Neviditelný symbol

Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

• Beastmaster4

Příběh o jedné roztomilé a podivné dívce, která miluje čísla a svého otce. Nenáročný film, na který si bohužel za pár dnů ani nevzpomenu. Jessica Alba je tu opět krásná a hlavně trošku jiná, než jsem na ni zvyklý. Místy zaujmou klidné, lehké písně, to je ale vše. Nic vysloveně extra, ale na klidný večer, který nechcete narušit hutnou a těžkou atmosférou vážnějšího filmu je AN INVISIBLE SIGN ideální volbou. Pro mne mírný podprůměr - cca 40%.(19.12.2011)

• Malarkey

Jessicu Albu nemám rád, ale tady v tom filmu se to s ní docela dalo vydržet. Hrála totiž takovou bláznivou holku, která je jiná než herci v celým filmu. Příběh samotný pak nebyl vůbec špatný, ale odvyprávěno to bylo naprosto příšerně, nezajímavě a bez citů. A to mě na filmu hodně mrzelo.(18.3.2012)

• LiVentura

Úplně blbé to nebylo, jak je u podobných "amerikánek" očekávatelné..!(5.7.2013)

• rikitiki

Film má zajímavý způsob vyprávění (kamera, střídání minulosti a současnosti), ale bohužel nemá co vyprávět. Příběh je řídký, nezajímavý a ke konci přeslazeně neuvěřitelný. /5. 7. 13./(5.7.2013)

• Kamca_

Opět se mi nelíbil výběr hlavních herců. Děj byl hrozně nudný a bez jiskry. Zbytečná snaha a vyhozený peníze takový filmy točit .. 35%.(18.1.2016)

• - Do role Mony Grayové byla původně obsazena America Ferrera. Nakonec ale z projektu vypadla a nahradila ji Jessica Alba. (Taninaca)

• - Film byl natočen podle knihy „An Invisible Sign of My Own“ (2001) Aimee Bender. (Terva)

• - Ve scéně, kdy Mona (Jessica Alba) vysvětluje dětem znaménka větší a menší, objeví se v jednom ze záběrů matematický symbol na tabuli ještě dříve, než jej sama napíše. (messer63)