poster

Ze závislosti do nezávislosti (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

 • igi B.
  odpad!

  Svatá onanie! Ze sraček do žumpy. Pár ochotníků a pan mudrlant a víc už nic. Naprosto nic, totální degradace formátů šašskosolvinské veřejnosrádní, jen formou i obsahem neskutečná čudlařina a ryzí odpad. A kdo je matafaka ten Lederer? To je ňákej pobratim ženy Růženy? %-o - - - - - (Poprvé a naposledy viděn první a jediný výhřez 6.9.2011 na >zacykleném sprostoru< , hodnocení 43., znechucený komentář zde jako třetí - 6.9.2011)(6.9.2011)

 • Rosana
  ***

  Zpracování mělo dobrou myšlenku (psycholog hovoří a ostatní hrajou), bohužel ostatní moc nehráli... Možná Dobeš hrál :-D Ale o hráčích je to pravda pravdoucí a o naivních věřících ženách pravdovější pravda pravdoucí(22.7.2010)

 • sator
  ****

  To co je cenné jsou osobní výpovědi, a díl s Vagnerovou ve své syrovosti mě pěkně restilmuloval...(14.12.2016)

 • Arsenal83
  *

  Katastrofálne spracovanie, veď ten psychológ vyzerá sám jak závislák!(30.6.2018)

 • dawid

  Bylo by mylné posuzovat tento pořad podle kritérií, kterými se hodnotí filmy. Tady totiž vůbec nejde o herecké výkony, o novátorskou kameru, umělecké zpracování. Forma je zde jen jako jakýsi můstek, který odkazuje k obsahu, který je daleko zásadnější. Takže co hodnotit? Pan Jílek nemusí sedět všem, ale jako terapeut má za sebou nezpochybnitelné úspěchy a velmi dobře ví, o čem je řeč. A já, pokud se dostanu na dno, si nepřeju nikoho jiného, než právě pana Jílka, díky kterému si svou pravdu tvrdě vyšlapu sám...(9.8.2010)