Malice in Lalaland

USA, 2010, 94 min

Předloha:

Lewis Carroll (kniha)

Lew Xypher

Dosť zaujímavé péčko, ktorého celok netvorí len pohlavný styk (nič korektnejšie ma do komentára nenapadlo), ale aj nejaký ten príbeh ... ako píše Slasher 3:2 tomu odpovedajú. Miestami psycho, miestami zábava a taktiež parodovanie určitých filmov ... ja som tam spoznal Donie Darko, Fear and Loathing in Las Vegas, Alice in Wonderland a plagát mi pripomína Bitch Slap. Taktiež kvalitne spracované po vizuálnej stránke a zaujalo ma aj rockové ozvučenie celého filmu. Čerešničkou na celom filme bola Sascha Grey, ktorú mám nesmierne rád a rád ju vidím v akomkoľvek filme. Celkom príjemne pobavenie ktoré patrí v rámci žánru k tým lepším(14.7.2010)

Snímek, který, nebýt několika typicky žánrových scén, by klidně obstál i mimo svůj žánr. Skvělá muzika, sympatická Sasha Grey (taky vám připomíná Terezu Voříškovou? :D) a hlavně motivy z Alenky v kraji divů a celá řada narážek (ehm) na jiné kultovní filmy a to celé v oparu tarrantinovské atmosféry. Při troše nadsázky se dá říct, že Tarrantino by byl na tyhle svoje žáky hrdý.(10.10.2011)

Lehce podivné, lehce komediální a celkem stylové porno, založené na dvou knihách o Alence od L. Carrolla. Malice (Sasha Grey) uniká z nekale vedeného blázince, následuje tajemného králíka, potkává výstředního asiata, a celou dobu je pronásledována vyšinutým zřízencem onoho ústavu. Po té její cestě jsme svědky několika šukaček. Péčko a film je tady v docela dobrém poměru, řekl bych tak 3:2, což to dělá dobře koukatelným i pro 'normální' účely. Ony ty P scény jsou stejně tak krátké a moc sestřihané, že to nebude nic pro honiče. Ženský jsou až na Sashu nezajímavý/umělý, subžánrově normál (trojka, nesvázaná čtyřka, lesby, klasika), ale relativní stylistická nápaditost těch akciček to vynahrazuje. Za zmínku stojí dobrý, tvrdě hard rockový soundtrack, a kratší povídací role Rona Jeremyho. Docela povedená a slušně natočená záležitost - jen to mohlo být méně odlehčené a větší psycho.(14.6.2010)

O čem to je? Pacientka Malica (Sasha Grey) utíká z psychiatrické léčebny. Cestu jí zpříjemňuje zakrslý králík, číňan a další nadrženci. Co já NATO? Malice in Lalalend je jako mince. Líc představuje vtipnou béčkovou komedii, odkazující na kultovní filmy. Rub je pak lehce zvrhlé, nepřehledně sestříhané, metalovou hudbou podkreslené porno. Oběma stranám pak s přehledem kraluje skvělá Sasha Grey.(25.1.2011)

Také tarantinovské p(b)éčko, pri ktorom ma najviac dostal hard-rock soundtrack s výborne vtipnými textami. Ako porno slabota ako film dobrá štylizovaná béčková lahôdka s nie príliš dotiahnutým koncom. No v rámci skupiny filmov, kde sa porno snaží fúzovať s filmom, sa tento kúsok na Pirates neťahá ani náhodou.(24.6.2011)