Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Sub-Zero, Jax, Scorpion, Sonya, Reptile a ďalší iní v tomto krátkom spote, čo viac si môže fanúšik Mortal Kombatu priať? No predsa pokračovanie, celovečerný film. Video ma poriadne navnadilo, škoda, že zatiaľ nič nevyšlo. Hrdinovia (dobrí aj zlí) z turnaja zabijakov z dvoch svetov boli vždy moji obľúbení. Pekne zobrazili Reptilea aj Baraku, bitka s Johnym Cageom sa mi tiež páčila, spomenutie Sub-Zera, môjho najväčšieho obľúbenca vo mne vyvolalo spomienky na detstvo, keď som proti bratovi hrával MK4 na počítači. Už som nemyslel, že ich ešte niekedy uvidím.(11.5.2013)

Jediný souboj, co ve filmu byl - a to ještě považte s Lateefem coby Barakou - vypadal jak nasnímanej amatérem. Ale budu věřit, že jen proto, že tohle preview, které má přemluvit studium o financování, nemělo bojovýho choreografa a štáb. Jinak smekám před atmosférickým a zřetelně béčkovým pokusem o realistické pojetí hry, která nikdy nebyla víc, než jen tupou mlátičkou. Tohle slibuje i příběh. A to je víc, než o čem se Andersonovi zdálo v těch nejdivočejších snech.(13.8.2010)

Zprvu mi přišlo absurdní s jakou vážností je příběh pojat a jak jsou do něj vtlačovány oblíbené masakrální figurky mého dětství, ale nakonec to nevypadá vůbec špatně, ani tolik nechtěně vtipně. Pokud by se v celovečerním filmu nešetřilo na bitkách, mohlo by z toho vzejít super béčko, třeba jako Undisputed III... 8/10(9.6.2010)

Pamatuju si každou z těch postav. Chlápka, co mrazí ostatní lidi a dalšího, co mu něco leze z ruky. Jackse, který si nechal udělat posilovače svalů, to jsem opravdu miloval. A po tolika letech tyhle postavy znovu ožívají. A já věřím, že to nezůstane jen u krátkého filmu a seriálu, ale že obrození bude dokonalé.(13.10.2012)

• rudeboy

Vyzerá to veľmi sľubne, len kto vie či z toho niečo bude. Trailer naznačuje, že by mohlo isť o reštart mýtu, ktorý by mal s ľahkosťou strčiť do vrecka celovečeráky z konca 90. rokov. My, čo sme pri tejto hre strávili hodiny detstva jednoznačne voláme na budúceho potencionálneho režiséra: FINISH HIM! teda FINISH IT! Celý trailer tu: http://www.youtube.com/watch?v=9_MqZn7E-mk(9.6.2010)

• - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

• - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)