poster

Neviditelný symbol

 • Česko

  Neviditelné znamení

 • USA

  Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ellise
  ****

  Asi jdu s hodnocením hodně vysoko, ale já si zkrátka nemůžu pomoct. Je to neuvěřitelně mile podaný příběh podivné dívky. Nepříšlo mi to ani jako hraní na city a ani jako nudná záležitost, naopak se mi to zdálo dost příjemné. Navíc Jessica Alba se za svůj herecký výkon nemusí vůbec stydět, mně přišlo, že tu podivínku hrála moc dobře, i ostatní herci mi přišli sympatičtí, tak proč se tedy nelišit od ostatních hodnocení a nedát 4*?(12.7.2011)

 • VenDulin85
  ****

  Invisible Sign sice nenaplnil moje očekávání na 100%, ale to se dnes podaří jen málokterému filmu. Rozhodně to nebylo zklamání, spíš jen neurčitý pocit, že se to s větší důkladností dalo udělat líp. Nicméně již podle traileru člověk věděl, zda je to jeho krevní skupina a proto není třeba se poté ofrňovat, diváci. Zpětně mohu zodpovědně říct, že trailer opravdu vystihnul film, který není pro každého, není ničím násilný (kromě letící sekery), spíš v některýcj momentech úsměvný. Pro mě 4 poctivě zasloužené hvězdy.(14.11.2011)

 • sulimo
  odpad!

  Alba je rádoby geniální, trpí, žere mejdlo a je asi panna, učí ve třídě rádoby geniálních spratků, které trpí a chtějí se zabít, ovšem co je nejhorší, jsou to ony stupidně empatické, přemoudřelé děti, které se rodí jen a pouze v USA. Do toho všeho je to katastrofálně setříhaný a hudba je prostě strašně nevhodně dosazená, navíc onen hlavní fatální muž jejího smutného zoufalého geniálního života je antikoncepční a hraje jak oživlé dřevo. Tohle vidět nechcete.(3.8.2011)

 • Tommassi3
  **

  "Slečno Grayová, vy si nic nepamatujete ?? Jak jste se mohla stát učitelkou ??" - "Danny, běž do kouta !!" - "Hustý !!" ;) Ve své podstatě vlastně úplně prázdný, leč charaktery, dialogy i motivy nesmírně bizarní filmeček s překvapivě herecky slušnou kráskou Jessicou Albou, které nemám problém tu učitelku matematiky uvěřit, zvlášť, když učí hlavně věci, které člověk v životě musí nutně často prakticky využít s výrobou sedmičky ze sekery v čele..;) Stejně jako se mi pozdává sympatické, jak se zde citlivě s humorem a funkčně prostřednictvím dětských hrdinů nahlíží na nemoci a těžké životní situace, mě zároveň irituje skutečnost, jak se jeden marně snaží pochopit, co hlubšho chtěli vlastně autoři tímhle dílkem říct.. Dík dobře odehraným charakterům, zvlášť od zmiňované Alby, se divák po snadném napojení na její osudy ocitá uprostřed velmi nepříjemné a znepokojivé emociální bouře, která však postrádá jakékoli inteligentní rozuzlení, o případné katarzi snad raději ani není třeba mluvit.. Přesto jde stále o velmi zajímavou a vtipnou záležitost.. Ať žijí obsedantně kompulzivní poruchy..;)(13.1.2016)

 • Beastmaster4
  **

  Příběh o jedné roztomilé a podivné dívce, která miluje čísla a svého otce. Nenáročný film, na který si bohužel za pár dnů ani nevzpomenu. Jessica Alba je tu opět krásná a hlavně trošku jiná, než jsem na ni zvyklý. Místy zaujmou klidné, lehké písně, to je ale vše. Nic vysloveně extra, ale na klidný večer, který nechcete narušit hutnou a těžkou atmosférou vážnějšího filmu je AN INVISIBLE SIGN ideální volbou. Pro mne mírný podprůměr - cca 40%.(19.12.2011)

 • - Do role Mony Grayové byla původně obsazena America Ferrera. Nakonec ale z projektu vypadla a nahradila ji Jessica Alba. (Taninaca)

 • - Film byl natočen podle knihy „An Invisible Sign of My Own“ (2001) Aimee Bender. (Terva)

 • - Ve scéně, kdy Mona (Jessica Alba) vysvětluje dětem znaménka větší a menší, objeví se v jednom ze záběrů matematický symbol na tabuli ještě dříve, než jej sama napíše. (messer63)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace