Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

• Austrálie

Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

Miluju chlapy co milujou zvířata ;) Moc hezkej a mnohdy dojemnej seriál.(21.12.2011)

Krásný pořad pro milovníky zvířat jako jsem já. Často u různých dílů roním slzy. Naštěstí většina příběhů zde končí dobře, některé epizody jsou opravdu vtipné a zdejší doktoři prostě sympaťáci, kterým byste svěřili do rukou cokoliv.(1.5.2017)

Už od dětství jsem milovala zvířata. Seriál stvořený pro takové, jako jsem já :).(1.1.2012)

Dr. Brown je charismatický veterinář, který zachraňuje snad všechna zvířátka. jelikož jsem milovnicí zvířat, tak mi někdy osudy pacientů veterinární kliniky přišly vážně líto. Naštěstí jsou však většinou úspěšně uzdraveni.(25.8.2012)

U takýchto seriálov mi vôbec nejde o to ako dobre je to natočené alebo iné nedôležité prkotiny. Ako napísala Sakyvanity tak presne tak to aj ja beriem. Keď je dáke zviera v ohrození tak mi pri takýchto seriáloch slzy tečú potokom a keď ich zachránia tak aj tak ďalej plačem. Čo sa týka zvierat rozplače ma už aj smutný pohľad psa čo sa týka ľudí zanechávam si kamennú tvár. K ľuďom som nedôverčivá ako týraný pes.(30.12.2013)