Reklama

Reklama

Red Hill: Krvavý zapadákov

  • Česko Red Hill (festivalový název) (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Mladý policajt Shane Cooper (Ryan Kwanten) sa práve prisťahoval do mestečka Red Hill, kde sa chce usadiť so svojou tehotnou manželkou Alice (Claire van der Boom), aby si oddýchli od ruchu veľkomesta. Hneď v prvý služobný deň na novom mieste však príde správa, že z väzenia ušiel Jimmy Conway (Tom E. Lewis), nenapraviteľný vrah. Ten sa vracia do Red Hill, aby si vyrovnal účty s niektorými obyvateľmi mestečka. Pokojná služba sa tak pre Shanea rýchlo mení na nočnú moru. Ak má prežiť deň a noc, musí vziať zákon do vlastných rúk... (TV JOJ)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (103)

skrblik007 

všechny recenze uživatele

Tenhle film jsem zkouknul, protože Patrick Hughes má režírovat Expendables 3, tak jsem chtěl vědět, jak na tom je. Jedná se o klasický slasher s prvky westernu. Film má atmosféru, svižný soundtrack a je natočen v pěkné krajině a pěkném městečku. Postavy jsou slušně rozpracované a děj zajímavě vykreslen. Co je ovšem nejdůležitější - akční scény jsou dost dobré a ze záběrů je znát, že režisér věděl, jak je chce podat. Red Hill je slušně natočený thriller, který působí přesně tak, jak má. Příjemná vyvražďovací oddechovka. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

...A MŮŽEME POTVRDIT IDENTITU MUŽE, KTERÝ UTEKL. DURAL CONWAY, TAKÉ ZNÁMÝ JAKO "JIMMY", BYL USVĚDČEN ZA VRAŽDU SVÉ ŽENY A OBVINĚN Z POKUSU O VRAŽDU RED HILLSKÉHO POLICEJNÍHO DŮSTOJNÍKA..... /// ...a minulost Red Hill může znovu ožít! Bastard Jimmy se městem projíždí na koni, hezoun Shane zjišťuje, že to, co ve městě smrdí nejsou fusekle zformovaný důchodcovský domoobrany, ale minulost a všechno to svrchu pozoruje kýčovitej měsíc. Shane dělá co může, všichni melou hadry - naštěstí Jimmy má dobrou mušku (když teda nepálí po hezounovi). Měsíc střídá bouřka, šerif (než zařve) zařve: ,,TOHLE JE MOJE MĚSTO!“ a já vím, že tahle nenáročná podívaná, kterou zasmradí vánek z westernu a (lehce) provoní zajímavá atmosféra v několika scénách, nikomu (kromě maorského publika) projednou neublíží. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem bejvalej šéf plzeňský kriminálky a zdrhl Jirka. 2.) Nevím, že postřelenej by měl držet hubu a ne kňučet. (Střelce to totiž většinou nasere....) 3.) Zejtra máme začít kopat na hřbitově. (Ne hroby – dálnici!). 4.) Thx za titule BioLoan. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

Renton 

všechny recenze uživatele

MFF KV .. Jednoducha zanrova jednohubka, jejiz tvurce az prilisné tlaci na pilu stylovosti a coolovosti, casto bez patricného efektu a mnohdy tak s nechtenou smesnosti. Tomuhle nesvaru pomaha i podobne uzpusobena hudba. Na rozjezd slabota. 50%. __ Predfilmovy šlágr Tulipánů proti Kanarkum byl vetsi terno;) ()

Paldiny 

všechny recenze uživatele

Nečudo, že Sylvestra oslovil Hughesov štýl, veď jeho Red Hill je vo veľa ohľadoch podobný prvému Rambovi. Je v ňom všetko, prostredie odľahlého zapadákova, arogantní policajti a osamelý bojovník s boľavou minulosťou. Ten vzbudzuje rešpekt aj bez hovoreného slova a hneď prvý kontakt s ním sa rovná zimomriavkam. Má ale silnú charizmu, porovnateľnú s inými slávnymi masovými vrahmi, lenže tentokrát nezabíja pre potešenie, má motív. Atmosféru vidieka príjemne dokresľuje country, aké časom prejde do rezkejšej muziky, zrkadliacej drsné vysporiadanie sa s obyvateľmi mestečka. A tí vedia prečo sa jeho návratu báť. Uprchlý väzeň však nepredstavuje hlavnú postavu, tou je mladý policajt, ktorý sa tak nechtiac celej akcie zúčastní a spoločne ako divák postupne zisťuje, čo je skutočne vo veci. Zároveň je stelesnením myšlienky v momentoch spoločnej konfrontácie. Preto sa nenechajte odstrašiť béčkovým prekladom ani nízkym hodnotením. Red Hill je poctivým thrillerom od kamarátov protinožcov, tak mu smelo dajte šancu. ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Nenene. Když režisér má debuť, tak nebuď labuť a buď shovívavý. Ale tady ani moc nemusím. Dobře obsazené, hlavně hlavní herec Ryan Kwanten, který mi připomínal Ryana Reynoldse a zahrál opravdu dobře. Taky moc dobrá atmosféra a režisérův styl není vůbec špatný. Nějaká ta škvírka ve scénáři bude, ale moc toho zase nebude. K tomu docela nabušenej soundtrack a máme tu žánrovou a velice stylovou jednohubku na filmový večer. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Shane Cooper (Ryan Kwanten) použije satelitný telefón vo vnútri domu, kde však tieto komunikačné zariadenia nefungujú. (MikaelSVK)
  • Natáčelo se v oblasti Omeo v australském státu Victoria na jihovýchodě země. (Cheeker)

Související novinky

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Reklama

Reklama