Ráčte vstúpiť (TV pořad)

Publicistický

Československo, 1974, 35 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Rozprávanie o filmovom umení netradičným spôsobom, pripadalo mi to ako nezávislá produkcia, hoci to bolo v danom období nemožné.(6.7.2010)

Ďakujem STV, že vytiahla z hĺbky svojho bezodného archívu túto unikátnu reláciu. Vznikla na námet ELA HAVETTU, ktorý mal v dobe nakrúcania už zákaz pracovať na Kolibe a jeho rozpracované projekty boli pridelené iným tvorcom. Toho následkom boli depresie a prepad k alkoholizmu, podlomené zdravie a jeho následná smrť v priebehu nakrúcania jedného z vydaní tejto relácie. --- Relácia samotná sa stala akousi publicistickou kronikou tvorby vtedajších amatérskych, študentských aj profesionálnych filmárov. Prinášala aktuality z kinematografického diania v ČSSR a zameriavala sa aj na profily tvorcov, ktorí formovali dobové kinematografické povedomie. Mne osobne sa doteraz najviac páčila reportáž s legendárnym JAROSLAVOM DIETLOM. (24.7.2010)(24.7.2010)

Nadpriemerny normalizacny Tv porad. 74 %(3.11.2013)