poster

Trik

 • Polsko

  Trick

Komedie / Akční

Polsko, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CorteX^
  *

  Mno, na to, že je to polskej film, tak mě to docela překvapilo. Nicméně nic spešl, nudilo mě to. Poláci jsou ještě horší režiséři než Češi a Slováci a to je co říct :(. Ještě taková otázka: Myslejí to opravdu vážně, že je to žánr akční?!!!!(11.8.2010)

 • iamek
  ****

  Mi se film dost líbil a nemůžu souhlasit s uživatelem CorteX, že poláci mají špatné režiséry. Trik není vůbec špatný film a hlavně v ději se odehraje spoustu překvapení i když jednu znich je trošku naivní. A jsem hlavně rád, že jsem v programu cinestaru našel taky evropský film. Snad to není naposled a bude se to opakovat častěji.(15.8.2010)

 • DHDV
  ****

  Pokud tento film srovnáte s českou tvorbou, budete si přát aby alespoň jednou se něco podobného natočilo i u nás. Film je možná taková lepší televizní tvorba ale je rozhodně kvalitnější něž Kajínek.(15.8.2010)

 • Malarkey
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale ta polština mně přijde, jako taková prapodivná ostravská pa-čeština. Kolikrát jsem si i řikal, jestli ty titulky sedí k tomu, co tam ti herci říkali. Nicméně Polsko a Akční, to mě zaujalo a tak jsem se do filmu okamžitě pustil. Nakonec z Akce se stal Thriller, ale nápad pořád držel kvalitu. A nakonec těch 95 minut stálo za to, aby film zaujal. Možná film není dokonalý a závěr mi přišel dost odflákle, ale pořád to má něco do sebe a říkám si, proč takové nápady nemají i Češi.(18.3.2012)

 • MartinezZ
  ****

  Viděno v původním znění s anglickými titulky ~~~ Spokojenost. Intriky, promyšlenost, nenudil jsem se a bylo to zajímavé. Jediným mínusem je tak televizně levné zpracování. ~ Že to u nás šlo v kinech, vůbec nevím. Ale dovolím si pochybovat, že to půjde do TV a pokud, tak leda na ČT2. V hlavním čase by se to totiž vedle těch českých parodií na telenovely a filmy minimálně vyjímalo.(20.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace