Mortal Kombat: Rebirth

Oren Uziel

Scott Kevan

Scénografie:

Thomas William Hallbauer

Perfektné, perfektné, perfektné, takto som si predstavoval Mortal Kombat. Rebirth je lepší než M.K jednotka a M.K Annihilation dokopy, aj keď má len 8 min. Ak bude trojka tak dobrá, ako tento 8min kraťas, tak sa máme jednoznačne načo tešiť.(5.5.2011)

Pěkně našláplej filmeček. Lateef opět borec jak svin. Rozhodně bych se nezlobil za celovečerňák s Whitem, Crowderem. Mohl by přibýt i Adkins :) Za mě 90%(7.7.2010)

Módní restarty koketují i s jedním herním kultem, kde se evidentně nepojede na Andersonově vlně ‚doslovné adaptace‘, ale potemnělé stylizaci s mytologií zasazenou do reálnějšího světa. Že dojde pouze na jeden pěstní souboj, nevadí, i těch zbylých osm minut plní svůj účel naprosto dokonale, a pokud režisér bude studia obíhat dostatečně dlouho, možná nakonec natočí i celovečerní verzi. Přeju mu to.(11.6.2010)

Nemozem inak ako 5 hviezd...vyzera to velmi velmi dobre. Uz sa tesimna celovecerny film. Dufam ze tam b ude plno bojovnikov a drsna akcia:) (ako aj tu)(9.6.2010)

Slušná porcička akce a příjemného ' ponura '. Klidně bych se vydržel dívat déle.(4.12.2010)

• - Rozpočet: 7 500 $ (NiaWolf)

• - Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)