poster

Mortal Kombat: Rebirth

Krátkometrážní / Akční

USA, 2010, 8 min

Scénář:

Oren Uziel

Kamera:

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer
(další profese)
 • Amroth666
  ****

  ____ 24.7. 2010 ____ - hodně zajímavé. Jako by si už někdo uvědomil, že Mortal Kombat se musí nějak změnit, jinak půjde ke dnu. Hry dobré(kultovní), ale filmy horší. Někdo si to vzal do hlavy. Zajímavých 8 minut. Už jsem si představoval na tento motiv i celovečerní film. No doufám, že se ho dočkáme. Tohle vypadá hodně dobře. ____ Přeju, ať to vyjde. ____(24.7.2010)

 • stOKYi
  *****

  Ak celovečerák bude na tento štýl ( ak sa nájde producent) to znamená, zobrazenie toho temného sveta, zameranie sa na vlastnosti postáv a ich charakter a doplnené o super atmosféru a občas dáka bitka ( nepreháňať, všetkého veľa škodí) , tak to bude pre mňa jedna veľká parádička :) . Presne ako v tomto 8 min. videjku . www.videacesky.cz/kratke-filmy/novy-mortal-kombat - komplet z titulkama :-P(6.7.2010)

 • JohnnyD
  ****

  Velikánska facka márnivému Hollywoodu. Za 7,5 litra nakrútený dychvyrážajúci kraťas (ktorý sa zrejme pretaví do série kraťasov). Totálna reimaginácia celého Mortal Kombat univerza síce vyhadzuje do povetria mnohé skvelé trademarky série (masky, superschopnosti, mystiku, fantasy) a je skôr rúhaním ako poctou, jedná sa ale o brilantnú hru s adaptovaním predlohy a mrazivý atmosferický horor.(26.1.2011)

 • DruidKarel
  ***

  1103. hodnocení: Rozhodně dobrej počin, kterej by si zasloužil dotáhnout do filmové podoby. Výslech, kterej bych nechtěl nikdy zažít a pak sposuta krve a velká řežba, která snad uspokojí všechny masochisty. 3* dávám jen proto, že je to spíš promo video a doufám, že tohle jednou bude třeba jako základ pro nový díl Mortal Kompat. 3*(2.10.2011)

 • Hal_Moore
  ****

  Dejte režisérovi nevelký, ba dostačující balík peněz, volnou ruku a nechte ho dělat svou práci. Podobnou adapaci v celovečerní formě bych si rozhodně nenechal ujít. Syrovost je rozhodně plusem, převod do reálného světa taktéž, alespoň nic nevypadá nechtěně vtipně, což by doslovná adaptace jistojistě byla. Osm minut se zdá na krátkometrážní a k tomu ještě "fan made" filmeček akorát, já však chci alespoň desetkrát tolik. Snad se jednou dočkám..(26.12.2010)

 • - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

 • - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace