Externí recenze k filmu (5)

 • Aktuálně.cz (Kamil Fila) **

  "Autorka scénáře Irena Dousková má přitom za sebou například vynikající knížku Hrdý Budžes, jež promlouvá intenzivně k dětem i dospělým. V Micimutr se ale jen neohrabaně spojuje současný lidský a vzdálený pohádkový svět přes postavu domovnice, která v civilu zametá smetí, a v pohádkové říši se…" (více)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ****

  "Přiznám se, že vyprávění o činorodé vůli změnit věci k lepšímu je mi tuze sympatické a jsem ochotna mu odpustit chyby, které by hloupější dílo potopily ke dnu." (více)

 • Filmserver.cz (Jan Jaroš) *

  "Za problémový považuji již scénář, avšak realizačně i vypravěčsky selhává sám režisér, klopýtavý zejména v sestavování jednotlivých zápletek, jenž doslova promarnil atraktivní scenerie přírodní (lom Velká Amerika) i stavební (Zvíkov, Ledeč nad Sázavou). Nezbývá než uzavřít, že novodobým pohádkám,…" (více)

 • Houser.cz (Iva Přivřelová) ***

  "Ovšem, když poměrně hezky naanimovaný drak je brzo zneškodněný a hlavní padouch je i přes své tendence nechat poddané hned řezat a mučit hlady, v podstatě směšný, nezbývá tu pro princeznu už jiné nebezpečí. Jen že si snad včas neuvědomí, že musí pro splnění svého přání dělat i něco jiného, než…" (více)

 • TotalFilm.cz *****

  "Závěrem musím říci že jsem trochu na rozpacích. Moc rád bych našel něco negativního, abych naplnil samu podstatu „české recenze“, bohužel za každou cenu to nejde a tak se tedy zamýšlím nad tím jak bude tento můj chvalozpěv hodnocen." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace