poster

Bang (festivalový název)

 • francouzský

  Bang

 • anglický

  Bang

Drama / Krimi

Francie / Švýcarsko, 2009, 90 min

Režie:

TK. Kim, Pat Marcel

Hrají:

TK. Kim, Pat Marcel
 • bassator
  odpad!

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum Nezávislých (Bang / BANG / Bang) - Něco zcela příšerného!!! Na letošním festivalu mi dá dosti zabrat vybrat nejhorší film festivalu, bylo jich letos hodně a toto je jeden z fanoritů. Ale nejhoršího herce co jsem tu viděl o tom mám zcela jasno - Pat Marcel a že si i film režíroval? No už se nedivím proč to bylo tak strašné... - Být v Espace Dorleans ve 40 stupních bez klimatizace je nesnesitelné, ale ten film byl ještě horší... - 3. 7. 2010 - kino Espace Dorleans - Karlovy Vary - 0%(15.7.2011)

 • PanhanyZ
  odpad!

  Tyhlety renesanční osobnosti.. TK. Kim fotografuje, maluje, píše scénaře a točí filmy. Snad ji to malování a focení jde líp.. Tohle bych ji doporučil tak maximálně nahrát na youtube (jak již bylo zmíněno výše) a pak si to vložit do svého bloga, kde ji to jistě positivně okomentuje nemálo rozervaných pseudoartomilných romantiček.(13.7.2010)

 • Dadel
  *

  To je nevýhoda digitálního filmu - je tak levný, že si svůj film může natočit každý čičmunda. Pokud ho jen pověsí na Youtube - v pořádku. Tam nenapáchá žádné škody. Horší je, když někdo nabude dojmu, že jde o umělecké dílo a zároveň zastává funkci festivalového dramaturga. Jedna hvězdička je za náznak děje 10 minut před koncem a za to, že TK. Kim je docela hezká Vietnamka (i naživo), a ve filmu ukáže prsa. Jinak ten člověk, co psal anotaci do festivalového programu, by měl jít dělat PR do nějaké politické strany. MFF KV je pro jeho talent příliš malý.(11.7.2010)

 • h.epy
  odpad!

  To nejhorší, co jsem na MFF KV 2010 viděla!(10.7.2010)

 • Sandcrew
  *****

  Pro mě neskutečně silný zážitek. Film plný poezie ve francouzštině. Plný tragické lásky, absurdity. Silně doporučuji všem, kteří budou mít náladu, jako já, na spíše lyrický film. Všechny záběry v tomto filmu jsou točeny na první dobrou, možná právě proto má snímek specifickou, pro mě téměř neodolatelnou atmosféru.(9.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace