poster

Veterinář z Bondi Beach (TV seriál)

 • Austrálie

  Bondi Vet

Dokumentární / Reality-TV

Austrálie, 2009, 25 min

 • chrispe
  ****

  Kdybych toho surfujícího Kena neviděla rodit tele, tak bych se i hádala, že je to prostě nastrčenej herec. Tolik k panu veterináři. :-) Doufám, že peníze jdoucí z tohoto seriálu jdou beze zbytku právě na veterinární kliniky. Ráda se dívám, ale zároveň nezastírám, že bez paklu kapesníků to prostě nedávám.(28.10.2014)

 • tahit
  *****

  Skvělý seriál z veterinárního prostředí, takovou pohodu, takovou lásku ke zvířatům, to se jen tak nevidí a záběry jsou zajímavé, citlivé, dojímavé. Musím říct, že mám také rád domácí mazlíčky, psy a kočky, ostatně jiná zvířata také, především pro jejich bezprostřednost. A mnohdy jsou zvířata lepší, než leckterý člověk. Zasvěcení vědí, že dobrý veterinář, který dokáže všem těm různým zvířátkům opravdu pomoci a má svou práci rád, je důležitý člověk na svém místě. A ne doktor, kterému jde jenom o peníze. Ostatně seriál může posloužit i jako inspirace pro kvalitu služeb veterinářů v Česku. V tomto ohledu je tím nejcennějším přistup obětavých veterinářů z Bondi Beach.(5.5.2013)

 • subic
  ***

  Na seriál se dá podívat ze 2 úhlů. 1) Pamatujete si na seriál Jana Krause Ze života zvířat (2001)? Ten byl mnohem působivější, co se týká případu přímo v ordinaci a o se týká přístupu veterináře při vyšetření, takový víc sedící do českého prostředí. 2) Tady se naši čeští veterináři můžou inspirovat, jak zlepšit a doplnit svoje služby a bez kyselých xichtů. Stejně to platíme my, nestojí to málo a to my majitelé psů a koček víme moc dobře a leckdy ani neprotestujeme, když se to týká našich mazliků. Celkově mi zde vadí takový ten hurá způsob, my jsme nejlepší, jak se dělají amíkovské dokumenty.(15.10.2014)

 • dubinak
  ****

  Krásný pořad pro milovníky zvířat jako jsem já. Často u různých dílů roním slzy. Naštěstí většina příběhů zde končí dobře, některé epizody jsou opravdu vtipné a zdejší doktoři prostě sympaťáci, kterým byste svěřili do rukou cokoliv.(1.5.2017)

 • Momo_desu
  ****

  U takýchto seriálov mi vôbec nejde o to ako dobre je to natočené alebo iné nedôležité prkotiny. Ako napísala Sakyvanity tak presne tak to aj ja beriem. Keď je dáke zviera v ohrození tak mi pri takýchto seriáloch slzy tečú potokom a keď ich zachránia tak aj tak ďalej plačem. Čo sa týka zvierat rozplače ma už aj smutný pohľad psa čo sa týka ľudí zanechávam si kamennú tvár. K ľuďom som nedôverčivá ako týraný pes.(30.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace