Sharktopus (TV film)

Mike MacLean

Tom Hiel

Roger Corman, Julie Corman

Vikram Kale

Komentáře uživatelů k TV filmu (61)

Nejlepsi komedie za posledni roky, i kdyz to tak tvurci asi nezamysleli.(30.9.2010)

Další z TV filmů, který dal přesně to, co sliboval... Více zde: http://www.studna.net/filmy/1386/(11.3.2011)

Tohle by si zasloužilo nějakou zvláštní cenu za střih. Skoky mezi (pravděpodobně) záběry z dovolených různých členů štábu a filmovým dějem byly velmi humorné. A ano, po chapadlech samozřejmě lze chodit, jednoho dne chobotnice v bojové pohotovosti vystoupí na povrch a kdyby ho v závěru ten blboun bez trička neodpráskl, možná by je vedl Sharktopus. První Trololo ♥(17.8.2012)

Corman má už v produkci a i v režii dost kravin a asi mu to bylo málo tak přidal další. Shakrtopus je neuvěřitelná kravina která si to ale naštěstí uvědomuje a tak si dělá občas srandu sama ze sebe. Já si myslím že kdyby film režíroval někdo jiný než průserář O´brien dopadlo by to lépe. Takhle mám jen směsici scén kde stejnak každý čeká kdy se objevý žralok. Scény s ním jsou nejlepší jsou zábavné a překvapivě i krvavé. Roberts odvádí svůj špatný standart a ostatní herci tu jsou jen kvůli vzhledu. Scéna s Cormanem byla hodně divná, ale celkem úsměvná. Já film řadím do průměru.(6.2.2013)

No, upřímně, čekal jsem víc... má to dobrý momenty, ale je to takový rozvláčný... Je spousta mnohem zábavnějších špatných filmů...(17.8.2012)

Po obřích žralocích a vraždících olihních přišla na řadu žraloknice ovládaná joystickem, která po menší nehodě vyrazí do Mexika za zábavou. Netvor který umí i chdit navíc obstarává scény za, které by se nemuseli stydět ani v absurdním dramatu. Reakce lidí na to, že se knim blíží osmi nohý žralok opravdo stojí za to. Je to o ničem, ale stojí to za to.(29.12.2012)

Jako horor to stojí za prd, ale jako komedie mě to neskutečně pobavilo(9.8.2011)

• Hrabka

Nebylo to zas až tak hrozný, abych dal odpad. Ten nápad se "Žraloknicí" bych hned neodsuzoval. Kdyby to bylo víc uspořádané a ne jen jednotlivé útoky tohoto mutanta, bylo by to ještě lepší. Efekty samozřejmě hrozné, ale to podobnému výtvoru nemůžeme moc zazlívat. Některé scény stály za to a i děj nebyl nudný. Nesmí se to brát moc vážně, na vyzevlené odpoledne se to celkem hodí. 30%(10.10.2010)

• m@rz

Ten film je tak stupidní, naivní a trapný, až je geniálně vtipný.(1.10.2010)

• SOLOM.

Eric Roberts a Roger Corman se na stará kolena snad zbláznili. Absolutně nechápu jejich spolupráci se společností Syfy, která se zřejmě v posledním roce rozhodla začít konkurovat Asylum. Novým hitem se staly přerostlá a zmutovaná monstra, které díky otřesným digitálním efektům stojí za h...o. I Sharktopus vypadá hodně k smíchu zvláště pak, když vyleze z vody a za pomoci svých chapadel si to šněruje po břehu. Asi nejzajímavější jsou holky v bikinách, kterých je tu opravdu hafol a tak se je alespoň na co dívat. Jinak je to ovšem podprůměrná tragédie, u které se musím smát už jen z povinnosti. Občas se tu však vyskytly docela zajímavé gore scény, které rovněž zvedly mé hodnocení. 3/10(27.1.2011)

• (mOnkey)

Pocity z tohoto... jak to jen říct - asi filmu, by se daly shrnout do jednoho emotikonu, který by vyjadřoval mé pocity během sledování a zároveň dokonale vystihoval kvality tohoto díla - : D. Ale mám pocit, že Sharktopus si zaslouží těch slov minimálně pár. Tak předně, jak často má divák tu čest dívat se na výtvor neúspěšného studenta Víta Olmera, kterého tento "režisér" vyhodil ze studií pro nedostatek talentu? Když si k tomu navíc připočtete dialogy jako z toho nejlacinějšího péčka, na které si vzpomenete, a obludu, jež vypadá, jako by si přikráčela z nějaké hry na NES, řeknete si, co tomuhle, sakra, chybí. A já vám to hned povím, Hulk Hogan nebo aspoň David Hasselhoff v hlavní roli. Jinak ale komedie roku.(19.11.2010)

• kaylin

„Sharktopus“ je skvělý nápad, stejně jako jiné, které se v poslední době v levných monster hororech objevují. Jenže tvůrci těchto filmů prostě nechtějí psát scénáře, které budou zajímavé. Jim samotným to očividně přijde jako ztráta času. Je to škoda, protože já bych se docela rád podíval na film „Sharktopus“, který bude mít trochu lepší scénář, který nebude jen křečí.(28.7.2015)

