Jailbait

F. Joseph Burns

Kostýmy:

Ashli Pingry

• DaViD´82

Pokus o lechtivě hardcore verzi Orange Is the New Black. Zůstalo ovšem skutečně pouze u pokusu; ani porno a ostatně ani žádné drama se nekoná. Holky se prostě tu a tam trochu pocuchají, pak pomilují a... A to je tak nějak vše.(20.2.2014)

• castor

Aneb kterak thajská rodačka Sara Malakul Lane doufá, že nahotou prorazí do světa velkého filmu. Béčkové pojetí příběhu podle komiksové předlohy z ženské věznice, kterému chybí emoce i vnitřní náboj. A potřebovalo by se opřít také o alespoň nějakou scénáristickou práci.(6.9.2016)

Je to konina ako stádo mrakov.... ale to živočíšno sa mi na tom páčilo...(28.12.2014)

• Aljak

Námetovo fajn, no to spracovanie mi prišlo dosť amatérske. Navyše občas sa dej zvrhol na nejaké väzenské light porno, čo tiež práve moc nepridalo na kvalite filmu, keďže to pôsobilo mimoriadne neprirodzene. Sara Malakul Lane bola síce dobrou voľnou pre hlavnú postavu, no keď je scenár nanič, tak potom darmo. Pozerateľné to síce bolo, no na hranicu priemernosti to veru nedozrelo. Aj tak nechápem ako sa vo väzení môžu tolerovať takéto "záhadné" násilnosti...(19.6.2014)

• Sfinkter

Nesmyslný příběh jako křoví pro perfektní křivky hlavní hrdinky. A takto k tomu většina diváků musí přistoupit.(26.4.2018)

• grizly007

Píčovina nehorázných rozměrů leč je na co se dívat a chvilkama se i člověk zasměje :D správně ujetá jebárna a to doslova.(19.6.2014)

• Loki_Six

Na Saru sa velmi dobre pozera len nejaky pribeh by to chcelo.(19.5.2018)

A zase tu borci kritici onanuju nad veeeelmi zlym filmom. Kuknem na popis a vidim, ze je to becko cecko VIDEO film zo zenskej vaznice. Normalne wipko, clovek skuseny by napisal. Myslim, teda som. Potom tu nepisem, ako jeden miestny, ze to videl len nahodou a s pohorsenim tomu supne jednu hviezdu. Videt, videl. O tom potom. Ale uputavku s mega kozami (ako ale fakt mega) a stiahol si cely film. Ale kedze kazdy komentar sa rata a aj frajeka musi zostat cela (rozumej nenasrana), tak sa tu trosku opekni a premudri. Najlepsie to vystihol jiberan: perfektni nahe sceny". A to je, o co tu bezi.(12.2.2015)

• Listyx

Viděl jsem to prakticky omylem. Nic jsem si o tom před puštěním nenašel a přátelé, měl jsem to udělat. Je to takový dramaeroťák. Silikonová drama kráska dostává čočku nebo jí někdo olizuje prakticky od začátku do konce. Pihatka je to sice fajn, ale ty její laní pohledy nemůžou fachat jako náplň hodiny a půl. Půl hvězdičky za laňku a půl za spolubydlu :)(13.3.2014)

• mira007

Žádný zázrak - film o vězeňském pobytu jedné zrzky, která vypadá jako mladší ségry Vicy Kerekes,ale má teda trochu větší umělý prsa. Je to taková béčkovina a ani těch lechtivějších scén tam teda mnoho není. Námět celkem dobrý a hlavní představitelka celkem pěkná holka - za to jsou dvě hvězdy, ale zbytek je teda bída.(1.10.2016)

Perfektní nahé scény. ;-)(20.3.2014)