poster

Mít tak holku na hlídání (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Československo, 1980, 32 min

 • D.Moore
  ****

  Malá, rychlá, dobře zahraná situační komedie. Společné scény Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera jsou obzvlášť skvělé.(7.4.2015)

 • WANDRWALL
  ***

  Nedávno repríza. Ihned jsem si to stahoval vidě O.Kaisera jak pozorně naslouchá P.Nárožnému. Malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti.(14.8.2010)

 • Crocuta
  **

  Dobré obsazení a herci, kteří se snaží seč mohou (zvláště Petr Nárožný se tu opět předvedl v tom nejlepším světle) ani při nejlepší vůli nemohou zachránit křečovitou a zoufale předvídatelnou "komedii", která postrádá nejen smysluplný děj, ale - což je u veselohry mnohem podstatnější vada na kráse - i vtip a přirozený humor.(5.9.2017)

 • argenson
  **

  "To jsem já... Škopek... v trenýrkách" (Oldřich Kaiser). Sympatická jednohubka, která by si vystačila i dýl než na půlhoďku, zvláště po příchodu tetičky (Jana Dítětová) a opraváře televizí (Jiří Lábus). Má to pár pěkných momentů a hlášek, ale musím zůstat soudnej - takovejchhle věcí se tehdy točily mraky, takže víc jak na dva knedlíky to nevidim. A mimochodem, to ať mi někdo vykládá, že si vykali, když spolu léta žili v dvojdomku.(23.11.2012)

 • rt12
  **

  Jediný klad bylo obsazení herců, ale když ono nebylo o čem hrát.(28.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace