Erotikon (TV seriál)

Povídkový

Slovensko, 1995, 4 x 27-85 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Po pádu železné opony si ve veřejnoprávní STV řekli, že budou světoví, tak natočí tři erotické minipovídky alá Decameron akorát ne tak vtipné a vypointované. Povídku LUCIDOR jsem okomentoval jako samostatný tv útvar. BLANCHE - asi nejsmysluplnější povídka, ikdyž nahotu skoro neobsahuje. Příběh mladičké kněžny Blanche ( Barbora Bobulová), která si vezme prastarýho barona, který už na to není a protože ona chce dítě tak to nějak vyřeší i při absenci sexuální výchovy. GRIGIA - pradlenka a posluhovačka ( Katarina Kolajová ) pana Homa ( M.Geišberk , který ji má jako cíl svých nejerotičtějších fantazií, protože s jeho manželkou ( Jana Zvaríková-Alnerová ) to je v posteli fakt bída... nula příběh, žádná pointa WTF? Dušanovi Rapošovi se sice nepovedlo na rozdíl od Jany svléknout Katarinu úplně do naha, ale i tak tam většinu času běhá nahoře bez. Podtrženo sečteno je to ten typ kuriozity, které bych dal jednu hvězdu za obsazení nebo pět hvězd za odvážný žánrový experiment. Dám tři jako průměr.(27.8.2018)