Megastavitelé (TV seriál)

Kanada, 2005, 32x50 min

Peter Findlay

Marco Porsia
  • sator

Mnohokrát viděné... 1. díl: Železnice v Jihoafrické republice ***. 2. díl: Nejdelší tunel - Návrat 3. díl: Tenerife - Návrat 4. díl: Věž Orbit - Návrat 5. díl: Istanbul - Návrat 6. díl: Bay Bridge - Návrat 7. díl: Arktický hotel - Návrat 8. díl: Větrná elektrárna v oceánu 9. díl: Největší nákladní loď 10. díl: Největší vlnový stroj 11. díl: Rocknrollový lunapark 12. díl: Plovoucí most 13. díl: Město ve městě 14. díl: Lanový most 15. díl: Ropná plošina 16. díl: Most v Abu Dhabí 17. díl: Návraty - Sumár 18. díl: Nejdelší tunel na světě 19. díl: Thajský most 20. díl: Horské dráhy 21. díl: Městský tunel v Madridu 22. díl: Betonový obloukový most 23. díl: Nejvyšší mrakodrap na světě - Dubaj 24. díl: Umělý útes 25. díl: Ledový hotel 26. díl: Stadion v Riu 27. díl: Most v Hong Kongu 28. díl: Největší důlní bagr 29. díl: Tanker a ledoborec v jednom 30. díl: Hydoelektrárna v kanadské divočině 31. díl: Aquacentrum Londýn 32. díl: Nejhlouběji položeny tunel - Istanbul(6.2.2013)

Některé projekty jsou dělo a celkově se na to solidně kouká dnes jde i nemožné.(30.9.2018)

Opravdu zajímavá show. Člověk by něvěřil, co všecko se dá postavit...(2.1.2011)

Tomihle já fandím. Pokud nejsou zábrany dokážeme všechno.(27.5.2012)

Opat raz kvalitny serial z Discovery Channel. Pri niektorych epizodach som cumel s otvorenymi ustami, co vsetko su ludia schopni postavit a ake prekazky je mozne prekonat s obrovskymi strojmi a pracou ludi. Kazdopadne odporucam kazdemu.(8.7.2011)