Psychofilm Praha 2009

Česko, 2009, 1 min

Režie:

Matěj Beran

Morien

Říkala jsem si, že těch zkrvavených končetin je tam nějak zdlouhavě moc, ale něco se tam asi dít musí, aby se člověk dostal ke skvělé pointě. ()

Hrabka

Pěkný zombie, ale to je tak vše. A navíc je to jen upoutávka, co to tu dělá? Když se natočím jak běžím po ulici a pronásleduje mě banda šílenců, tak mi to sem taky dáte? ()

SOLOM.

Co k této upoutávce napsat více, abych se zbytečně neopakoval po předchozích komentářích. Asi nic, kromě zajímavého hudebního podkladu. Jako reklama dobrý počin, ale na filmové databázi nemají hudební videoklipy a reklamy co dělat. A s tímto názorem absolutně souhlasím. Jinak jde vidět, že Matěj Beran v sobě jistý potenciál určitě má. ()

Jazzzz odpad!

Jde o upoutávku ne festival, copak začneme jako uživatele ČSFD hodnotit i reklamy? Třeba ta na Always - jasných 5 hvězdiček, a co třeba ta na Mounfield? To by byl odpad... Ne ne rozhodně, nehodlám hodnotit reklamy... Tohle by se podle mě mělo z archivu ztáhnout, nejde o film. ()

I.AM.NOT

Hodnotit znělku je trošku podivné, nicméně krvavé béčko s parametry projektu Grindhouse vtěsnané do 45 sekund si to zaslouží. Kolik si zaslouží, je otázka složitá. Tak za odvahu. ()