Reklama

Reklama

Ned si žil spokojeným životem na bio farmě po boku své hippie přítelkyně, dokud jej však jeden nerozvážný incident s marihuanou na farmářském trhu nedostal za mříže. Po návratu z vězení se nastěhuje ke svým sestrám... V žádné rodině nesmí chybět – černá ovce, která je vždy o pár kroků pozadu. Zvláště pak, má-li si dát do pořádku život. Pro sestry Liz, Mirandu a Natalii je to jejich věčně pozitivní bratr Ned, bývalý majitel organické farmy, jehož neskonalá ochota spoléhat se na poctivost lidstva způsobuje jeho osobě nemalé problémy. Normálně by byl naprosto nepoužitelný, ale jednou je to jejich bratr, takže když ho opustí přítelkyně a vyhodí ho z farmy, jsou to opět sestry, kdo zavelí k záchraně. Každá ho u sebe nechá nějakou dobu bydlet, ovšem bratrova neotřesitelná víra v naprostou upřímnost jim obrátí životy vzhůru nohama. Avšak i díky tomu si všichni v rodině nakonec uvědomí, že jeho víra v lidi kolem sebe není zas až tak hloupá. (HBO Europe)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (193)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Moc chci nepotřebovat peníze, být energeticky i potravinově soběstačný a říkat lidem pravdu do očí. Asi bych pak žil na samotě daleko od civilizace s nějakou přítulnou ovečkou, ale když to vyšlo Nedovi, tak proč by to nemohlo vyjít mně? Asi proto, že nežiju ve filmu, ale uprostřed chvalozpěvu na prachy. Ono je to vlastně jedno, protože tahle pohodovka mě hodně bavila a tak ve své přirozené naivitě mohu doufat, že spustí alespoň vlnku upřímnosti, která zlepší život na tomto světě. ()

movie 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli nejsou čtyři hvězdičky až moc, ale já se bavil a docela sem se odregoval od drsnějšího humoru, kterému dávám posledních par let přednost. Paul Rudd tu hraje zcele bezelstného hipíka, jehož přehnaná dobrota a upřímnost ho přivádí do nepřijemných (rozuměj "vtipných") životních situací. Celé je to hodně odlehčené a bez děr, Paul Rudd je podlě mě ve své nejlepší roli a naprosto uvěřitelný. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Cekal jsem komedii o kretenovi, co zacne prudit pribuzny a tu jsem sice dostal, ale ne nejakou vymastenou komedii, jak by se mohlo zdat, ale spis prijemne civilni tragikomedii. Rudd si tady strihnul pravdepodobne jednu ze svejch nejsympatictejsich postav a jako optimistickej, vsem duverujici, lehce naivni dobrak je naprosto perfektni. Ostatni ho sice vidi jako retardovanyho hipika a kolikrat k tomu fakt nema daleko, ale to je detail. Jinak pribeh pohodove odsejpa, reziser nijak zvlast netlaci na pilu a vyvarovava se vylozene trapnejch forku a pritom je furt cemu se smat. Trojka sester Ruddovi dobre sekunduje a vsechny jsou sympaticky, takze ja si vlastne nemam na nic moc co stezovat, ale objektivne to na vic nez hodne slusny 3* nebude. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nezávislá Amerika jednou překvapí, podruhý odpudí, potřetí donutí k spánku a po čtvrtý byste si u ní nejradši podřezali žíly. Ta čtvrtá možnost je sice dost nereálná, protože Američani, když ty svoje nezávisláky točí, tak to většinou natočí s nějakým tím pozitivním závislákem, co ve filmu zvedne náladu, aby měli jistotu, že si toho místní Amerikáni všimnou. Tady Paul Rudd předvádí super výkon a ani Zooey Deschanel se nezapře. Celkově bych řekl, že příběh má štěstí na herce, protože se jich tam vystřídá vcelku slušná várka a u všech mám při sledování takový ten příjemný pocit. I tak je ale film takovou tou pohodovkou, který Vám ukáže životní moudra, o kterých už dávno víme a životní příběhy, o kterých jsme již několikrát slyšeli. Dokáže ale svým způsobem bavit a tím si ho dokážu vážit. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Fajn zábavná komedie, kde mě překvapivě bavil i trouba Paul Rudd, který hraje beznadějného budiž k ničemu, který vychází z vězení a přespává u svých tří sester, které všechny rozhádá a rozhází jim osobní životy. Pár krát jsem se i zasmál, ale spíš se jedná o pohodovou komedii, na kterou se dobře kouká a spraví náladu.70% ()

Galerie (33)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama