

  Vyzerá to veľmi sľubne, len kto vie či z toho niečo bude. Trailer naznačuje, že by mohlo isť o reštart mýtu, ktorý by mal s ľahkosťou strčiť do vrecka celovečeráky z konca 90. rokov. My, čo sme pri tejto hre strávili hodiny detstva jednoznačne voláme na budúceho potencionálneho režiséra: FINISH HIM! teda FINISH IT! Celý trailer tu: http://www.youtube.com/watch?v=9_MqZn7E-mk(9.6.2010)

 • - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

 • - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace