Komentáře uživatele Desperado k tomuto TV seriálu

• Terra Nova (TV seriál) (2011)

Po pilote a následnej tretej časti sa potvrdzujú moje obavy. Terra Nova je za vlasy pritiahnuté voľné pokračovanie 7th Heaven s logickými kotrmelcami v intervale každých 5 minut, keď ani oči v stlp nezachránia potenciálny vysoký krvný tlak nad tým, čo sa na obrazovke deje (fyzika a logika tu riadne dostávajú na frak). Herci sú skrz naskrz seriálovo nesympatickí. O'Mara je nevýrazný, jeho rodina otravná a vôbec , takmer celé osadenstvo vyzerá akoby ich zhrabli z rôznorodých neúspešných vystúpení súťaží Miss, Mister, Missis či Child alebo i Dog (znečistenie Zeme asi má skvelý dopad na ľudskú estetiku). Langdon recykluje v blede modrom svoju postavu z Avataru a pochybujem , že celú túto káru výtvoru mačkopsa utiahne. Seriál pre celú rodinu, dokonca aj vaša babička v tom bude vidieť uspokojivú náhradu za Rosalindy a Esmeraldy.(7.10.2011)