• prasacimor

Tak za prvé. Kto sa odhodlá na takýto film pozrieť a čaká od toho niečo viac ako totálne amatérsku, nelogickú peachovinu, musí byť ešte viac blbý ako ten film. Ja som si to pozrel, lebo som mal náladu práve na takýto film. Čiže som rátal s odpadom, poprípade *, bez toho aby som potom plný znechutenia a rozčarovania nad filmárstvom 21. storočia, vychytával chybičku po chybičke, ktorá sa v tomto opuse vyskytla. Nakoniec to však ani nebolo potrebné, lebo po skončení filmu som bol celkom príjemne prekvapený. Je vidno, že ľudia za kamerou nie sú úplný idioti, čo dokazovali celkom schopne postrihané zábery mesta, pláží a celková práca s kamerou, zvukom a hudbou, ktorá tiež nebola najhoršia. Stačilo by trochu viac peňazí, hlavne na efekty a mohlo to mať skoro Áčkovú formu. Horšie to už bolo s príbehom a hereckými výkonmi. Keď si to tak spätne premietam, tak vlastne skoro všetci herci, až na zopár vedľajších rôl, odvádzali príjemný béčkový štandard. Eric Roberts diktoval ako sa patrí, ale to už nikoho neprekvapí, keďže je to harcovník ostrieľaný, ktorého ani 4 odpady do roka nezložia. Jeho dcéra tiež ušla, takisto ako bezškrupulózna novinárka, ktorá nakoniec dostala co proto. Najhoršie asi dopadol hlavný hrdina, ktorý sa síce snažil aby na väčšine záberov boli jeho vypracované ABSy, no ani to nedokázalo takého zdatneho kritika ako mňa obalamutiť a musím povedať, že chlapec ešte má čo doháňať. Teraz k príbehu: ...Heh. heh...Veľmi oceňujem snahu tvorcov, síce veľmi kostrbatú, urobiť si prdel samých zo seba a to štýlom: Dj on air: "So what is this Stephanie? Is this some mad experiment gone horribly wrong? - Maybe they´r doing a movie. - Oh yeah, I can see that now: Former navy seal/oceanographer is tracking down his abomination before it takes any more lives!" a na konci: "That better not jump at us again. -no, that only happens in movies" xixixi. Takisto sa mi páčil štýl Erica Robertsa, ako milujúceho otca, ktorý svoju jedinú dcéru pošle chytať na malom člne zabijácku, zmutovanú príšeru, o ktorej dobre vie aká je nebezpečná, zatiaľ čo on si vklídku popíja whiskey na obrovskej jachte. Krása. Film odporúčam všetkým milovníkom vody, šíreho oceánu, žralokov a v neposlednom rade chobotníc. Ak sa vám páčila Magická Hlbočina, Flipper alebo Lassie sa vracia, určite nebudete sklamaní!(6.11.2011)

• lardko

Žralok zkřížený s chobotnicí ? To je fakt dost divný. Chvíly jsem přemýšlel co tomuhle filmu dát. Odpad tomuhle určitě nedám , a to protože my tohhle přišlo jako dost srandovní film. Jako horor je to blbost , ale k zasmání je tenhle film dost dobrej.(31.5.2014)

• Kubaaaa

Pěkný ženský a parádní zmutovaný monstrum, co víc potřebuje béčkovej horor? Obě tyhle podmínky Sharktopus splňuje, takže dávám nejvyšší možné hodnocení podobného typu filmu.(15.6.2011)

• mr.twizta

Klasické SyFy - dementní monstrum, špatné triky, stupidní scénář a herci jak z porna. Miluju tyhle filmy, jen prosím více Garmana. Damn you, sharktopus!(15.2.2015)

• LIVINGDEAD

Zajímavý mutant, ale film spíše k smíchu. Žralok kráčející po molu, to se fakt uvidí pouze v televizi. Dávám 10% za nápad. A už se těším na velrybu zmutovanou s opicí. :-)(3.10.2010)

• PanCitron

Epický snímek plný fenomenálních výkonů, brilantních efektů a samozřejmě té nejpofidérnější mutace co filmový průmysl asi vymyslel (no mohli to ještě udělat naopak). Prostě klasika SyFy programu(28.9.2010)

• blackrain

Žralok skřížený s chobotnicí? A já jsem si po celou dobu sledování říkala, že mám halucinace způsobené cvičením v posilovně, i když jsem si byla vědoma, že jsem to s posilováním a protahováním těla nijak nepřeháněla. Jednu hvězdičku dávám za to podivuhodné zvíře, jestli se to tak dá vůbec říct.(3.2.2011)

• A.Beech

Umelá Žraloknica bola príšerná. Naozaj strašná. A keď si ešte spomeniem, že jej nerobilo problém, chodiť po zábradlí a kade tade po pláži ako po "vlastných" (nohách)...Ale mal som na takýto film náladu, tak som si ho pustil a splnil presne to, čo mal. Nenudil ma snáď ani chvíľu. A to aj vďaka sexi mladej vedkyni, na ktorú sa dalo aspoň príjemne pozerať. Nečakal som nič - nič som nedostal. Teda počkať! Spomenul som, že.....ERIC ROBERTS?? WHAT?? Ten snáď na mňa vyskočí aj z chladničky, keď ju najbližšie otvorím. No pri jeho aktuálne nabitom programe to môže byť celkom reálne. Jeho prítomnosť teda celkom potešila (mne je sympatický), síce som nevedel vopred o ňom. Na záver úvaha: Človek ktorý hral v Temnom rytierovi, hrá v Žraloknici (to je dobre blbý názov, ale je to preklad z titulkov).(12.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4