Bang (festivalový název)

Francie / Švýcarsko, 2009, 90 min

TK. Kim, Pat Marcel

TK. Kim, Pat Marcel
  • bassator

45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum Nezávislých (Bang / BANG / Bang) - Něco zcela příšerného!!! Na letošním festivalu mi dá dosti zabrat vybrat nejhorší film festivalu, bylo jich letos hodně a toto je jeden z fanoritů. Ale nejhoršího herce co jsem tu viděl o tom mám zcela jasno - Pat Marcel a že si i film režíroval? No už se nedivím proč to bylo tak strašné... - Být v Espace Dorleans ve 40 stupních bez klimatizace je nesnesitelné, ale ten film byl ještě horší... - 3. 7. 2010 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 0%(15.7.2011)

• PanhanyZ

Tyhlety renesanční osobnosti.. TK. Kim fotografuje, maluje, píše scénaře a točí filmy. Snad ji to malování a focení jde líp.. Tohle bych ji doporučil tak maximálně nahrát na youtube (jak již bylo zmíněno výše) a pak si to vložit do svého bloga, kde ji to jistě positivně okomentuje nemálo rozervaných pseudoartomilných romantiček.(13.7.2010)

• Dadel

To je nevýhoda digitálního filmu - je tak levný, že si svůj film může natočit každý čičmunda. Pokud ho jen pověsí na Youtube - v pořádku. Tam nenapáchá žádné škody. Horší je, když někdo nabude dojmu, že jde o umělecké dílo a zároveň zastává funkci festivalového dramaturga. Jedna hvězdička je za náznak děje 10 minut před koncem a za to, že TK. Kim je docela hezká Vietnamka (i naživo), a ve filmu ukáže prsa. Jinak ten člověk, co psal anotaci do festivalového programu, by měl jít dělat PR do nějaké politické strany. MFF KV je pro jeho talent příliš malý.(11.7.2010)

• h.epy

To nejhorší, co jsem na MFF KV 2010 viděla!(10.7.2010)

Pro mě neskutečně silný zážitek. Film plný poezie ve francouzštině. Plný tragické lásky, absurdity. Silně doporučuji všem, kteří budou mít náladu, jako já, na spíše lyrický film. Všechny záběry v tomto filmu jsou točeny na první dobrou, možná právě proto má snímek specifickou, pro mě téměř neodolatelnou atmosféru.(9.7.2010)