Reklama

Reklama

Red Hill: Krvavý zapadákov

  • Česko Red Hill (festivalový název) (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Mladý policajt Shane Cooper (Ryan Kwanten) sa práve prisťahoval do mestečka Red Hill, kde sa chce usadiť so svojou tehotnou manželkou Alice (Claire van der Boom), aby si oddýchli od ruchu veľkomesta. Hneď v prvý služobný deň na novom mieste však príde správa, že z väzenia ušiel Jimmy Conway (Tom E. Lewis), nenapraviteľný vrah. Ten sa vracia do Red Hill, aby si vyrovnal účty s niektorými obyvateľmi mestečka. Pokojná služba sa tak pre Shanea rýchlo mení na nočnú moru. Ak má prežiť deň a noc, musí vziať zákon do vlastných rúk... (TV JOJ)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (103)

Fr 

všechny recenze uživatele

...A MŮŽEME POTVRDIT IDENTITU MUŽE, KTERÝ UTEKL. DURAL CONWAY, TAKÉ ZNÁMÝ JAKO "JIMMY", BYL USVĚDČEN ZA VRAŽDU SVÉ ŽENY A OBVINĚN Z POKUSU O VRAŽDU RED HILLSKÉHO POLICEJNÍHO DŮSTOJNÍKA..... /// ...a minulost Red Hill může znovu ožít! Bastard Jimmy se městem projíždí na koni, hezoun Shane zjišťuje, že to, co ve městě smrdí nejsou fusekle zformovaný důchodcovský domoobrany, ale minulost a všechno to svrchu pozoruje kýčovitej měsíc. Shane dělá co může, všichni melou hadry - naštěstí Jimmy má dobrou mušku (když teda nepálí po hezounovi). Měsíc střídá bouřka, šerif (než zařve) zařve: ,,TOHLE JE MOJE MĚSTO!“ a já vím, že tahle nenáročná podívaná, kterou zasmradí vánek z westernu a (lehce) provoní zajímavá atmosféra v několika scénách, nikomu (kromě maorského publika) projednou neublíží. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem bejvalej šéf plzeňský kriminálky a zdrhl Jirka. 2.) Nevím, že postřelenej by měl držet hubu a ne kňučet. (Střelce to totiž většinou nasere....) 3.) Zejtra máme začít kopat na hřbitově. (Ne hroby – dálnici!). 4.) Thx za titule BioLoan. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Renton 

všechny recenze uživatele

MFF KV .. Jednoducha zanrova jednohubka, jejiz tvurce az prilisné tlaci na pilu stylovosti a coolovosti, casto bez patricného efektu a mnohdy tak s nechtenou smesnosti. Tomuhle nesvaru pomaha i podobne uzpusobena hudba. Na rozjezd slabota. 50%. __ Predfilmovy šlágr Tulipánů proti Kanarkum byl vetsi terno;) ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Tahle země není pro starý Aborigince.. Žena mrtvá, on zjizven na duši i v obličeji. Ti, jenž mu nechali v rádiu zahrát „Mám rád vůni tvý kůže“ od Pavla Vítka, když zrovna ležel na lůžku popáleninového centra, musejí zkrátka zaplatit.. Neo-western se slušným nadsázkovým rozjezdem a plíživou ztrátou dechu. Tu dýchavičnost mají na svědomí příběhová naivita, teleport ze Star Treku, díky kterému se mladý konstábl pohybuje po městečku a přilehlém okolí a postupná rezignace na styl odlehčeného úvodu. Černý panter může dál dávat v Red Hillu dobrou noc.. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Fakt zbožňuju, když si banda rednecků pobere milión zbraní, munice a zabalí si k tomu plnou hubu drsnejch keců a pak když příjde zdeformovanej (a notně hloupej) záporák (mimochodem taky bývalej redneck), všichni se podělají strachy do kalhot a jeden za druhým chodí na porážku. S takovým smradem si pak těžko všimnu něčeho jiného, ačkoliv jistou atmosféru to rozhodně má, hudba je sympatická a z rednecků alespoň stříká slušná krev. 3* a ano, tento pán ať si klidně Expandables 3 natočí. Snad tam všichni umřou. BTW. co tam ku*va dělala ta puma?! ()

tron 

všechny recenze uživatele

Keď sa Sylvestra Stallonea pýtali, prečo ako duchovný otec univerza zveril réžiu Expendables 3 "nejakému" Patrickovi Hughesovi, starý dobrý Sly sa tajuplne usmial a dodal, že kvôli Red Hill. Tak som si zohnal Red Hill... a bol som zaskočený. Atmosféra je fajn, ale inak to rozhodne nie je jednak žiadny zázrak a jednak v podstate ani nejde o akčný film. Má to pár akčných momentov, ale kebyže som Stallone, asi by mi len ťažko napadlo práve n a základe takéhoto filmu zveriť réžiu Expendables 3 práve Hughesovi. Okrem zručnej réžie je plusom ústredný Conway. Hrá ho šialene spálený a pomerne drasticky charizmatický Tommy Lewis. Ťažko z neho spustiť zrak. Vyzerá trocha ako Luis Guzmán, ale bez komediálneho pozadia. Brutálny chlap, ktorý si evidentne tyká s desivými temnými vecami, z ktorých pozostáva svet. Budí rešpekt a autoritu napriek tomu, že povie „až“ cca tri slová a aj to až tesne pred záverečnými titulkami. To, že sa film odohráva v Austrálii som postrehol snáď len z toho, že postavy sem-tam jazdia na koňoch. Samozrejme je tu motív Aborigéncov, ale nič extra z neho nie je vyťažené (až na bumerang a oštep) ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se v oblasti Omeo v australském státu Victoria na jihovýchodě země. (Cheeker)
  • Shane Cooper (Ryan Kwanten) použije satelitný telefón vo vnútri domu, kde však tieto komunikačné zariadenia nefungujú. (MikaelSVK)

Související novinky

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Reklama

Reklama