Re-Kill

Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 87 min

• ConanVJ

No tak toto se podle mě vůbec nepovedlo. Zombie a jejich krvavá likvidace průměr. Reklamy na vytvoření nové populace vtipné. Příběh je celkem o ničem a Adkins je jen řadovej voják likvidující zombáky kulasem. K žádné postavě si člověk vztach nezíská a je úplně jedno, když kohokoliv zomb sejme. Jedna velká nuda a dávám 10% :)(6.2.2016)

• *CARNIFEX*

V konečnom hodnotení nevidím túto pomerne akčnú mockumentary zombárinu zas tak čierno, ale je pravdou, že tento film venovaný "Slovenskej armáde", ktorá čistí ulice od migrantov, zlatý glóbus v kategórii "Zachráňte členské štáty EU" tak ľahko nezíska. Dôvod je pritom prostý a jednoduchý. Nie každý divák je ochotný velebiť niečo, čo nemá rovnako hlavu a pätu, ako zasadnutie kompetentných v Brusely - 40%(16.10.2015)

Jeden by podle zdejšího hodnocení a komentářů čekal film, který mu způsobí velice vážnou mozkovou ujmu a dokonce života, si bude myslet že je mašinka Tomáš. O to větší překvapení je, že nic takového se nekoná, on film né že by film byl bůhví jaké terno, ale je to takový to lepší béčko na které můžete narazit. Ale hned vypíšu negativní stránky filmu, co odvádělo moji pozornost, byli ty reklamy na erekci, (to že Ameriku zaplavily zombíci, neznamená že se nebude pravidelně souložit) proč je dobré u sebe nosit osobní dělo a ještě víc reklam o souložení. Dále to že prostě většina akčních scén, se odehrává v noci, nebo někde kde pokuď možno totální tma, to aby divák neviděl kde se film natáčel, ono prostředí je tady docela fuj, ale tím že se to tvůrci snažili takhle okatě zamaskovat, tím na to vyloženě upozornily a to je prostě špatně. Však akce je hodně slušná, když se správně posadíte a uvidíte kdo je zombík a kdo ne, tak je to docela dobrý, byť se jedná hlavně o střílení. Zombíci sou docela fajn, sou agresivní, rychlý a jdou hůř zabít. No a co se týče herců, tak žádná sláva to teda taky neni, jediný kdo zde stojí za zmínku je Scott Adkins což je akční bůh. Když dojde na příběh, tak ten neni kupodivu špatný, kdyby si s tím tvůrci o trošku víc pohrály, tak bude vyčnívat nad rámec jiných zombie hororů. Co mně taky docela potěšilo bylo posledních patnáct minut, film najednou nabral na napínavosti a začalo to působit dobře, kdyby byl takový celý film tak bych šel s hodnocením výš.(26.1.2016)

• Dellamorte

Borci z R- Division 8 vykecavajú do kamery záměr svojí mise, své obavy a iné preháňadlá. S mottem " Re - Kill 'Em All " v tom přepáleným snímku honosící se názvem Re-Kill se mi i díky náležite vyšejkovanej kamere podarilo Re-setovať audio/vidoeo. Přínos k subžánru mínusovej a úpně zbytočná gradace pokusem o priamy prenos zlyhal.(16.10.2015)

• maddy

To ako na toto sme čakali 5 rokov od Afterdak Horrorfestu? Kvôli čomu? Odhliadnuc od toho idiotského nápadu to celé poňať ako akúsi „reality show“ z prostredia polície bojujúcej proti zombies je celý ten koncept úplne nefunkčný. Vo výsledku je to totiž s Re-Kill tak, že film po celú dobu strieda fiktívne správy zo sveta po zombie apokalypse s reklamami na produkty ako cigarety alebo na znovuzaľudnenie Zeme (btw v úvode je v rýchlosti znázornené, že okolo mesta sa postavil obrovský múr – ehm, kedy to stihli?; a život tam v podstate funguje ďalej, aj po zombie apokalypse tu dokážu fungovať média, televízia, evidentne vyrábať cigarety keď ich reklamujú, takže nedostatok surovín nehrozí ... jednoducho asi ten najdementnejší nápad v zombie horore), do toho sa záber prepne k polícii kde sú povinné úvodné reči a potom nastane akcia vždy v nejakom inom prostredí – ulica, hangár, kamión a pod. Celé to má však tak roztrasenú kameru, že nie je takmer vôbec nič vidieť, takže zo samotnej akcie divák absolútne nič nemá, navyše tomu chýba akákoľvek story alebo aspoň hlavná postava, no jednoducho čokoľvek čoby ČÍMKOĽVEK udržalo pozornosť. Lacný film bez hlavy a päty, iba sledovanie amatérskych správ a reklám striedané s totálne neprehľadným likvidovaním zombie. Ja vlastne ani neviem začo dávam tu jednu hviezdu? Snáď len zato, že potenciál by tu snáď aj bol a tých pár davových so zombies v uliciach by TEORETICKY mohlo byť dobrých, len to by pri nich muselo byť niečo vidieť a mať aspoň jeden statický záber a nemohol ich točiť nejaký Valeri Milev, ktorý evidentne nemá poňatie o nakrúcaní filmu. A to som sa svojho času na Re-Kill aj celkom tešil ... ani sám vlastne neviem prečo. CELKOVO: 0,5* (1/10)(23.10.2015)

• - Hlavnou zbraňou, použitou vo filme, boli útočné pušky AK, upravené tak, aby vyzerali ako M16. (beso74)

• - Prvý film Scotta Adkina, v ktorom nepredviedol žiadnu akciu holými rukami. (beso74)